Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Σχόλια του τύπου λουνα πάρκ δεκτα αλλα όχι ότι θα μου τη χαλάσουν κ ολας... Εμένα μ´αρεσει... Τώρα αν εσάς σας χαλάει λίγο μου πέφτει. Θα προτιμούσα τις γνώμες σας παρα πικροχολα σχόλια....

Δεν πήρα sata γιατι τα λεφτα που έδωσα για τη βαφη ήταν ολα κ ολα 20€!!! Το έβαψα μόνος μου στο σπίτι. Το μόνο που χρειάστηκα ήταν ταινία για να κρύψω τα σημεία που δεν ήθελα να περάσει χρώμα κ 1 σπρει matte που μου έφτιαξε βαφειο αυτοκινήτων!

Ασε που ακόμη κ τώρα την κάνουν οι IDE τη δουλεια τους!!! Αρχεία έχουν όχι λειτουργικό οπότε κάπως διορθώνεται η κατάσταση! :p

Link to comment
Share on other sites

Ωραια η γνωμη μου ειναι λοιπον οτι 3 4 και 5 χρωματα σε fans σε ενα case καταληγουν να κουραζουν το ματι.

Διαλεξε ενα χρωμα μπλε κοκκινο ροζ οτι θες και μεινε μονο με αυτο.

Περι ορεξεως βεβαια.

Εγω πλεον στο κουτι μου εχω ξηλωσει ολα τα φωτακια γιατι το πσ μενει ανοιχτο το βραδυ και δεν μπορουσα κλεισω ματι με τοσο φως.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Ωραία η τακτοποίηση απλά για το λούνα πάρκ το παρεξήγησες το παιδί

μάλλον θα ήθελε να σου πει πως και αυτή είναι η δική μου γνώμη ας έβαζες ένα χρώμα μόνο στους ανεμιστήρες .

Τι θόρυβο έχεις με όλους αυτούς ;

Link to comment
Share on other sites

Τότε οφείλω να ζητησω συγνώμη... Δε με ενοχλεί το φως αφού εκει που είναι δεν πέφτει πανω το μάτι μου και εφ´οσον δεν μένει όλη νύχτα ανοιχτός. Απο θόρυβο έχει αρκετό αλλα έχω σχεδόν πάντα κάτι άλλο που ακούγεται πιο δυνατά ( παιχνίδι , μουσική , ταινία ) οπότε ούτε που το καταλαβαίνω. Αν πεσω μεσημέρι για ύπνο την βλέπω λίγο περίεργα αλλα στο 3λεπο έχω ξεραθει οπότε λίγο το κακό :p η μπογιά κόλλησε πολυ καλα. Δε ξέρω με τα κοινά σπρει της αγοράς αν θα έχει διάφορα όμως η αν θα κάνει την ίδια δουλεια!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.