Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Από θόρυβο πως τα πας; Οι ανεμιστήρες που έχεις στο κουτί ποιο μοντέλο είναι;

Εχω δοκιμασει να δουλεψω μονα τους τα ανεμηστιρακια κ σε πληροφορω οτι περισοτερο θορυβο κανουν κ οι πεντε ανεμηστηρες μαζι(2 κατω, 1 πανω, 1 πισω και 1 στους σκληρους μπροστα) σε σχεση με τα 2 ανεμηστιρακια που εχω για τις RAM .....οι ανεμηστηρες ειναι οι Nexus.Οπως ειπε και το παλικαρι πριν, ειναι πραγματικα αθόρυβοι....:to_pick_ones_nose:

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και το δικό μου PC... οι σκοτεινες φοτο δεν ηταν ωραιες :sarcastic:

post-14956-1416074410,9561_thumb.jpg

Στις φωτογραφιες φαινετε σαν να ειναι σκονισμενα... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..!! :Ρ δεν θα το επετρεπα ποτε.

post-14956-1416074410,8809_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από uNick
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ :).... οσο για το κουτι εχω ακομα διαφορα στο μυαλο μου... αλλα πρωτα θελω να ανανεωσω καποια αλλα πραγματα οπως σκληρο δισκο και οθονη.

Υ.Γ. απο την φοτο που ανεβασα τωρα ειδα οτι λειπουν τα βιδακια απο την καρτα γραφικων χαχαχαχα :hehe:

Εντιτ: ειναι τωρα στην θεση τους

Έγινε επεξεργασία από uNick
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και το δικό μου PC... οι σκοτεινες φοτο δεν ηταν ωραιες :sarcastic:

[ATTACH]38945[/ATTACH] [ATTACH]38946[/ATTACH]

Στις φωτογραφιες φαινετε σαν να ειναι σκονισμενα... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..!! :Ρ δεν θα το επετρεπα ποτε.

οι μνημες δεν ειναι σε dual channel...γιατι???

Link to comment
Share on other sites

οι μνημες δεν ειναι σε dual channel...γιατι???

ειναι σε dual channel απλα η κατασκευη της motherboard εχει βαλει διπλα διπλα τα dual channel το ιδιο χρωμα ειναι dual channel (ετσι εγραφε στο μπουκλετακι)

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο ειναι το μηχανημα ενος φιλου που εγινε προσπαθεια να τρεξει hackintosh.

Το δευτερο το εστησα για την κορη ενος φιλου.Συμπαθητικο κουτακι

αλλα με πολλες κοφτερες γωνιες.

17042010005.jpg

17042010006.jpg

17042010007.jpg

17042010008.jpg

Συγνωμη για την ποιοτητα των φωτο αλλα το κινητο ειναι για :tw:.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχουν γινει απο την πρωτη μερα αγορας (Audigy 4 Pro).

Εκτοτε δουλευει χωρις κανενα προβλημα .

Εχω μια ακομα ελαφρως σε σχεση με αυτην "πυκνωτισμενη" η οποια

καποια στιγμη επαψε να παιζει, ειχε φαει μια καλη πτωση ισως εφταιγε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

για χαρά σε όλους έκανα και εγώ λήγες βελτιόσεις

πρίν

picture.php?albumid=242&pictureid=4553

μετά

picture.php?albumid=242&pictureid=4583

προσθήκη Η 50

picture.php?albumid=242&pictureid=4570

προσθήκη connect 3d 4890 dual fun+gigabyte 4850 crosfire

picture.php?albumid=242&pictureid=4585

picture.php?albumid=242&pictureid=4584

Αδερφέ τα σπάει το "κουτί" σου! Η Connect3d 4890 δε σου σπάει τα νεύρα με το θόρυβο που κάνει? Εγώ ξύλωσα τα fans της που κάνουνε χαμό μετά από κανα 2μηνο συμβίωσης αφού είχε αρχίσει να μ'ενοχλεί πολύ η φασαρία!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ

την σήνδεσα σε ενα fan controler akasa(πανω απο το dvd το μπλε)picture.php?albumid=242&pictureid=4552

απο τα τρεία πίνς του akasa έβγαλα το ενα και τα αλα δύο τα έβαλα στο τετράπινο (με δύο καλόδια και πολί λεπτές τρύπες ) της connect

Έγινε επεξεργασία από Σβολάκης
Link to comment
Share on other sites

Ας με συγχωρέσουν οι μοντεράτορες για το "παρατοποθετημένο" του ερωτήματος, χρειάζομαι όμως μια πληροφορία κι εδώ είναι πιο πιθανό να το δουν οι περισσότεροι:

Θα μπορούσε να μας πεί κάποιος κάτοχος του Lian Li v2010 ποιά είναι η απόσταση μεταξύ του αριστερού πλαϊνού και των εγκατεστημένων σκληρών δίσκων;

Link to comment
Share on other sites

Ας με συγχωρέσουν οι μοντεράτορες για το "παρατοποθετημένο" του ερωτήματος, χρειάζομαι όμως μια πληροφορία κι εδώ είναι πιο πιθανό να το δουν οι περισσότεροι:

Θα μπορούσε να μας πεί κάποιος κάτοχος του Lian Li v2010 ποιά είναι η απόσταση μεταξύ του αριστερού πλαϊνού και των εγκατεστημένων σκληρών δίσκων;

3-4 Cm tops.

Link to comment
Share on other sites

Τρία με τέσσερα εκατοστά απόσταση μεταξύ του αριστερου πλαϊνού και των σκληρών δίσκων είναι βολική...Υποθέτω από την δεξιά πλευρά, απ' όπου συνδέονται και τα καλώδια, θα έχει ακόμη περισσότερο χώρο, έτσι;

Ευχαριστώ πολύ...

Link to comment
Share on other sites

1.7 cm από την αριστερή (κοιτώντας την πρόσοψη - έτσι όπως μπαίνουν οι δίσκοι) και 5.1 από τη δεξιά! Μετρημένα από το τέλος του hdd box μέχρι και το πλαϊνό που κλείνει!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.