Jump to content




alexcrx

Recommended Posts

το comodo σε μια φαση το κανανε πολυ "σπαστικο"

επρεπε να κανεισ συνεχεια ρυθμισεις

δεν πιστευω να εννοεισ καμια πιο παλια εκδοση ετσι ?

Ε τους απαράδεκτους! που ακούστηκε firewall να σε ρωτάει για το ποια εφαρμογή θέλεις να συνδεθεί στο ίντερνετ. :p

antivir μαζί με comodo f/w και defence+ και αν δεν σου φτάνει βάλε και sundboxie.

Link to comment
Share on other sites

Μακρια απο Bitdefender- Security 2010.Κριμα γιατι καποτε οταν ηταν free ηταν και ελαφρυ και ξεπερναγε ακομα και norton, mcafee που ηταν με πληρωμη σε detection.

Για μενα Avast antivirus.Firewall θελει ψαξιμο η υποθεση.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Security Essentials.

Η μονη προυποθεση να εχετε και οι 6 αυθεντικα windows.

-και ανετα οτι πιο ελαφρυ κυκλοφορει εκει εξω-

μπα δεν ειναι. αμα ειναι λιγο παλιο το μηχανιμα, κρεμαει για λιγο στο σκαναρισμα που κανει οταν ανοιγεις αρχεια. ελαφρυ αν θελεις θα πας σε avast! 5.

το έχω στο πισι της μανας μου. πεντιουμ 3 στα 866ΜΗζ με 512ΜΒ ραμ. δε καταλαβαινει τιποτα. αλλα το εχω και στον δικό μου που ειναι προπερσινος και ολα μια χαρα και απο προστασια πολυ καλα. ακομα και με spyware δεν εχω προβλημα. σκαναρησα με superantispyware portable εχτες και δε βρηκε τιποτα(κατι κουκις μονο. τριχουλες)

ελαφρυ και κορυφαιο επισης ειναι και το avira antivir. το ειχα 2 χρονια παρα πολυ καλο αλλα δεν εχει τοσο καλο antispyware και ειχα εξτρα προγραμμα. απο firewall αμα ειναι νορμαλ μεσος χρηστης και των windows καλο ειναι διαφορετικα για το comondo ακουω πως ειναι καλο. προσωπικα δε ξερω γατι δε χρησιμοποιησα κανενα. με των windows ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Αντιμετωπίζει κανείς προβλήματα με το ESET Smart Security 2011;

Συνήθως πέφτει η σύνδεση και κάνει μερικά λεπτά να ξαναμπεί, όταν σερφάρω.

Σε ενα troubleshoot που έκανα στο MSN μου έβγαλε πρόβληματα με τα Ports και μάλλον ευθύνεται το firewall της σουίτας. Ή παίζει να φταίει το ρούτερ; Θα δοκιμάσω το BitDefender Total Security 2011 τώρα, αλλά αν κάποιος ξέρει τι μπορεί να φταίει ας απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

avira+comondo και είσαι G-G :) και πάντα προσοχή σε ότι κατεβάζουμε να είναι αξιόπιστο γιατί και το καλύτερο antivirus να έχεις .... υπάρχει πάντα μια πιθανότητα... γιατι όπως λέω αν είναι να κολλήσεις κάτι ... δν την γλυτώνεις :p

Link to comment
Share on other sites

Eset Smart Security 4 Business Edition!!! :dance3: Ανάμεσα πάντως σε Norton και Panda με χίλια θα διάλεγα Norton, γιατί το Panda είναι πιο βαρύ, ενώ θεωρώ και το Norton πιο αξιόπιστο. Αλλά, προσωπικά, προτιμώ το Eset και δεν έχω κανένα παράπονο από αυτό! :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.