Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Και μετά όταν λέει ο χοντρός μαζί τα φάγαμε μας κακοφαίνεται.

Ορθώς μας κακοφαίνεται. Αν πυροβολήσω π.χ. έναν Αμερικάνο και η Αμερική ανταπαντήσει με κάνα δύο πυρηνικές βόμβες σε Αθήνα/Θεσσαλονίκη, ε όσο να ναι, δεν θα είναι το ίδιο πράγμα. 450δις χρέος είναι πυρηνικές βόμβες δεν είναι σφαιρούλες. Άσε που το "μαζί τα φάγαμε" κυρίως καίει χλωρά και όχι ξερά. Αν ο αντιπρόεδρος έχει μεγαλώσει σε μια οικογένεια ξερών εμένα δεν με απασχολεί, αυτό που με απασχολεί είναι ότι αδικεί την πλειοψηφία όταν με ευκολία καταλήγει σε τέτοια βολικά συμπεράσματα.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Οι ψυχικά ασθενείς που συνταξιοδοτούνται στην Ελλάδα, είναι παράλογα μεγάλος πληθυσμός

Δε διαφωνώ. Αλλά δεν είναι λύση το να συνεχίσεις να δίνεις συντάξεις σε όλους και να κόβεις το 40-80% από όλους. Εξέτεσε ποιοι παίρνουν σύνταξη που δε θα έπρεπε να παίρνουν, και κόψε το 100% από αυτούς.

OEEEE ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕ!!!

ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΠΟΤΕ!!!

Newsbeast.gr | ΕΛΛΑΔΑ : Εκατοντάδες τυφλοί-«μαϊμούδες» σε νησί του Ιονίου

Το φιόρο του πουνέντε είναι (για τους δυτικούς είναι το φιόρο του λεβάντε).

Το ζήτημα αυτό έχει και οικονομική βάση, διότι κάθε χρόνο διατίθενται στο νησί τους 2.300.000 ευρώ (περίπου 400 ευρώ το μήνα, ανά άτομο) για επιδόματα τυφλότητας, τα οποία εισπράττουν, όπως διαφαίνεται και άτομα που δεν είναι τυφλά.
Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι περίεργος να δω πόσο θα πάει η τιμή του νερού, από τη στιγμή που σε περιπτεράδες κλπ πάει γύρω στα 15 λεπτά νομίζω, για να το πουλήσουν 50λ. Θα τους πάει δηλαδή 17 λεπτά και θα το πάνε πόσο; 70 λεπτά; θα γελάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα.... Γενικά όλοι οι ηθοποιοι του Police Academy χάθηκαν. Αυτός και ο Tacklebarry ήταν απο τους αγαπημένους μου.

[EDIT] Ψάχνωντας στο wikipedia είδα οτι και ο ηθοποιός που έπαιζε τον Tackleberry πεθανε το 2001.

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι περίεργος να δω πόσο θα πάει η τιμή του νερού, από τη στιγμή που σε περιπτεράδες κλπ πάει γύρω στα 15 λεπτά νομίζω, για να το πουλήσουν 50λ. Θα τους πάει δηλαδή 17 λεπτά και θα το πάνε πόσο; 70 λεπτά; θα γελάσουμε.

Το ζαγόρι, κοστίζει χονδρική για τον περιπτερά περίπου 2.25€ η 24αδα. Και αυτό όχι από κάβα ή χονδρέμπορα που μπορεί να είσαι καλός πελάτης.

Η 6αδα 1.5λιτρα κοστιζει 1.10€.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο κλειστό το σύνταγμα.Συγκέντρωση των εμπόρων ναρκωτικών ουσιών για να διαμαρτυρηθούν για το άνοιγμα του επαγγέλματος...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.