Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ea6gka [09-08-2006 00:29]

μαλλον τα σκατωσα...

εκοωα το πλαινο του στακερ εχωσα ενα πλεξυ , αυτο μου αρεσε αλλα δε ξερω κατι του λειπει

μπορεις να δωσεις μια φωτεινη + πιο μακρυνη φωτο του πλαινου? κατι παρομοιο ειχα στο νου μου να κανω :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ρε αγόρι, έχω 1280x1024 και δεν χωράνε οι pics στην οθόνη.

Πρέπει να τις κατεβάσω, να τι κάνω resize και μετά να τις δω ολόκληρες για να αποκτήσω άποψη.

Τη δική σου παρουσίαση χαλάς, εγώ μια χαρά είμαι. Και δεν είπε κανείς τίποτα ακόμα για το κουτί σου, γιατί δεν το είδε κανείς ακόμα.

Κάνε τις ένα resize σε max width/height 800px και θα το δούμε το κουτάκι σου.:daisy:

Φιλικά πάντα™

jpavly

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22 [19-08-2006 00:36]

Ωραιο το εκανες boy.

Μεσα θελει λιγο συμμαζεμα

Ναι οντως.....

Ευχαριστω!:T:

Ωραιο ειναι ''μεντ'' συμμαζεμενο!!

Εχεις βαλει φιλτρακι πανω στο φαν του επεξεργαστη???

αντε.....ειμαι αφηρημενος τελ.........

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο ειναι ''μεντ'' συμμαζεμενο!!

Εχεις βαλει φιλτρακι πανω στο φαν του επεξεργαστη???

Για να ξεκαθαρισω τα πραγματα μεσα δεν φαινεται τι εχει.Λοιπον μεσα εχω την ψυκτρα την ''μαμα'' της ΑΜD το fan που βλεπεις ειναι απο την εξω μερια δηλαδη πανω στο plexi.βεβαια

τωρα θα μπει και νερακι μεσα και θα γινει πολυ καλυτερο γιατι το εχω πολυ μελετημενο.:p

Οσον αφορα τα φιλτρα εχω μονο μπροστα στο 12η ανεμιστηρα.Πλαγια δηλαδη αυτος που ειδες ο πορτοκαλη εχει ενα grill που δεν μπενει σκονη ετσι ο πισω 12ης δεν χρειαζεται φιλτρο αφου βγαζει αερα.Ετσι εχουν τα πραγματα φιλε.(τωρα αν καταλαβες δεν ξερω, ελπιζω πως ναι)Για οτι αλλο θες να ρωτησεις εγω ειμαι εδω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

αλλενοβιδες περιμετρικα του πλεξυ

ξέρω, όπως πάντα έγκαιρος, αλλά εγώ θα πρότεινα βίδες από μέσα και από έξω παξιμαδάκι, για να φαίνεται λίγο πιο βιομηχανικό το κ'τί

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.