Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Πω πω .... του fan το καγκελο γινεται εκει....:p

Νομιζω θες ενα μεγαλυτερο κουτακι μου φαινεται......:whistle2: με κατω το psu...(αληθεια ποιο κουτι ειναι ? )

2 problems διακρίνω...

1)Οι Corsair δεν ειχαν το φανακι μαζι ? γιατι αποτι βλεπω ειναι οι dominator...δεν τα πιανει και τα 3 dimm ?

2) το fan που φυσαει την gpu κανει δουλεια ? γιατι νομιζω πως φυσαει το πλαστικο..και οτι δεν κανει και τιποτα σε θεμα ψυξης....:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Thermaltake Armor είναι (το full tower όχι το Junior :) ).

Και όσο για τα άλλα :D

1)Όχι :( Οι 1866 έχουν το καινούργιο fanάκι της Corsair..Εγώ έχω τις 1600 (triple chan πάντα)..Απλά βολεύομαι με το 12άρι μέχρι να βγεί αυτό:p

2)Απ' ότι φαίνεται ψιλοκάνει..Πιο πολύ δοκιμαστικά το έχω βάλει εκεί..Έχω idle 54 και σε full load το πολύ 80..Δεν ξέρω αν ευθύνεται και το fanάκι αλλα δε το βγάζω ακόμα :D

Αυτό που θα αλλαχθεί άμεσα είναι η ψύκτρα του επεξεργαστή η οποία απλά δεν την παλεύει..Ακόμα σκέφτομαι αν θα πάω σε νερό ή σε καλή αερόψυκτρα..

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω θες ενα μεγαλυτερο κουτακι μου φαινεται......:whistle2: με κατω το psu...

Συγνώμη για το off-topic...και ίσως έχει ξαναειπωθεί...Ποιο το πλεονέκτημα του να έχουμε στο κάτω μέρος το psu?

Link to comment
Share on other sites

Καλό basilaki και ωραίο το μαύρο-κόκκινο αλλά το ανεμιστηράκι το μπλέ...βάλε τουλ. με κόκκινο led!Αλλά και πάλι τι ρόλο βαράει εκεί?(φιλικά)

Κοκκινο ηταν αλλα εκανε βασαρια ... και αυτο ειχα .. αυτο εβαλα

τις μνημες βαραει ... τα πανω τσιπακια

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και γω.. θέλει μεν κι άλλο cable management αλλά δε με ενδιαφέρει να καταπιαστώ σε τέτοιο βαθμό :p

Μελλοντικά θέλω να αλλάξω τα LEDs του μπροστινού fan σε μπλε (από κόκκινα).

Αδικούνται:

Τα DVD drives που οι IDE Drivers τους κλέψαν το μοναδικό IDE καλώδιο.

Το Case που μέσα κάθεται μία motherboard 2 φορές μικρότερη απ'ότι θα'πρεπε και δε μπορεί να δείξει ούτε το cable management που προσφέρει ούτε τις άπειρες θέσεις για υδροψύξεις που του βάλανε.

Η VGA (HD4850, για του πατέρα το PC προοριζόταν, έφτασε στα δικά μου χέρια) που κάθεται δίπλα σ'έναν 3200+.

Οι ανεμιστήρες που δεν έχουν τί να κάνουν.

Το τροφοδοτικό που κάθεται και τα ξ#$^ει.

Μη στενοχωριέσαι καλό μου HAF, θα φορέσεις και ATX. :bigsmile:

post-10922-1416073760,668_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαχα!Το mobo πραγματικά φαίνεται μινιατούρα :p Να ρωτήσω κάτι..Για τα λαμάκια των pci που έχω βγάλει απ' το πίσω μέρος του κουτιού (και δε χρησιμοποιώ) υπάρχει κάτι ώστε να τα καλύψω..?Κάτι σαν ανταλλακτικό..Μπαίνει σκόνη...

Έγινε επεξεργασία από gregorisvas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.