Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Και από μένα μεγειά, το βλέπω και το ζηλεύω,άνετα έπαιρνα ένα τέτοιο!!!!:clap:

Ευχαριστώ φίλε!

Απο κοντά είναι πολύ πιο όμοφρο το κουτί! Στις φωτογραφίες χάνει πολύ γενικά σαν κουτί...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά μου δέν άντεξα στον πειρασμό και το χτύπησα το κουτάκι!!!

Το μόνο "κακό" είναι ότι δεν παίζει push/pull στην Η100 γιατί ακουμπάνε οι μέσα ανεμιστήρες στις Ram,εκτός αν πάρω 2 slip stream και τους βάλω...θα δούμε όμως έτσι και αλλιώς σκέφτομαι 2-3 πραγματάκια ακόμα που είναι να γίνουν.....Ελπίζω να σας αρέσει :)

Με την H100 είδες διαφορά; Είχες άλλη πριν και αν ναι ποιά;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την prolima. Λες να μην δω διαφορά....ούτε καν σε Load;;;;

Κοίτα εγώ άλλαξα με το σκεπτικό να γίνει πιο όμορφο και πιο ευρύχωρο το κουτί μου τώρα 2-3 βαθμοί δεν μου λένε κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Update στο 650D!!:D

Aerocool Sharks, δύο 120mm στην megahalems και ένας για εξαγωγή πίσω, και δύο 140mm για εξαγωγή πάνω.(αν τους γυρίσω ως εισαγωγή θα μπορέσει ο πίσω να βγάζει όλον αυτόν τον αέρα έξω?)

CM Megaflow για εισαγωγή μπροστά.

Και sleeved προεκτάσεις για 24pin και 6pin της κάρτας γραφικών.

Επίσης μετακίνησα το hdd cage κοντα στο τροφοδοτικό γιατι δεν χωράει μπροστα απο τον megaflow, έιναι πιο φαρδυς απο τον στοκ της corsair

img5870a.jpg

img5874h.jpg

img5875o.jpg

img5877t.jpg

img5879s.jpg

img5884eq.jpg

Edit: Όταν είναι όλοι στο max ακούγεται λίγο, στο min όμως το μόνο που ακούγεται ειναι ενα θρόισμα. :)

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφος και τουμπανο υπολογιστης φιλε μου μπβραβο! κομπλε και τα καλωδια ;) τωρα σου λειπει ενας SSD :p

Ευχαριστώ!

Βασικά ένας ssd και μια vga γιατί με βλέπω να ψάχνομαι με την 4890 στο bf3, είναι και 2+ χρονών! :p

Αν μαζέψω τίποτα λεφτα μέχρι τέλος οκτώβρη μπορεί κάτι να γίνει...

Link to comment
Share on other sites

Λίγα πειράματα με την τιποτένια Olympus μου :p

μεγειες μαν!!!! πολυ καλη επιλογη το 600τ ασπρο. το ζαχαρωνω και γω πολυ καιρο χωρις να το εχω αναγκη....αλλα εχω "δαγκωσει τη λαμαρινα" μου φενεται :man_in_love:

αν δεν κανω λαθος καπου πηρε το ματι μου μια μικρη μοντα για να μπει η Η100 σε push pull με κανονικα φουρφουρια

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.