Jump to content



Recommended Posts

Καλημερα σε ολους.

Ζηλεψα που λετε απ ολα τα ωραια ου φτιαχνετε εδω μεσα και θελω κι εγω να σκαλισω λιγο το κουτακι μου.

Το OBSIDIAN ειναι τουμπανο!!:dance3::dance3: αλλα θα ηθελα να του κανω καποιες παρεμβασεις!!!

Εχουμε και λεμε...

Θελω να βαψω το εσωτερικο λευκο και γενικοτερα να δημιουργισω ενα black&white theme.

Επισης σκεφτομαι για τα sleeved καλωδια του unstopable που ειδα στο silverstone που εφτιαξε (βεβαια σε αλλο χρωματισμο) αυτα τα βρισκουμε ετοιμα η τα φτιαχνουμε εμεις?

Ειμαι ανοιχτος ομως και σε αλλες ιδεες οποτε ακουω!!!

Να σας πω οτι δεν εχω πειρα οσο αφορα το συγκεκριμενο σπορ και οτι ψιλοφοβαμαι μη το καταστρεψω κιολας το κουτι....γιατι μετα :wall::wall::wall:

Δεν ξαναπαιρνω 360 ευρω κουτι!!!

Περιμενω λοιπον ιδεες και να μου δωσετε εναν πρωτο μπουσουλα.

Για υδροψυξη δεν ξερω γιατι απ οτι εχω δει για κατι καλο πας καπου στα 300+ ευρω που δυσκολα θα παιξει τετοιο εξτρα budget.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου sleeved είναι από εδώ. Δεν πρέπει να φοβάσαι πάντως, η πρώτη τρύπα είναι το δύσκολο μετά δεν σε αγχώνει τπτ.

Πράγματα που μπορείς να αλλάξεις υπάρχουν άπειρα, ρίξε μια ματιά σε ήδη modded οbsidians σε άλλα forums για να πάρεις ιδέες. Μετά το μόνο που σε περιορίζει είναι το χρήμα και ο χρόνος που έχεις σκοπό να διαθέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια το project θα ξεκινησει με το νεο ετος και αυτο για να μαζεψω πληροφοριες και χρημα μεχρι τοτε.

Θελω να σας ρωτησω για υδροψυξη. Διαβασα στο forum μας αλλα ειδα πολλα και μπερδευτικα.

Σαν 1 σκεψη εχω να μπει ενα 4αρι ψυγειο στο top του κουτιου. Για να γινει αυτο θα χρειαστει επεμβαση στο κουτι. Βρηκα στο net πληρης οδηγους για το τι και πως.

Περιμενω λοιπον τις συμβουλες σας για το ποιο ψυγειο, ποια αντλια και ποια blockκλπ... για να μαζευω και το budget σιγα σιγα.

Απο χρωματισμους σκεφτομαι κατι σε λευκο (καθρεφτη) μεσα και η μπλε η κοκκινο εξω (σκουρα παντα)

Αυτα εχω στο μυαλο μου προς το παρον οποτε και με τη βοηθεια σας πιστευω θα φτασουμε σε ενα πολυ καλο αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου sleeved είναι από εδώ. Δεν πρέπει να φοβάσαι πάντως, η πρώτη τρύπα είναι το δύσκολο μετά δεν σε αγχώνει τπτ.

Πράγματα που μπορείς να αλλάξεις υπάρχουν άπειρα, ρίξε μια ματιά σε ήδη modded οbsidians σε άλλα forums για να πάρεις ιδέες. Μετά το μόνο που σε περιορίζει είναι το χρήμα και ο χρόνος που έχεις σκοπό να διαθέσεις.

Πόσο δίκιο έχεις!!!!!

:thank_you2::thank_you2::thank_you2::thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.