Jump to content



Far Cry gone gold!!!


unstoppable

Recommended Posts

To ΗΑΛΟ είχε χαλιά γραφικά?

Ίσως είμαι ολιγαρκής στα γραφικά γι αυτό και εμένα μου φαίνονταν κανονικά

Καλά δε το συζητάμε τα γραφικά του far Cry είναι κλάσεις ανώτερα από αυτά του HALO Αλλά ας μη ξεχναμε ότι το Halo είναι 2 και πλέον χρονιά παλαιότερο

Όσο για το Operation Flashpoint πραγματικά αυτό το παιχνίδι το είχα ερωτευτεί

Εκπληκτικά ρεαλιστικό

Και για την εποχή του είχε καλά γραφικά καλά τώρα μοιάζουν προϊστορικά

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από kaynd

To ΗΑΛΟ είχε χαλιά γραφικά?

Ίσως είμαι ολιγαρκής στα γραφικά γι αυτό και εμένα μου φαίνονταν κανονικά

Καλά δε το συζητάμε τα γραφικά του far Cry είναι κλάσεις ανώτερα από αυτά του HALO Αλλά ας μη ξεχναμε ότι το Halo είναι 2 και πλέον χρονιά παλαιότερο

το ΗΑΛΟ πέρα του ότι δεν είχε εντυπωσιακά γραφικά, κυρίως ήταν και θέμα έμπνευσης στον σχεδιασμό των χαρακτήρων, είχε το κακό ότι ήταν κακογραμμένο (κακή μεταφορά) και παράλογα βαρύ για το δεδομένο οπτικό αποτέλεσμα...

Link to comment
Share on other sites

μη με τρελαινετε ρε παιδια!! Ηταν φοβερο παιχνιδι το far cry! Σε ποιο αλλο παιχνιδι μπορεις να μπεις και κατω απο το νερο, να βλεπεις ψαρακια, να πετας ανεμοπτερο, να οδηγεις φουσκωτο, λεμβο, κλπ? Οσο για τον τροπικο παραδεισο δεν το συζητω καθολου. Το τοπιο ηταν τελειο, ετσι? Τωρα, αν μπορουσες να κρυβεσαι και στις σκιες με τις τεχνικες του Splinter Cell, ε, τοτε θα ηταν ΥΠΕΡΟΧΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.