Jump to content


Recommended Posts

Μόλις μου ήρθε newsletter ότι κυκλοφόρησε το TeamViewer Android
RealVnc Viewer μήπως εννοείς? (αυτό βγήκε στις 10 του μήνα), teamviewer είχα από την αρχή

Όχι αρχηγέ, ότι λέω παραπάνω, χθες μου ήρθε newsletter και θεώρησα ότι τώρα βγήκε :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,λίγη βοήθεια,πως γίνεται να αγοράσω ένα πρόγραμμα από το market με market enabler?Βάζω στο market enabler (us)t-mobile και όταν πάω να αγοράσω την εφαρμογή μου ζητάει χώρα(η ελλάδα δεν είναι μεσα) και μετα οδό και ταχυδρομικό κώδικα (δεν δέχεται τα ελληνικά) και δεν δέχεται ούτε το τηλέφωνο.Πως το αγοράζω?

Link to comment
Share on other sites

Anysoft Keyboard: Πολύ βολικό και δωρεάν πληκτρολόγιο (έχει και language packs για ένα σωρό γλώσσες) που με βόλεψε πάρα πολύ σε σχέση με το default της Archos.

Btw, το Air Attack HD (όχι lite ) παίζει να το βρούμε πουθενά εκτός market καθώς το market enabler δεν παίζει με το εργαλείο;

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά ποου δοκίμασα με αυτό μου έβγαλε σφάλμα και αναγκάστηκα να το ξηλώσω. Μετά βρήκα αυτό που ανεφερα παραπάνω και για την ώρα με καλύπτει μια χαρά.

Αυτό που με "καίει" περισσότερο είναι αν μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στις paid εφαρμογές του Market καθώς όπως προανέφερα το market enabler δείχνει να μην δουλεύει (γενικά, όχι μονο σε εμένα) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Από ελληνικές εφαρμογές [π.χ. εφημερεύοντα φαρμακεία, νοσοκομεία, εφαρμογές για ταξί, πλοία, το Ελ. Σιντ Βενιζέλος, κίνηση στην Αθήνα και όλα αυτά τα μικρά και χρήσιμα], τι υπάρχει;

Το μόνο σχετικό που έχω βρει είναι το AirQuality, και δείχνει το δείκτη δυσφορίας, όπως μετράται από τους διάφορους σταθμούς που είναι σπαρμένοι ανά την Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

antivirus χρησιμοποιείτε παιδιά...???

εγω δεν χρησιμοποιω στο πισι θα χρησιμοποιησω στο κινητο?

παντως περα απο την πλακα δεν εχω ακουσει να παθαινει κατι το κινητο λογω ιου..!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να βρώ πως μπορώ να κάνω enable τον αισθητήρα θερμοκρασίας γενικά κι όχι μόνον της μπαταρίας σε x10mini...βασικά πως γίνεται να κάνω όλους τους sencsors enable, όπως εμφανίζονται στο elixir.

Κατά τα άλλα,

gps essentials,

elixir,

compass (night mode rocks...)

όπως και το googlesky...επίσης...αρρώστια...

realcalc,

wifi analyzer,

convertpad,

animated weather,

led light σαν widget,

dual file manager,

advanced task manager σαν widget,

iRecord,

Smartprotractor,

apps organazier,

quick settings,

smart measure lite,

net counter,

instant heart,

history eraser,

barcode scaner,

neoreader,

2 μεταφραστικά ένα του google κι ένα άλλο,

con flip,

diceshaker,

face symmetry,

startrek sounds,

zp dashboard (εδώ πως θα γίνει να τραβάμε και βίντεο ταυτόχρονα...η κάμερα δουλεύει..όχι όμως να καταγράφει με τις ενδείξεις, δηλαδή να βλέπεις το βίντεο μετά μέσα από τις ενδείξεις.)

Για πλάκα το πήρα το smartphone, ευκαιρία δωρεάν...για την δουλειά μου είναι χάσιμο χρόνου...αλλά εν πάση περιπτώσει είναι απίστευτα εθιστικά οπότε δεν αντιστάθηκα....:baby:

2.2 android πότε θα βγεί για sony ericssonx10mini....?

ταπετσαρίες έχω τα, Matrix 3d, flames, galactic core, snowfall, solar winds live, thunderstorm...

Έγινε επεξεργασία από H.A.Balafoutre
Link to comment
Share on other sites

οπως και στους υπολογιστες ετσι και στα κινητα αν "ψαχνεσαι" θα βρεις..!:p

εχω android κινητο απο το htc magic,το πρωτο android κινητο (στο ελλαντα!),και εχω κανει τα παντα κυριολεκτικα,ποτε δεν εχω κολησει ιο..!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.