Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Εγώ το πήρα απόφαση πλέον...Δεν μπορούμε να τους κατηγορούμε που είναι στον κόσμο τους...Σοβαρά. Σκεφτείτε το λίγο, λογικό δεν είναι;

Άνθρωποι οι οποίοι δεν έχουν δουλέψει και ιδρώσει ποτέ στη ζωή τους, λογικό δεν είναι να έχουν παράπονα από το επάγγελμα τους (=βουλευτές/υπουργοί κλπ); Δεν είναι φυσιολογικό να κρίνουν με τελείως διαφορετικά κριτήρια;

Άμα ηξερε τι εστί να δουλεύει για ένα χιλιάρικο το μήνα και να έχει παιδιά να θρέψει, δάνεια κλπ τότε θα είχε άλλη γνώμη και θα ήταν κυριολεκτικά υπουργός (υπό το έργο). Και εγώ και όλοι μας αμα ζούσαμε dolce vita μια ζωή, το πετραδάκι θα μας φαινόταν βράχος...

Αλλά μάθανε όλοι στη μασαμπούκα και ζητάνε και τα ρέστα...

Link to comment
Share on other sites

Με βάση το άρθρο πιο πάνω για τον Παπακωνσταντινου, λέω στον πατέρα μου "εντάξει τουλάχιστον ο Παπακωνσταντινου έχει διδακτορικό στα οικονομικά" και μου λέει, "σκέψου τι θα γινόταν άμα δεν είχε" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αντίστροφη μέτρηση για ανασχηματισμό

Στη δευτερολογία του ο πρωθυπουργός είπε ότι βρισκόμαστε μπροστά σε μία μεγάλη προσπάθεια για τη διαπραγμάτευση του χρέους, χωρίς να κάνει περαιτέρω διευκρινήσεις.

Είμαι πολύ περίεργος να δω πως θα εξελιχθεί η τονισμένη φράση. Γιατί μου φαίνεται ότι θα δούμε το κλασσικό παραμυθάκι πάλι και θα πάει ως εξής: διαπραγμάτευση-->αναδιάρθρωση-->μνημόνιο 534 ή χρεωκοπία-->κατάσταση όπως η χτεσινή με άγνωστα αποτελέσματα....

Link to comment
Share on other sites

Στη δευτερολογία του ο πρωθυπουργός είπε ότι βρισκόμαστε μπροστά σε μία μεγάλη προσπάθεια για *******************, χωρίς να κάνει περαιτέρω διευκρινήσεις.

fixed.

Νομίζω πως ο καθένας μπορεί να βάλει ότι θέλει στα ******** χωρίς να αλλάζει το νόημα της φράσης για τον ΓΑΠ.

Link to comment
Share on other sites

Με μια θερμική κάμερα σε ελικόπτερο και το στόρυ τελείωνε.... τη χωρα μου :wall:

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.