Jump to content



Bump fights


Zarras

Recommended Posts

http://www.bumfights.com/indecline/

Eιναι ενα site οπου πληρωνουν φτωχους, αστεγους και ανθρωπους που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα, και τους τσακιζουν στο ξυλο :D

Τι καλα!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από soki [Σήμερα, στις 16:16]

To καλα που το ειδες?

Βασικα μου αρεσει να κοπαναω ανθρωπους.... :boxed:

Το ξερω ειναι ηλιθιοτητα αλλα μου αρεσει.... :upside:

Απλως δεν κανω διακρισεις....ενω τα παιδια στο site βαρανε μονο αστεγους.... :(

δεν ειναι κακο να βαρας το κοσμο....:getlost:

Link to comment
Share on other sites

o vag ειναι ο οπισθοφυλακη.....αν κατι δεν παει καλα...

συνηθως ομως, ολα πανε περιφημα,

απλος πρεπει να την κανεις γρηγορα πριν ερ8ουν οι μπατσοι...

Το θεμα δεν το ανεπτυξα γιατι ηταν η πρωτη φορα που....coroniaσαμε μαζι... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 16:38]

Βασικα μου αρεσει να κοπαναω ανθρωπους.... :boxed:

Το ξερω ειναι ηλιθιοτητα αλλα μου αρεσει.... :upside:

Απλως δεν κανω διακρισεις....ενω τα παιδια στο site βαρανε μονο αστεγους.... :(

δεν ειναι κακο να βαρας το κοσμο....:getlost:

:getlost: :getlost: :getlost: LOOOOOL

Link to comment
Share on other sites

AΦΙΕΡΩΜΕΝΟ στους

Kallileo, Alex_000, Shidokanjohn, Manu Dhthen1

Λετε να ανοιξουμε ενα thread μονο για το μιχαλακη...???

πρεπει...

Ετοιμαστειτε για MAINEVENT μετα την ολυμπιαδα περιπου Οκτωβριο, θα σκασουν ατομα που ΟΥΤΕ τα εχουμε δει ποτε στην ελλαδα....ΜΕΓΑΛΑ ονοματα, απο οτι μου ειπε ο μιχαλης στην Honda οπου δοκιμαζε το καινουργιο του αμαξι...χεχε

post-363-1416070823,3499_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρε τι λετε , εγω ειμαι καλο παιδι , τα τελευταια χρονια δεν εχω δειρει κανεναν προσωπικα εγω , παντοτε εβαζα αλλους....Παντως θα ηθελα να δω τι θα κανει ο Ζαμπιδης εαν γνωρισει ενα απο τα "παιδια" της φαμιλιας σαν τον απο κατω ας πουμε...

post-32-1416070823,5199_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Kati tetoius xontrous gia plaka toys trwei.

Xm xm εαν ειδες δεν ειναι και τοσο μπουλης οπως θες να τον παρουσιασεις....Και εαν καταλαβες αυτος διπλα ειμαι εγω..οποτε καταλαβαινεις τις σωματικη διασταση οταν εγω απλα φαινομαι λιγος....Εσυ ρε καλλιλεο κατι χοντρους σαν και εμενα τους εχεις για πρωινο δλδ?Γιατι αμα δεν κρατας κατανα η μπαζουκας και ερθεις να μου κανεις αυτα τα κινεζοταυλανδεζικα μαλλον βλεπω να σου στελνω λουλουδια στο νοσοκομειο μετα....

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω παρει κατι rippaκια απο UFC (κλουβια) και βλέπω τώρα ....όλα τα $$...

zarra ακουσα και εγω για διοργάνωση μετά τους ολυμπιακούς εφάμιλη Κ1 (μεγάλα λόγια) ότι εχουν βρεθει σπονσορές κτλ......Αναμένουμε.

Bag η ξανθη σας ταιζει καλά ... το μέγεθος δεν μετράει πάντα αλλά ο τυπάς φαίνεται ξεχωριστή περίπτωση. Oποιος εχει δει τον bag καταλαβαίνει... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις 19:39]

Xm xm εαν ειδες δεν ειναι και τοσο μπουλης οπως θες να τον παρουσιασεις....Και εαν καταλαβες αυτος διπλα ειμαι εγω..οποτε καταλαβαινεις τις σωματικη διασταση οταν εγω απλα φαινομαι λιγος....Εσυ ρε καλλιλεο κατι χοντρους σαν και εμενα τους εχεις για πρωινο δλδ?Γιατι αμα δεν κρατας κατανα η μπαζουκας και ερθεις να μου κανεις αυτα τα κινεζοταυλανδεζικα μαλλον βλεπω να σου στελνω λουλουδια στο νοσοκομειο μετα....

Βρε.... δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα.....

πχ ο kallileo και εγω σιγουρα 8α καταληγαμε στο νεκροταφειο αν τα βαζαμε με το φιλο σου διπλα...και παλι αυτο πιστεψε με, παιζεται. Δεν ειναι το μεγεθος....ειναι η ψυχη, η ταχυτητα η τεχνικη και διαφορα αλλα. Η δυναμη συνηθως δεν παιζει ρολο για καποιον που ασχολειται με καποια πολεμικη τεχνη...Φαντασου τον τεραστιο τυπο να ερχεται κατα πανω σου...ΔΕΟΣ (?) οχι απαραιτητα, ο λαιμος του θα πονεσει το ιδιο με καποιον στα κιλα μου πχ. οταν σκασει πανω του το κουτουπιε 'η το κροσε που μαλλον ουτε καν θα δει να ερχεται....Δεν θες κεφαλι? οκ παμε ποδια, οπως ερχεται λοιπον ο αφηνιασμενος τεραστιος....πεφτεις στα ποδια του...εεε

αντιο! διαλεγεις...αστραγαλο, γονατο...και εξαρθρωνεις...για καποιον που κανει αυτο το πραμα 20 φορες την ημερα...πιστεψε με δεν ειναι δυσκολο...

Τωρα οσο αφορα το mike, το παιδι ειναι παγκοσμιο φαινομενο. Για την ιστορια και επειδη λεμε για την διαφορα σωματικου βαρους σου λεω οτι φετος επαιξε με αντιπαλο 2! κατηγοριες πιο πανω:jump: πραγμα σχεδον αδιανοητο για το χωρο... Στον 12ο γυρο ο βαρυτερος κατα 2 κατηγοριες ξαναλεω, εβλεπε το μιχαλη απο το καναβατσο με νοκ αουτ.

Ναι οντως ο βαρυτερος εχει πλεονεκτημα στη μαχη, αλλα δεν ειναι παντα το απολυτο κριτιριο.

Αυτα:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.