Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Εγω απλα σου εδωσα μια ιδεα απο κει και περα μπορεις να παιξεις με το σχημα. Και αυτο που λες δεν ειναι καθολου απιθανο. Οταν εφτιαξα το κουτακι μου και μετα εβλεπα του κοπριτη με επιασαν κλαματα. :weep: :weep: :weep: Αυτο το μπλοκακι απο που ειναι??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickthegreek

ωραίο είναι αλλα η καρτα δεν είναι λίγο στραβή:)

οχι δεν εχει στραβωσει , ειναι μεγαλη σε μηκος και περνει τη κλιση αυτη οταν βαζω το βυσμα της , δεν εχει να κανει με το σωληνα

@ πολωνος , οχι ειναι το ΧΡ αλφακουλ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 01:23]

καλο , αλλα το πρασινακι θα μεινει. Το τερας τρεφεται με αιμα απο AMD .

Νταξ' ρε συ...

αμα ειναι ετσι

θα βαλουμε κανα δυο παλουκωμενους βενετσιανους στο πορτακι

the Vlad Tsepej way....

να κρατανε τα κακα πνευματα μακρια...

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο ea6gka αλλά ένα συμμαζεμα στα καλώδια το σηκώνει.

Επίσης θα μπορούσες να κόψεις σε μέταλλο το nick σου και να το βάλεις στο πλεξι.

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Καρόβιδες καλύτερα.

Τι βίδες είναι δαυτες.

Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο , εχω ενα τανκ 3.5'' σε μια θεση των 5.25 , πως αδειαζετε εσεις το νερο απο το κυκλωμα με τετοιο τανκ?

χθες πηγα να το αδειασω και εκανα το πατο απο το κουτι πρασινο... υπαρχει καποιο κολπακι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Βαλε σωληνάκι και ρούφα τοι....όπως με τα ρεζερβουάρ των αυτοκινήτων στις ταινίες....:p

ασε ειμαι ατζαμης και θα το καταπιω και μετα θα φωσφωριζω σε κλαμπακια , νυχτερινα κεντρα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έτσι...κλασική δοκιμασμένη λύση...αλλιώς πρέπει να ξαπλώσεις το κουτί, να βάλεις ενα κουβά από κάτω και ν'αρχίσεις να το τουμπάρεις, να το κουνάς...μπέρδεμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.