Jump to content



Φαρσες που εχετε κανει η σας εχουν κανει


Tsakonas

Recommended Posts

μπορείς να χρησιμοποιήσεις και ραδιενέργεια, από τα 800 Rads και πάνω προσβάλλονται τα έντερα και τα κανεις πάνω σου επιτόπου..

...βεβαια έχει μια μικρή παρενέργεια πως λογικά θα μείνεις στείρος άμεσος και θα πεθάνεις μέσα σε μιση ώρα, αλλα η κάθε φάρσα έχει και τα ρίσκα τις :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
μπορείς να χρησιμοποιήσεις και ραδιενέργεια, από τα 800 Rads και πάνω προσβάλλονται τα έντερα και τα κανεις πάνω σου επιτόπου..

...βεβαια έχει μια μικρή παρενέργεια πως λογικά θα μείνεις στείρος άμεσος και θα πεθάνεις μέσα σε μιση ώρα, αλλα η κάθε φάρσα έχει και τα ρίσκα τις :D

Λεπτομερειες αδερφε :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χθες στο διάλυμα στην δουλειά έκανα μια βόλτα στο κέντρο και βρήκα στο περίπτερο αυτό Cannabis%20loungedrank.JPG.

(επειδή ο πατέρας μου κάνει συλλογή από κουτάκια) πήρα το άσπρο και το ροζ, δοκίμασα το ροζ και ήταν αηδία οποτε σκεφτόμουν σε ποιον να ξεφορτωθώ το άσπρο ώστε μετά να πάρω το κουτάκι...

...όπως γυρνούσα στην δουλειά, πετυχαίνω τον big boss στην πόρτα και μου έρχεται φλασιά..

..οποτε τον πιάνω και του λέω "περνα σε 20' για να κάνουμε μια πλακα από το τμήμα μου και σε οπίου τραπέζι το δεις, πέσ του πως δεν ανέχεσαι ναρκομανείς στην εταιρία και απολύεται" γνωρίζοντας πως ποτε δεν κάνει πλακα, θα τον πάρουν όλοι στα σοβαρά...

...οποτε πάω στο τμήμα μου κρατώντας το κουτάκι στο χέρι, μόλις μπαίνω στο γραφείο μου κάνει ο ένας γραφίστας "τι είναι αυτό", οποτε του λέω "να μωρέ μου το δώσανε διαφημιστικό και το πήρα για το κουτάκι, άμα θέλεις πάρτο". φυσικά ο ρούκουνας το πήρε..

...μόλις το ανοίγει και κάνει 2 γουλιές μπαίνει το αφεντικό (εντωμεταξύ όταν έρχεται μονο προσοχή δεν βαράνε XD ), αποτέλεσμα? είναι να έχω κάνει 3 τηλεφωνα στον τυπά να του πω πως είναι πλακα και να γυρίσει στην δουλειά πριν απολυθεί στα ίσια XD

Link to comment
Share on other sites

Μία εισαγωγή: Κατά το μήνα του Ραμαζανίου οι μουσουλμάνοι κατά τη διάρκεια της ημέρας δεν τρώνε, δεν πίνουν και δεν καπνίζουν τίποτα με πολύ μεγάλη αυστηρότητα.

Είμαι στο γραφειάκι που μας έχει παραχωρήσει ο πελάτης μας στο Μπαχρέιν και έρχεται ένας μηχανικός του πελάτη να με ρωτήσει κάτι. Αφού του το εξηγώ και ετοιμάζεται να φύγει του ζητάω να πάρει μαζί του μία άδεια κούπα καφέ που την είχε ξεχάσει στο γραφείο μας ένας άλλος μηχανικός πριν αρχίσει το Ραμαζάνι. Την παίρνει λοιπόν αυτός και αρχίζει να βγαίνει από το γραφείο μας. Με το που έχει προχωρήσει 5 βήματα και είναι ανάμεσα στους άλλους μουσουλμάνους πετάγομαι από το γραφείο μας και του φωνάζω: "Ντροπή σου Χισχάμ που πίνεις καφέ στο Ραμαζάνι!"

