Jump to content



Recommended Posts

Glextor App Manager

Εφαρμογη για κατηγοριοποιηση των εφαρμογων μας. Λειτουργει και σαν alternative app drawer.

Με εχει βολεψει απιστευτα και ειναι η μονη που την συντηρει ακομα ο dev.

Εκανα και την μεταφραση στα Ελληνικα, οπουναναι θα ανεβει.

Έγινε επεξεργασία από nikchris
Link to comment
Share on other sites

και το Maps πάντως αν φορτώσεις την διαδρομή σου Online και μετά το πας στο off μια χαρά είναι. επίσης η cosmote έχει δωρεάν έκδοση του navigon

Αν δεν κάνω λάθος είναι δωρεάν για 1 εβδομάδα μόνο:

Οι συνδρομητές COSMOTE έχουν τη δυνατότητα να κατεβάσουν την εφαρμογή NAVIGON στην προνομιακή τιμή των 14,95€, αντί της αρχικής 59,95€ που αφορά όλους τους υπόλοιπους πελάτες.
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1]ALL[/MENTION] Μιας και είναι μια κατηγορία από μόνα τους, φεύγουν τα keyboards απο τo "γενικό" android θέμα και πάνε εδω http://www.thelab.gr/mobile-computing/android-soft-keyboards-good-better-best-131072.html.

Εκεί λοιπόν η συνέχεια !

u17705583.jpg

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω...

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

To εχει στο to do list, μπορει ηδη να εχει βγαλει και καποια beta.

Aλλα ειναι αχρηστο γιατι δεν δουλευει το auto-hibernation.

* Non-root mode for broader users! (at the cost of losing automatic hibernation)
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι δεν υπάρχει κάποιος με Kit Kat και Sports Tracker που να αντιμετωπιζει πρόβλημα έτσι; :hehe: Κρασαρει όταν πατάω start workout, γι αυτό έβαλα το My Tracks και ανακάλυψα ότι είναι γτπ :hehe:

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένα φίλος μου κατέβασε το *********.. Κατάλαβα όλα οκ Κομπλε αλλά πόσο Safe είμαστε με αυτό το πρόγραμμα.. κάτι να προσέξουμε? μην βρεθούμε προ-εκπληξεως?

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

Ένα φίλος μου κατέβασε το *********.. Κατάλαβα όλα οκ Κομπλε αλλά πόσο Safe είμαστε με αυτό το πρόγραμμα.. κάτι να προσέξουμε? μην βρεθούμε προ-εκπληξεως?

Φίλε μου συζήτηση για πειρατικό λογισμικό δεν κάνουμε, σε κάθε περίπτωση πάντως πρόσεχε πολύ και βάλε και κανένα antivirus.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου συζήτηση για πειρατικό λογισμικό δεν κάνουμε, σε κάθε περίπτωση πάντως πρόσεχε πολύ και βάλε και κανένα antivirus.

Ναι συγνώμη τώρα το έψαξα και εγώ λίγο στο Google (αφού είδα κίτρινες κάρτες πανικό από εδώ απο εκεί :p) αλλά νόμιζα ότι ήταν Safe γιατί μου έλεγε ο φίλος μου εδώ έτοιμος είσαι.. Android και χώρις αυτό δεν γίνεται ολοι το χουν..

Μάλιστα οκ αλλά σε περιπτώση που θέλει να μου εξήγησει κάνεις pm ελεύθερα έτσι?

αλλά λέω από νομικής άποψης μην μας κυνηγάνε εταιρίες αυτό εννόω.. αλλα οκ το αφήνω εδώ γιατι ξεκινάω κουβέντα..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αγαπημένο σας ρολόι/καιρό για αρχική;

Βαρέθηκα τα πάντα κ θέλω να αλλάξω.. άμα λέει κ τον άνεμο σε μποφόρια, θα πάρετε κ like :tongue:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather εδω είσαι. Αν δεν το εχεις δοκιμάσει :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.