Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Φαίνεται ε;!

Βασικά έστηνα το μηχάνημα και είδα το κουτί... Βλέπω αυτά τα κόκκινα πλαστικά σαν κέρατα... Και λέω λες;...

To κανονικό είναι έτσι... Και είναι πανφτηνο και πραγματικά πολύ όμορφο κουτάκι...

http://www.skroutz.gr/s/87674/Aopen-G325.html

Έγινε επεξεργασία από mordred
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη χρονια,μηπως ξερει καποιο παληκαρι να με βοηθησει,εχω ενα κουτι COOLERMASTER COSMOS S και μου χαλασε το πισω δεξι κουμπι που ανοιγει το δεξι πανελ που εχει απανω των ανεμηστηρα των πλαινο,μηπως ξερετε που μπορω να βρω αλλο?????

ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη χρονια,μηπως ξερει καποιο παληκαρι να με βοηθησει,εχω ενα κουτι COOLERMASTER COSMOS S και μου χαλασε το πισω δεξι κουμπι που ανοιγει το δεξι πανελ που εχει απανω των ανεμηστηρα των πλαινο,μηπως ξερετε που μπορω να βρω αλλο?????

ευχαριστω προκαταβολικα

Πες τους εδώ τι κομμάτι χρειάζεσαι και θα σου πουν αν εχουν για να σου στειλουν.

Cooler Master Parts Shop

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και καλη χρονια.Και σε ολους τους Γιαννιδες του Forum.Ειπα να ανεβασω και εγω καποιες φωτο μου (λιγες ισως) απο το pc μου και θα ηθελα να μου πειτε τις γνωμες σας,πως σας φαινεται και τι προτεινετε να αλλαξω..Ακουω...:)

3021hz7.jpg

10743lc.jpg

ImageShack

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο φουρφουρι πανω στην ψυκτρα μαλων δεν πολυχρειαζεται μιας και σε κοντινη αποσταση ειναι το πισω. Δεν παιρνεις αλλο ενα και μαζι με αυτο να τα βαλεις στον πατο του case? Εχει και ετοιμες τρυπουλες το stacker μια χαρα θα ειναι.

Αρκει να βαλεις κανα φιλτρακι εαν το εχεις στο πατωμα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και καλη χρονια.Και σε ολους τους Γιαννιδες του Forum.Ειπα να ανεβασω και εγω καποιες φωτο μου (λιγες ισως) απο το pc μου και θα ηθελα να μου πειτε τις γνωμες σας,πως σας φαινεται και τι προτεινετε να αλλαξω..Ακουω...:)

ImageShack

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα καλωδια δεν μαζευονται αλλο..Ειναι ide το dvd και εχει μεγαλη ταινια γακωτο,και εκτος αυτου,πισω απο το case δεν εχει πολυ χωρο για τα καλωδια και ειναι δυσκολο το συμαζεμα..εχω προσπαθησει πολυ.. :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις σκεφτομαι να βαψω τις σιτες του στακερ μαυρες..:hmm:

εχω ηδη βαψει το εσωτερικο μαυρο ματ...και μονο οι σιτες μενουν που ειναι μπλε..

Σαν το μαυρο στακερ δεν εχει ρε γμτ...:)

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί όχι συνδυασμός τους;

Αν βέβαια μιλάς για έτοιμα θα προτιμούσα το άσπρο. Εχεις άσπρες λεπτομέρειες και θα δέσει καλύτερα.

Εξάλλου το μαύρο, σε μαύρο φόντο θα χαθεί :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.