Jump to content



Recommended Posts

δε το περιμενα αυτο απο σενα.

ουτε ενα λεπτο υποθεση:p

Μπορείς να ενημερωθείς για τα υπολειπόμενα ΜΒ από το Πρόγραμμα σου, στέλνοντας SMS στο 1210 με την ένδειξη "ΥΠ".

Link to comment
Share on other sites

Πες οτι δεν εχω εργαλεια να ψαξω..χεχε

Στελνω στο 1210 ΥΠ και με λεει ο αριθμος δεν υπαρχει.απο wind παντα.

Εδιτ ειμαι με συμβολαιο (Παλιο Μ)..το 1210 ειναι για f2g.

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν κάνει πλέον development το παλουκάρι απ'ότι βλέπω μήνες τώρα, για υπόλοιπα καρτών υπάρχουν αυτές οι εφαρμογές. Της Q χρησιμοποιώ και δουλεύει μια χαρά. Και που έχουν αλλάξει τα προγράμματα για υπόλοιπο και ΜΒ παίζει.

https://market.android.com/developer?pub=Stefanos+Togoulidis

Link to comment
Share on other sites

Πες οτι δεν εχω εργαλεια να ψαξω..χεχε

Στελνω στο 1210 ΥΠ και με λεει ο αριθμος δεν υπαρχει.απο wind παντα.

Εδιτ ειμαι με συμβολαιο (Παλιο Μ)..το 1210 ειναι για f2g.

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk.

Mobile Internet με Συμβόλαιο | WIND

λογικα εδω εισαι....αλλα δε βλεπω να υπαρχει καποιο νουμερο.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς καλή εφαρμογή για συγχρονισμό με Exchange ActiveSync?

Εκτός από το build in το οποίο δεν έπαιξε.

Παλεύω από χθες αλλά δεν κατάφερα τίποτα. Ούτε το Touchdown έπαιξε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία λειτουργία του τελευταίου google maps: Πάμε menu-more-labs, και τικάρουμε το "Download map area". Στη συνέχεια, επιλέγουμε ένα σημείο στο χάρτη στην περιοχή που μας ενδιαφέρει. Βγαίνει το bubble με τη διεύθυνση και τις όποιες παραπάνω πληροφορίες έχει να μας δώσει. Πατάμε το bubble, και στο μενού που μας βγάζει, κάτω κάτω έχει την επιλογή να κατεβάσουμε τα δεδομένα της περιοχής. Κατεβάζει το χάρτη για μια ακτίνα 16χλμ γύρω από το σημείο που επιλέξαμε. Έχουμε τη δυνατότητα να κατεβάσουμε ως 10 χάρτες

Εγώ κατέβασα τους χάρτες για τη διαδρομή μέχρι τη Κυλλήνη, για να ξέρω που βρίσκομαι, χωρίς να κατεβάζω από το data plan. Επίσης είναι χρήσιμο για όσους πάνε εξωτερικό (κατεβάζεις τους χάρτες της πόλης από το wifi του ξενοδοχείου και μετά έχεις κανονικά gps)

Ελπίζω να έγινα κατανοητός γιατί έχω ένα θεματάκι τις τελευταίες μέρες

Αυτό δε δουλεύει πλέον ε; Στα εργαστήρια μου βγάζει μόνο τη γραμμή κλίμακας και τη μέτρηση..

Link to comment
Share on other sites

Αποριούλα:

Εδώ και 1.5 μέρα περίπου χρησιμοποιώ το, πολύ βολικό και ωραίο κατά τα άλλα, widgetlocker lockscreen.

Όταν όμως μιλάω στο τηλέφωνο, για να το κλείσω πρέπει πρώτα να ξεκλειδώσω στην οθόνη και μετά να πατήσω το κουμπί του τηλεφώνου.

Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω εάν υπάρχει τρόπος να προστεθεί κανένα κουμπάκι (η και slider, δεν με πειράζει) ώστε να μπορώ να κλείνω χωρίς να χρειάζεται πρώτα να έχω ξεκλειδώσει τη οθόνη :T:

Link to comment
Share on other sites

Το myWhatsUp έκανε update αρχές Σεπτέμβρη αν θυμάμαι καλά :)

Γεια σας συμφορουμίτες,

Τις εφαρμογές έτυχε να τις ανανεώσω μόλις πριν λίγες μέρες, προσθέτοντας αυτόματη ενημέρωση μετά που τελειώνει κάθε εξερχόμενη κλήση.

Δεν τις έχω παρατήσει σε καμία περίπτωση πάντως. Πολλά από τα πακέτα κλπ όμως που βγάζουν οι εταιρίες, είτε δεν έχουν SMS για ερώτηση, είτε δεν είναι προς το παρόν συμβατά με το τρόπο λειτουργίας των εφαρμογών.

Αν έχετε πάντως οποιαδήποτε παρατήρηση ή βλέπετε κάποιο σφάλμα, ελεύθερα παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου με email (stefanostogoulidis papaki gmail com) ώστε να το ερευνήσω.

Καλή συνέχεια ;)

hypest

Έγινε επεξεργασία από hypest
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

δεν θυμάμαι αν έχει ξαναμπεί (η αναζήτηση δεν μου έβγαλε κάτι).

Η, κατά τη γνώμη μου, μακράν καλύτερη εφαρμογή για msn (ίσως και για τα άλλα που λέει αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει)

ΙΜ+

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.