Jump to content



Γιατί δεν κάνετε upload τις φωτογραφίες σας στην βάση του thelab


sstav

Recommended Posts

και παλι o dunkel εννοει να εχουμε την δυνατοτητα να ανεβαζουμε εικονες μεχρι 1920 στον λαμπη ...και εκ των υστερων να γινονται resize.

(αν τα καταλαβα και εγω καλα)

Προσωπικα σπανια βλεπω εικονα που να αξιζει να την δω παραπανω απο 1280 .

Οποτε τουλαχιστον για οριο resιze μια χαρα ειναι.

Το τι θα σηκωνει ο labis...επειδη εχω δει τερατουργηματα..προτιμω το οριο resize να ειναι και το μεγιστο που θα σηκωνει ο χρηστης στον server.Σαν kb δε νομιζω να προβληματισει καποιον στα 500Κβ...αν και σιγουρα παιρνει και για μικροτερο.

(μακροπροθεσμα 8α ειναι σωτηριο :p)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

εμενα στην παλια δουλεια μου...μου λεγαν

Ιασονα κανονισε την πορεια σου γιατι το thelab θα παρει ποδι...

αποχη 1-2 μερες για τα ματια του κοσμου και μετα παλι η ιδια ιστορια:p

Link to comment
Share on other sites

καλά όλα αυτά περί της ανάλυσης ....αλλά ο κόσμος συνεχίζει να κάνει upload σε imageshack ακόμα και cpuz screenshot!....εκεί εστιάζω εγώ το "πρόβλημά" μου

να μπει warning στα συνημένα , το σκέφτηκες καλά?

μήπως έπρεπε να το ανεβάσεις στο Λάμπη?

:smoke:

Link to comment
Share on other sites

ισα ισα....εγω το βλεπω σαν πλεονεκτιμα να μην μπορει να δει ο "καθε ακυρος" τις φοτο που ανευαζω!

εξαλου δεν ειναι αυτο το ζητουμενο οταν σηκωνεις μια φοτο εδω........την σηκωνεις για εδω οχι για ολο το διαδικτυο

αποψη μου :p

Link to comment
Share on other sites

?????

αναφερόμουν στον τότε απο πάνω.

και καλά ίσως να θέλει διαφήμιση το πράγμα ενδεχομένως,δεν το τοποθέτησα καλά

το warning να σκάει στο κουμπί "εισάγετε εικόνα"

ισα ισα....εγω το βλεπω σαν πλεονεκτιμα να μην μπορει να δει ο "καθε ακυρος" τις φοτο που ανευαζω!

εξαλου δεν ειναι αυτο το ζητουμενο οταν σηκωνεις μια φοτο εδω........την σηκωνεις για εδω οχι για ολο το διαδικτυο

αποψη μου :p

αν το forum ήταν κλειστό,δεν θα το διάβαζες με search απο google,προσωπικά δεν με ενοχλεί να με διαβάζουν οι εξωερικοί.

Με ενοχλεί περισσότερο όταν απο google χτυπάω ένα thread ξένο η εγχώριο και εκεί που πας να βγάλεις το ζουμι αντιλαμβάνεσαι χαλασμένα χχχ εικονάκια...

σε πόσα fora πια να γραφτώ?

σε όλα ? για το ένα και μοναδικό θέμα που ίσως μου φανεί χρήσιμο τι στιγμή που γράφω κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο με τις εικονες που δεν ειναι ανεβασμενες στο δελαμπ, ειναι οτι σου ξεχειλωνει το φορουμ μεχρι να φορτωσουν, που αν ειναι πολλα τα uploads, σε ξενερωνει απιστευτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.