Όλοι γύρισαν και τον κοίταζαν, ο τύπος άλλαξε 5 χρώματα, έτρεξε στο γραφείο μας, άφησε την κούπα και εξαφανίστηκε. Η κούπα έμεινε στο γραφείο μας καθ' όλη τη διάρκεια του Ραμαζανίου.

Link to comment
Share on other sites

2α γυμνασιου ,ειμαι στον φιλο μου που εχει γενεθλια και ξαφνικα χτυπαει το κιν. του.

Το σηκωνουμε και του λεει ενας γερος "Χρονια Πουλλααα Γιαααν' " ,ποιος Γιαννης καλε του λεει .Ο Καραμανλης απανταει ο γερος χαχαχα.

Πεθαναμε,μετα ξαναπηραμε.Οριστε το εχω ανεβασει και youtube.

Original ;)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5juqbsDFu-I]YouTube - Ο Γιάννης ο Καραμανλής (ακούσια φάρσα)[/ame]

εχω και αλλες 5-6 με αυτον και την Αθανασια ....αλλα βαριεμαι να τις βαλω.Ειναι φοβερες ομως.

Εχω μια απο στουντιο ,απο τσατσα ...αχαχα απότι να ναι :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2α γυμνασιου ,ειμαι στον φιλο μου που εχει γενεθλια και ξαφνικα χτυπαει το κιν. του.

Το σηκωνουμε και του λεει ενας γερος "Χρονια Πουλλααα Γιαααν' " ,ποιος Γιαννης καλε του λεει .Ο Καραμανλης απανταει ο γερος χαχαχα.

Πεθαναμε,μετα ξαναπηραμε.Οριστε το εχω ανεβασει και youtube.

Original ;)

YouTube - Ο Γιάννης ο Καραμανλής (ακούσια φάρσα)

εχω και αλλες 5-6 με αυτον και την Αθανασια ....αλλα βαριεμαι να τις βαλω.Ειναι φοβερες ομως.

Εχω μια απο στουντιο ,απο τσατσα ...αχαχα απότι να ναι :)

:slap:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

με το που πηρε ενας φιλος το shiny flashy πανακριβο ποδηλατο του ειπα για μια ερευνα που διαβασα στο ιντερνετε για προβληματα στυσης που προκαλει η ποδηλασια.

ειχα μια μπιατς ψυχολογο και της ελεγα οτι εχω εναν πελατη pimp που θελει επαγγελματικη συνεργασια μαζι της,να της στελνει τις τ@νες για ψυχολογικη υποστηριξη επειδη παραπονουνται που τις δερνει. Αυτη εβαλε τα κλαματα και ελεγε πως θα τους πει να αντιστεκονται

Link to comment
Share on other sites

αρχοντικο τρολλαρισμα επισης σε μπιατς συναδελφο πριν κανα δυο τρια χρονια

πηγαιναμε με ταξι στα δικαστηρια και της λεω "μου λες αληθεια οτι δεν τον σκοτωσες εσυ ε, μην γινω ρομπα στο ακροατηριο"..

ο ταριφας την κοιταγε σαν χαζος...

Link to comment
Share on other sites

τον τελευταίο καιρό την έχω καταβρεί με τα κοστούμια και το τι "τρολαρισμα" που μπορείς να ρήξεις αρκεί να φοράς κοστούμι + λίγο ύφος + γλειμμένο μαλλί XD

Βάζω στοίχημα με την κοπέλα μου μετά από μια έξοδο πως θα κάνω τον ταρίφα να μου ανοίξει την πόρτα (μετά από επιρροές του Derren Brown.

