Jump to content



Φαρσες που εχετε κανει η σας εχουν κανει


Tsakonas

Recommended Posts

Τους καλοκαιρινούς μήνες έρχονται πολύ συχνά τα ξαδέρφια μου απο το σπίτι (αγόρι 9 και κορίτσι 7 ετών) και μαζί με τον δικό μου τον εξάχρονο διαταράσσουν την ησυχία μου και με αποσπάνε από το απογευματινό κοπροσκύλιασμα/άραγμα μου κάθε μέρα.

Συνήθως τους αγνοώ ή το πολύ να τους βρέξω με κανένα λάστιχο. Είμαι διατεθειμένος όμως να κάνω τίποτα επικό αν ρίξετε την ιδέα. Δε λέω να τα χτυπήσουμε τα παιδιά, απλά να τους δώσουμε ένα μάθημα :hehe:

Btw δεν υπάρχει θέμα με γονείς, μένουν αρκετά κοντά εδώ οπότε έρχονται μόνα τους.

Περιμένω για κάτι καλό :devil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
Τους καλοκαιρινούς μήνες έρχονται πολύ συχνά τα ξαδέρφια μου απο το σπίτι (αγόρι 9 και κορίτσι 7 ετών) και μαζί με τον δικό μου τον εξάχρονο διαταράσσουν την ησυχία μου και με αποσπάνε από το απογευματινό κοπροσκύλιασμα/άραγμα μου κάθε μέρα.

Συνήθως τους αγνοώ ή το πολύ να τους βρέξω με κανένα λάστιχο. Είμαι διατεθειμένος όμως να κάνω τίποτα επικό αν ρίξετε την ιδέα. Δε λέω να τα χτυπήσουμε τα παιδιά, απλά να τους δώσουμε ένα μάθημα :hehe:

Btw δεν υπάρχει θέμα με γονείς, μένουν αρκετά κοντά εδώ οπότε έρχονται μόνα τους.

Περιμένω για κάτι καλό :devil:

Θα πάρεις το σοβαρότερο ύφος που μπορείς,

θα τα κοιτάξεις μες τα μάτια και θα πείς:

.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πρότινος γινόταν αυτό και είχα βρει την ησυχία μου, τώρα όμως...

Το εκανε ενας γνωστος μου σε τετοιας ηλικιας αδερφη του.

Θα τους πεις οτι αμα κανουνε φασαρια, φωναζουν και τα σχετικα υπαρχει ενα τερας/γκοτζιλα/evil monkey που βγαινει τα βραδια.

step 1.

Θα μπεις κατω απο το κρεβατι και οταν πεσουν να κοιμηθουν βραδιατικα, θα του/της πιασεις και τα 2 χερια ( οπως τους τρελους στα νοσοκομεια :p) και θα τα κανει πανω του/της αφου δε θα μπορει να κουνηθει.

step 2.

κανε και περιεργους ηχους για περισσοτερο τρομο

step 3.

....

step 4.

PROFIT! :devil:

Link to comment
Share on other sites

Το εκανε ενας γνωστος μου σε τετοιας ηλικιας αδερφη του.

Θα τους πεις οτι αμα κανουνε φασαρια, φωναζουν και τα σχετικα υπαρχει ενα τερας/γκοτζιλα/evil monkey που βγαινει τα βραδια.

step 1.

Θα μπεις κατω απο το κρεβατι και οταν πεσουν να κοιμηθουν βραδιατικα, θα του/της πιασεις και τα 2 χερια ( οπως τους τρελους στα νοσοκομεια :p) και θα τα κανει πανω του/της αφου δε θα μπορει να κουνηθει.

step 2.

κανε και περιεργους ηχους για περισσοτερο τρομο

step 3.

....

step 4.

PROFIT! :devil:

Ain't gonna work, θα πάθουν ψυχολογικά, θα αρχίσουν να ουρλιάζουν και μέσα στα σκοτάδια παίζει να σκάσει μύτη κανένας θείος μου με το δίκαννο και να με ξεκάνει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

όταν ήμουν πιτσιρικάς 15-16 (όχι πως τώρα δεν είμαι νιάτα).

Μια μέρα μετά το clubing αποφασίζουμε με την παρέα (καμια 15 άτομα) να μαζευτούμε σε κανένα σπίτι για να το συνεχίσουμε εκεί, οποτε παίρνουμε το πρώτο πρωινό λεωφορείο.

Μπαίνω πρώτος και δεν χτυπάω εισιτήριο (επειδή είχα κάρτα αλλα κανεις δεν το ήξερε) με ρωτάει ο από πίσω

-Καλά ρε δεν θα κόψεις εισιτήριο?

και του απαντάω

-Δεν κόβω εισιτήρια

Κάτι που μάλλον το παρερμήνευσαν οι υπόλοιποι οποτε κανεις δεν έκοψε εισιτήριο...

μετά από 3-4 στάσεις ανεβαίνει "ελενκτις", οποτε όλοι περιμένουν να δουν τι θα κάνω.

μόλις έβγαλα την κάρτα...

attachment.php?attachmentid=52456&stc=1&d=1348576936

post-10229-1416076624,9608_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.