Jump to content



Οι τιμές για τις νέες nvidia GeForce 6800 Ultra και non Ultra!


robithis

Recommended Posts

Ok...

Να δούμε τι θα γίνει.

Ηρεμήσανε τα πνεύματα τουλάχιστον?

Εν τω μεταξύ ο τίτλος του thread αναφέρεται στις τιμές των νέων καρτών της nVIDIA , και εμείς εδώ μιλάμε ( ? ) για...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Δεν ξέρω και εγώ γιατί μιλάμε... απλά δεν μου αρέσουν τα κλειδώματα των threads, σαν λύση.... ναι, ξεφεύγει από το θέμα, και πολύ μάλιστα, άλλα καπου θέλω να πιστέυω ότι είστε εδώ γιατί σας αρέσει, και ότι και να ειπώθηκε, κάποια στιγμή με ποιο καθαρό μυαλο, μπορεί να τα δείτε διαφορετικά τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Εσεις ποια προτιματε την Nalu ή την Ruby.

Δεν ειμαι ζωοφιλος οποτε δεν μου αρεσει η Nalu αλλα και η Ruby για τον λομπου ειναι.........

Δεν θα ηταν καλυτερο να βαζανε καμια Monica Bellucci ή κανενα Βελζεβουλ????

θα σας πω εγω γιατι ξεφυγε το θεμα!!!!!!!!!!!

Γιατι δεν υπαρχει κατι αλλο για το συγκεκριμενο θεμα οποτε περιμενουμε τις τιμες.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ρε σιντο αμα ειναι ετσι ανοιξε ενα θεμα και μαλωνε με το αλλο παιδι μονοι σας , εδω αναποφευκτα θα το διαβασουν πολλοι

Δεν καταλαβα ,ξεκινησα εγω κατι?το δικαιωμα του να αμυνομαι το εχω αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

το εχεις σιντο αλλα νομιζω οτι δεν εχει νοημα να αμυνεσαι σε ενα φορουμ. απλα αφηνεις ττον αλλον να λεει αν νομιζεις οτι λεει βλακειες και κανεις ενα διπλο κλικ στο εικονοδιο farcry και τελος.

Link to comment
Share on other sites

το θεμα σκιστηκε τελειως

απαραδεκτες συμπεριφορες

οχι μονο για τα παιδια που ηταν σε αντιπαραθεση (που κακως ηταν εδω μεσα)

ποιος ο λογος για τοσα ασχετα ποστ βρε παιδια..

βλεπετε οτι το θεμα δεν κλειδωνει γιατι πιστευουμε οτι καποια στιγμη

σοβαρευομαστε

αλλα δεν....

σας παρακαλω να μην συνεχιστει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.