Jump to content



Recommended Posts

Anysoft Keyboard: Πολύ βολικό και δωρεάν πληκτρολόγιο (έχει και language packs για ένα σωρό γλώσσες) που με βόλεψε πάρα πολύ σε σχέση με το default της Archos.

Το εβαλα στο Archos 101 16gb αλλα δεν μου δουλευει τι πρεπει να κανω εκτος απο το να το τσεκαρω στις ρυθμισεις?

Link to comment
Share on other sites

Όταν πας να γράψεις κάπου, πχ στην address bar του Dolphin, πιέζεις παρατεταμένα στο textbox και θα σου βγάλει ένα μενού. Θα πας στο Input method (ή κάπως έτσι) και μόλις το επιλέξεις και από εκεί θα σου το εμφανίσει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως εβαλα πληκτρολογιο μινι αυτο που πουλαει το Πλαισιο και το βλεπει μια χαρα ακομα και το touchpad που εχει πανω κονανικα ποντικι.

Ακομα και εναν 2.5 500αρη σκληρο σε ntfs τον ειδε μια χαρα και γρηγορα.:T:

Link to comment
Share on other sites

ναι, όλα τα διαβάζει μια χαρά (ακομα και κάρτες μέσω card reader). το μόνο που δεν έχω ευκαιρήσει να δοκιμάσω ειναι τι παίζει αν συνδεθεί πάνω του hub με >1 συσκευές.

Αν δοκιμάσεις μας λες :T:

edit: μια που το ανέφερες δώσε ενα λινκ για το πληκτρολόγιο. (όχι, εγώ δεν το θέλω για το archos)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εδω ειναι το πληκτρολογιο.

Hub που εβαλα ενα δεν το ειδε οπως δεν ειδε και ενα usb GPS που εχω.

Ασε που εβαλα το πληκτρολογιο που μου ειπες αλλα δεν μου εδιχνε τιποτα εκτος απο την πανω λεπτη μπαρα που αλλαζεις γλωσσα κλπ.

Τελικα βρηκα ποιο ηταν το προβλημα ειχα συνδεσει το εξωτερικο πληκτρολογιο το Turbo-x και για αυτο με το που το εβγαλα ολα οκ :fist:

Ασχετο εχεις βρει παιχνιδια για αυτο γιατι οτι του βαζω μου λεει κατι για την οθονη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχετε να προτεινετε καποια εφαρμογη για gps? (για galaxy s)

Σκεφτομου το navigon που το εχω και σε γιωτοφωνο και μου αρεσε. Το gps essentials εχει χαρτες ή κατεβζει απο ινετ?

Link to comment
Share on other sites

το ndrive ειναι καλυτερο

ωπ! για δωσε καμια πληροφορια παραπανω ντε.. :D

τα εχεις δοκιμασει και τα 2? Τί καλυτερο εχει το ndrive? Eιναι πιο ελαφρυ? Εχει καλυτερα γραφικα πλοηγησης? Υπολογιζει καλυτερα τις εναλλακτικες διαδρομες? Εχει καλυτερη αποκριση? Εχει πιο πληρες/απλο μενου? Πιο καλους χαρτες? Κλειδωνει πιο γρηγορα? Πιο φτηνο? Πιο ευκολο search? :p

Link to comment
Share on other sites

:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

ωπ! για δωσε καμια πληροφορια παραπανω ντε.. :D

τα εχεις δοκιμασει και τα 2? Τί καλυτερο εχει το ndrive? Eιναι πιο ελαφρυ? Εχει καλυτερα γραφικα πλοηγησης? Υπολογιζει καλυτερα τις εναλλακτικες διαδρομες? Εχει καλυτερη αποκριση? Εχει πιο πληρες/απλο μενου? Πιο καλους χαρτες? Κλειδωνει πιο γρηγορα? Πιο φτηνο? Πιο ευκολο search? :p

τα εχω δοκιμασει,ειναι πιο γρηγορο ,κλειδωνει πιο ευκολα και γρηγορα,εχει 3d χαρτες,ειναι απλοικο και μπορω να δωσω link να κατεβασεις χαρτες για οποια πολη της ελλαδος θελεις.α ξεχασα το κυριοτερο το εβαλα τζαμπε............

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς τρόπο/κάποια εφαρμογή, με την οποία να μεταφέρεις τις playlists που έχεις στον υπολογιστή αυτούσιες; Εννοώ να μεταφέρει τα τραγούδια, και το αρχείο playlist, ώστε να μη χρειάζεται να ξαναφτιάχνεις τις playlists στο κινητό

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.