οποτε μπαίνω στο taxi και αρχίζω να κουβεντιάζω με την κοπέλα μου μια ιστορία για έναν ταρίφα που πέτυχα στην αθηνα και επειδή δεν έκανε καλά την δουλειά του (δεν ήθελε να με πάει εκεί που ήθελα) τον τσάκισα δικαστικά (dld υπόνοια πως είμαι κάτι του τύπου δικηγόρος) και επειδή το πήρα πολύ προσωπικά στο τέλος έχασε και το taxi του... XD

μόλις φτάσαμε σπίτι, ο ταξιτζής βγήκε έκανε τον κύκλο του αυτοκινητου (καθόμουν πίσω δεξιά) και μου άνοιξε την πόρτα σαν καλός shofer XD

Link to comment
Share on other sites

ειχα κάνει μια φάρσα σαν φαρσέρ τότε την εποχή πριν λιγους μηνες και παίρνω τηλέφωνο να παραγγείλω pizza και του λεω έχεις με φυστικοβούτιρο και μου λέει ναι και του λέω θα θελα να παραγγείλω μια μαργαρίτα pizza οχι λουλουδι και τελικά γελάσαμε ολοι εκεί στο σπίτι που ειχα πάει καλεσμένος για να φαω τουρτα και να πω χρονια πολλά στον ξαδερφό ενός φίλου μου που δεν τον ήξερα (για την δωρεάν τουρτα πήγα):drool:

Link to comment
Share on other sites

ειχα κάνει μια φάρσα σαν φαρσέρ τότε την εποχή πριν λιγους μηνες και παίρνω τηλέφωνο να παραγγείλω pizza και του λεω έχεις με φυστικοβούτιρο και μου λέει ναι και του λέω θα θελα να παραγγείλω μια μαργαρίτα pizza οχι λουλουδι και τελικά γελάσαμε ολοι εκεί στο σπίτι που ειχα πάει καλεσμένος για να φαω τουρτα και να πω χρονια πολλά στον ξαδερφό ενός φίλου μου που δεν τον ήξερα (για την δωρεάν τουρτα πήγα):drool:

0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επικές φάρσες. Έχω κάνει και 'γω μία πρόσφατα σε έναν φίλο μου. Μου έχει πει ότι όταν ξυπνάει ξαφνικά δύσκολα ξανακοιμάτε. Έτσι τον πήρα τηλέφωνο στις 4:30 το πρωί (στο PC γαρ, και μου ήρθε η ιδέα), σηκώνει το τηλέφωνο κοιμισμένος και ρωτάει τι έγινε. Του λέω "Τίποτα μαν, κοιμήσου" και του το έκλεισα. Εε το πρωί με έβριζε επειδή μετά δεν μπορούσε να κοιμηθεί. :p

Link to comment
Share on other sites

εγω οταν ανακάλυψα το τηλέφωνο (πιτσιρικι) έπαιρνα τηλέφωνο οπου νανε και ουρλιαζα , τσιρίδες μιλάμε! και ένας μου ειχε πει θα δώσει 5000 δρχ να με βρει ποιος είμαι :smoke:

αισθάνομαι υπερήφανος που εδω και ενα χρόνο σταμάτησα να κάνω την συγκεκριμένη φάρσα :victory:

Link to comment
Share on other sites

ειχα κάνει μια φάρσα σαν φαρσέρ τότε την εποχή πριν λιγους μηνες και παίρνω τηλέφωνο να παραγγείλω pizza και του λεω έχεις με φυστικοβούτιρο και μου λέει ναι και του λέω θα θελα να παραγγείλω μια μαργαρίτα pizza οχι λουλουδι και τελικά γελάσαμε ολοι εκεί στο σπίτι που ειχα πάει καλεσμένος για να φαω τουρτα και να πω χρονια πολλά στον ξαδερφό ενός φίλου μου που δεν τον ήξερα (για την δωρεάν τουρτα πήγα):drool:

Ιδεα κλεμενη απο Φουσεκη ? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.