Jump to content



Γιατί δεν κάνετε upload τις φωτογραφίες σας στην βάση του thelab


sstav

Recommended Posts

Επειδή δεν μπορώ απ' την δουλειά να δώ ΚΑΜΜΙΑ Φωτό που ποστάρετε όλοι στα τυπου imageshack κτλ sites (proxy, company policy)...χάθηκε ο κόσμος να τις κάνετε upload στη βάση του thelab. ρε παιδιά?? Είνια πιο εύκολο αλλού παρά στο thelab;

και δεν εννοώ μόνο αυτές που βαζετε ως funny κτλ....ποστάρετε screenshot με τα διαγράμματα αποδόσεων των νέων καρτών-επεξεργαστών/ με το πρόβλημα σας στον ΗΥ σας/με το αποτέλεσμα στο 3δmark-Vantage /με το stable overclocking σας/ μετο νέο σας κουτί και το cable management που κάνατε/το γραφείο σας/με τι φάγατε την Ανάσταση / τον φράγμα με την θεία του την Μελπομένη κτλ. και δεν γίνεται ουτε γνώμη να εκφέρω/παραδειγματιστώ/προτείνω/

Μπορεί να γίνει κάτι επι του θέματος; Proxy bypass συζητήσεις φαντάζομαι απαγορεύονται........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

1ο και 3ο κατανοητό

το 2ο δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να τις βλέπουν κια οι μη registered χρήστες;

εγώ και ο Dollys Και πολλοί άλλοι θα υπάρχουν που θα ήθελαν να τις βλέπουν παντως...

Τι να πεις για τους ΙΤ managers ... επιτρεπουν φατσοβιβλία και τα συναφή site (yupi.gr κτλ)...

να δούλευε το userf....

Link to comment
Share on other sites

μου την σπάει το κόψιμο στην ανάλυση όταν βάζεις από thelab και πως δεν φαίνονται όταν δεν ειναι registered κάποιος :getlost:

Ε εντάξει δε γίνεται να αφήνουμε να ανεβαίνουν εικόνες 3500χ4600 .. Νομίζω το 1280χ1024 είναι πολύ λογικό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρέ παιδιά που έχω σηκώσει στο Project Plexi 2000(!!!) photos δέν θα ήμουνα βάρος για τον server του Lab?

Εντάξει...έχω βίτσιο να σηκώνω κάθε λεπτομέρεια σε photo, το έχετε καταλάβει όλοι.

Ερωτήσεις:

1) Θα σβηστούν κάποια στιγμή οι φωτό του Project από το imageshack, και άν ναί πότε?

2) Άν τις ξανασηκώσω μέσω Lab Θα φορτώνουν πιό γρήγορα?

3) Μέσω Lab δέν χάνονται οι φωτό?

4) Μέχρι ποιό μέγεθος επιτρέπει το Lab?

5) Πώς σηκώνονται μέσω Lab? (άσχετος τελείως...:))

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρέ παιδιά που έχω σηκώσει στο Project Plexi 2000(!!!) photos δέν θα ήμουνα βάρος για τον server του Lab?

Εντάξει...έχω βίτσιο να σηκώνω κάθε λεπτομέρεια σε photo, το έχετε καταλάβει όλοι.

Ερωτήσεις:

1) Θα σβηστούν κάποια στιγμή οι φωτό του Project από το imageshack, και άν ναί πότε?

2) Άν τις ξανασηκώσω μέσω Lab Θα φορτώνουν πιό γρήγορα?

3) Μέσω Lab δέν χάνονται οι φωτό?

4) Μέχρι ποιό μέγεθος επιτρέπει το Lab?

5) Πώς σηκώνονται μέσω Lab? (άσχετος τελείως...:))

Έχουμε περίπου 50.000 attachments.. μερικές χιλιάδες ακόμα τι να μας πειράξουν.. όταν αρχίζουμε και χωλαίνουμε θα σας ζητήσουμε δανεικά :hehe:

1) Ναι, άγνωστο

2) Ναι

3) Όχι (εκτός αν καταστραφεί το datacenter που μας φιλοξενεί.. :p)

4) 1280χ1024 θεωρώ ότι είναι μια νορμάλ διάσταση.

5) Πας στο προφιλ->albums και δημιουργείς εκεί όσα θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.