Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

DSC_0029.jpg

Οριστε και το δικο μου..!!Σημερα υστερα 1-1.30 ωρα καθαριοτητας,αλλαγης παστας,τα καλωδια τα μαζεψα οσο μπορουσα,ωστε να κλεινει και το απο πισω πλαινο..!!!!! Το "μικρο" μπροστα σε ολα τα δικα σας.!!! :D :D

https://rapidshare.com/files/2160216947/DSC_0029.jpg

Οριστε το λινκ..!!Εαν μπορειται να μου εξηγησετε πως μπορω να κανω επισύναψη !!!!

Link to comment
Share on other sites

κανε κλικ στον "επεξεργαστη κειμενου" κατω απο το πλαισιο που γραφεις το μνμ, μετα κλικ στο κουμπακι με τον συνδετηρα, browse -> βρες το αρχειο σου και επισσυναψε το, μετα συνεχισε το μνμ σου και ξαναπατα στον συνδετηρα για να βαλεις το αρχειο που ανεβασες μεσα στο μνμ σου! :T:

ps: βεβαια οχι γομαροφωτογραφια, θα πρεπει να την μικρυνεις στις απαιτησεις του forum / ενναλακτικα ενας image host πχ imageshack περνεις το direct link και το ποσταρεις στο πλαισιο που θα εμφανιστει εαν κλικαρεις στο κουμπακι με τη φωτογραφια (το μονο εγχρωμο) πανω απο το πλαισιο που γραφεις το μνμ σου

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Οριστε αλλη μια.!!!! https://rapidshare.com/files/3935631695/DSC_0031.jpg

Edit: Αυτο εκανα..Αλλα βγαινει c/p το λινκ,εγω θελω να ανοιγει η φοτο εδω περα..!Χωρις να χρειαζεται να πατησετε στο λινκ!! :( :(

dsc00321gv.jpg

DONE.!!!

Έγινε επεξεργασία από hAic
Link to comment
Share on other sites

Οριστε αλλη μια.!!!! https://rapidshare.com/files/3935631695/DSC_0031.jpg

Edit: Αυτο εκανα..Αλλα βγαινει c/p το λινκ,εγω θελω να ανοιγει η φοτο εδω περα..!Χωρις να χρειαζεται να πατησετε στο λινκ!! :( :(

dsc00321gv.jpg

DONE.!!!

Βρε καλώς τον Κοκολίνο... αφου τα εκανες κουλουβαχατα με τα πολλαπλα accounts στο γειτονικό φορουμ ειπες να περάσεις και απο εδώ μια βολτά?? :whip:

Ομορφούλι παντως το συστηματακι σου...

Έγινε επεξεργασία από stm00192
Link to comment
Share on other sites

Βρε καλώς τον Κοκολίνο... αφου τα εκανες κουλουβαχατα με τα πολλαπλα accounts στο γειτονικό φορουμ ειπες να περάσεις και απο εδώ μια βολτά?? :whip:

Ομορφούλι παντως το συστηματακι σου...

Υγειά να έχουμε μωρέ και όλα τα άλλα θα έρθουν μονα του..!!!! :p :P !!!

Στα περί ταύτα τώρα,Θέλει πολύ μάζεμα ακόμη!!!!:wall:

Link to comment
Share on other sites

Teazors

5R38g.jpg

Πες του Γιώργου, δεν έχει κόψει καλά την σίτα. Κάποια δοντάκια είναι κούτελο, άλλα όχι... απαπαπαπα πράγματα είναι αυτά. Να του το πας πίσω.

χαχαχαχαχα

Άντε να το δούμε, ξέχασα να κοιτάξω σήμερα μήπως ήταν εκεί, πιάσαμε την πάρλα ως συνήθως.

Link to comment
Share on other sites

Πες του Γιώργου, δεν έχει κόψει καλά την σίτα. Κάποια δοντάκια είναι κούτελο, άλλα όχι... απαπαπαπα πράγματα είναι αυτά. Να του το πας πίσω.

χαχαχαχαχα

Άντε να το δούμε, ξέχασα να κοιτάξω σήμερα μήπως ήταν εκεί, πιάσαμε την πάρλα ως συνήθως.

Ρε αχρειε, ενα τυχαιο ρεταλι σητας χρησιμοποιησα ως φοντο για τα γραμματα :p

αλλα επειδη ξηγιεσαι ετσι θα φροντισω το δικο σου να βγει πιο κουτσοδοντικο κι απο τον Γεωργιου! :hehe:

ζεστανε τις λιμες σου...

Link to comment
Share on other sites

:OT:

χαχαχαχα κανόνισε εεεεε...

Θα φέρω το cosmos να φτιάξεις σε πορτοκαλοκίτρινο και μπουρδελοκόκκινο χρωματισμούς. Να το έχεις εφιάλτες στον ύπνο σου...

Θα σου πώ εγώ.....

Πρόσεχε τι λες, έχω όπλο το lian li σου ως έσχατο χτύπημα... Θα σε διαφθείρω μέχρι θανάτου... χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::jump::jump::jump::jump::jump::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

:clap::clap::clap::clap::p:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε βάπτιση, να βγεί το καινούργιο revision των Ivy και μετά. Να σταθεροποιηθούν οι blizzard servers και μετά.

Προσωρινά είναι στημένο το μπρίκι σε stock με νερό. Ένα δράμα στο γραφείο μου. Θα βγεί δεν αγχωνόμαστε :D

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αλλαγή πάστας επεξεργαστή και καλωδίων sata(3) ,ξεσκόνισμα, μερικό συμμάζεμα , -όσο επιτρέπει το κουτί- με modular τροφοδοτικό κιόλας ... ιδού μια φώτο με ανοιχτό το πλαϊνό :p

post-12949-1416076188,7544_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από terry308
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.