Jump to content



Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος να βλέπω video από το YouTube, όταν δεν είμαι online; κάποιο app που να τα φορτώνει και να τα βλέπω όποτε θέλω;

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Για την ίδια χρήση χρησιμοποιώ το TubeMate, κατεβαινει σε Mp3 ή σε Flv.

Μνημη να έχεις..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Προς έχοντες μονοπύρηνο κινητό:

Φίλος με SE Neo V, πέταξε αυτά τα mods

[u9RC12T6]Put a V6 SuperCharger +DIE-HARD Launcher in Your Pocket=She'll B Happy 2CU! - xda-developers

[MOD] New adreno libraries 04.01.01.00.036 V3 (FOR DEVICES WITH ADRENO 2XX GPU ICS) - xda-developers

και μου λέει το κινητό πλέον πετάει. Το ένα είναι gpu drivers από JB, το άλλο δεν ξέρω.

Παραπάνω πληροφορίες δεν ξέρω, ούτε έχω δοκιμάσει κάτι. Απλά μου είπε ότι υπέρ αξίζει ο κόπος και είπα να το μοιραστώ.

Link to comment
Share on other sites

w00t? Θέλει ταμπλέτα; Με το Nexus είναi ασύμβατη.

EDIT: Φίφες. Οι μισοί reviewers σε κινητό το έπαιξαν.

EDIT2: Στη δουλειά έβγαζε ότι είναι ασύμβατη. Στο σπίτι όλα καλά

Συμβατή ακόμη και με το SE x10 Mini :/

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Ταμπλέτα θέλει. Κι εκεί δεν είναι ιδανικός ο χειρισμός (καλά, δεν είμαι και κανένας hardcore gamer). Άντε να δούμε και το the lost vikings σε android...

ΥΓ Το κακό είναι ότι καταβροχθίζει την μπαταρία ρε παιδί μου... Το shark evolution τρώει σαφώς λιγότερη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Έτυχε να δω τη συγκεκριμένη ενημέρωση του thread χθες και απλώς πάτησα, χωρίς δεύτερη σκέψη(καθότι γενικά είμαι κομπλέ με τις ήδη εγκατεστημένες εφαρμογές και παιχνίδια δεν παίζω)το κουμπί με την εγκατάσταση στο κινητό μου.

Το άφησα έτσι απείραχτο για ολόκληρο το βράδυ και σήμερα, καθώς στριφογύρναγα τις καρτέλες του κινητού, έπεσα πάνω της.

Το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό, ήταν το STAR FORCE αλά Nintendo 8 rulezzz.

Μόνο και μόνο για αυτό το flashback, ευχαριστώ :laughing:

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.vertinode.mathstep

Χρήσιμη εφαρμογή. Ειδικά το ανάπτυγμα σε σειρά λύνει χέρια. Θέλει, πάντως προσθήκες (π.χ. Υπερβολικά ημίτονα, όρια στα ολοκληρώματα) - και ιδανικά έκδοση που να μη χρειάζεται σύνδεση στο διαδίκτυο. Έστω και επί πληρωμή.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.