Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από georarg

Αν μπορεις μου λες τι υλικα εχεις αγορασει για την υδροψηξη???καθοτι νεος ενδιαφερομαι σοβαρα και εγω να βαλω σε λιγο καιρο....thanx!!!! ( ι δικη σου μου αρεσε τρομερα)

ελα φιλε μου αυτα ειναι ..

2001183613785952233_rs.jpg

2001111370660511930_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 11:59]

Εγω στην θεση σου παντως θα επαιρνα το μπλοκ του Eleven ....

Σταθερη αξια ;)

δεν το ειχε στοκ ρε μαν το εν λογω μαγαζι....και γω αυτο ηθελα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 05:54]

ναι σωστος απλα τα πηρα μια και καλη...δεν εχω χρονο για ψαξιμο...ενω ετσι μου ρθε η κουτα ενα πρωινο και αρχισε το τριπακι..

gbak δεν ξέρω αν πρόλαβες να το στήσεις ...να ποστάρεις φωτο ...ενδιαφερόμαστε και μεις οι κοινοί θνητοί που όμως έχουμε λόγω να το κάνουμε, όχι σαν μερικούς μερικούς (ονόματα δεν λέμε -υπολήψεις δεν θίγουμε) που τόσο καιρο μας-μου έσπασαν τα νεύρα με τις θερμοκρασίες του Q6600 και πάλι ευχαριστημένοι δεν είναι....:upside:

Στην Ultra δεν θα βάλεις block;;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav

gbak δεν ξέρω αν πρόλαβες να το στήσεις ...να ποστάρεις φωτο ...ενδιαφερόμαστε και μεις οι κοινοί θνητοί που όμως έχουμε λόγω να το κάνουμε, όχι σαν μερικούς μερικούς (ονόματα δεν λέμε -υπολήψεις δεν θίγουμε) που τόσο καιρο μας-μου έσπασαν τα νεύρα με τις θερμοκρασίες του Q6600 και πάλι ευχαριστημένοι δεν είναι....:upside:

Στην Ultra δεν θα βάλεις block;;;

ρε συ στα default οντως ημουν jet απο θερμοκρασιες...αλλα επειδη αρχισαν και πεφταν τα volts αερα πατερα μετα....τι να αντεξει η αεροψυξη....οποτε θες το συζηταμε ρε συ...δεν ειναι τιποτα χρονο και υπομονη θελει...ειδικα αμα δεν εχεις καποιον να σου δειξει την πρωτη φορα...

οχι την ultra δεν την πειραζω προς το παρον...μου αρεσει να την βλεπω στοκ...:hehe:

ασε που ειναι πολυ ηρεμη..

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως, με την ιδια λογικη δεν μπορεις να προτεινεις και το block του eleven, εκτος και αν εχεις καποιο με link με μετρησεις. Το fusion ομως προτεινετε απο την πλειοψηφεια των χρηστων στο εξωτερικο.

Link to comment
Share on other sites

lol <---- ειναι το μονο που μου ερχεται στο μυαλο ......

1ον στο εξωτερικο δεν ξερουν το μπλοκ του Μιχαλη

2ον στο εξωτερικο ξερουν πιο πολλα πραγματα απο μας εδω ?

Δεν καταλαβα .......

Οτι το προτεινουν δεν παει να παει οτι ειναι το καλυτερο .......

Και αν δεν το εχεις δοκιμασει δεν μπορεις να πεις οτι ειναι κατωτερο απο αυτο που εχεις ......

Και γιατι δεν μπορω να το προτεινω ?

Αφου το εχω εδω και 1,5 χρονο .......

Και περασαν απο τα χερια μου και διαφορα αλλα μπλοκ ......

Link to comment
Share on other sites

On-topic : Webhunter πολύ ωραία δουλειά εχεις κάνει φιλε μου... μπράβο σου...

Off-topic: Καλα το θέμα του thread έχει πάει περίπάτο κανονικα ε ?? :D

@ georarg : Εξαρτάται απο το σύστημα σου και το budget σου το setup της υδρόψυξης που σου ταιρίαζει.... για περισσότερα καλό ειναι να κοιτάξεις στο σχετικό section για watercooling πάντως και βεβαια δες και τι εχουν κανει και πολλα παιδιά εδω μέσα...

@ sstav : Σπυρo παντως you are more than welcomed να ρθες απο δω να στήσουμε την δικιά μου παρέα απο βδομάδα... Και εγω πρώτη φορά θα την στήσω αλλα καθυστερησα με τα πράγματα απο τον 11 ρε γμτ...

@ gbak: Καλα πολύ εκμετάλλευση το ΠΛΑΙΣΙΟ στους σφικτήρες... 1 το κομμάτι?? Εγω πηρα 10 με 3 απο συνοικιακό μαγαζί.... το καλό βεβαια ειναι αυτό που ειπες πάντως... ολα σε μια κουτα...

@tifozif1 : Θα σου πω απο βδομάδα αν αξιζει να δουμε και θερμοκρασίες....

Παντως guys οι επιστροφές των "Internet οnly" προιόντων ειναι μια ολόκληρη διαδικασία...θέλει να βάλει το χεράκι του και ο υπεύθυνος καταστήματος... ενα μισάωρο σημερα στην Βουλιαγμένης.... ευτυχώς είχαμε και τα τυχερά μας και πέρασε η ώρα... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.