Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Το κεφάλι τους να κόψουν μπας κι ησυχάσουμε με όλα τα ζώα. Α και μιλώντας περί ζώων...

ΒΕΡΟΙΑ- Αθώοι οι θύτες της Χρυσής Αυγής, ένοχο το θύμα της! - κυριακάτικο σχολείο μεταναστών

Link to comment
Share on other sites

Το κεφάλι τους να κόψουν μπας κι ησυχάσουμε με όλα τα ζώα. Α και μιλώντας περί ζώων...

ΒΕΡΟΙΑ- Αθώοι οι θύτες της Χρυσής Αυγής, ένοχο το θύμα της! - κυριακάτικο σχολείο μεταναστών

''Η έδρα δεν έκανε δεκτό το αίτημα της πολιτικής αγωγής να προσκομιστεί βίντεο από την κάμερα διπλανού υποκαταστήματος τράπεζας που κατέγραψε το περιστατικό''

Οι αστυνομικοί ξέχασαν τα παράβολα, οι χρυσαυγίτες αθωώθηκαν | ελλαδα | news.e-go.gr

Link to comment
Share on other sites

''Η έδρα δεν έκανε δεκτό το αίτημα της πολιτικής αγωγής να προσκομιστεί βίντεο από την κάμερα διπλανού υποκαταστήματος τράπεζας που κατέγραψε το περιστατικό''

Οι αστυνομικοί ξέχασαν τα παράβολα, οι χρυσαυγίτες αθωώθηκαν | ελλαδα | news.e-go.gr

Γιατί η δικαιοσύνη είναι τόσο τυφλή που το βίντεο δεν το βλέπει και επιτελεί το έργο της εις το ακέραιον!

Αν έχω βάλει κάμερες στο μπαλκόνι του σπιτιού μου, μπουν μέσα με κουκούλες, μας κλέψουν και βγαίνοντας λόγω ζέστης βγάλουν τις κουκούλες,καταγραφούν τα πρόσωπά τους και μπουν σε κάποιο τσακωνικο σιρόκο με αθηναικές πινακίδες και φύγουν, τότε το βίντεο είναι αποδεικτικό στοιχείο ή θα βρεθώ κατηγορούμενος;

Νιώθω ότι όλη η δικαστική εξουσία έχει δομηθεί έτσι ωστε για να περιπλέκει τα πράγματα για τους έχοντες το απόλυτο δίκαιο με το μέρος τους

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Το πολώνιο χρησιμοποιείται και σαν μέρος πυροκροτητή ατομικής βόμβας. Όχι πώς έχει σχέση με το συγκεκριμένο άρθρο, απλά μου ήρθε στο μυαλό.

Τα άλλα καλά νέα τα ακούσατε; Έρχεται το νέο σκάνδαλο με τράπεζες, στην αντιπέρα όχθη του Ατλαντικού. Ψάχτε για Libor scandal

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έκαναν και οι Χ.Α. όταν μίλησε ο Τσίπρας..

Μόλις το είδα στις ειδήσεις..

Just saying..

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω ποιος το ξεκίνησε; αν και δεν έχει νόημα, μιας και όλοι εκεί μέσα έχουν έλλειψη πολιτικής ηθικής και λογικής.

Δεν έχω ιδέα, πραγματικά.

My money στην ΧΑ, γιατί ο Τσίπρας μίλησε πρώτος.

Σκληρές «μάχες» στην Βουλή στην συζήτηση για τις προγραμματικές | iefimerida.gr

Βέβαια εδώ δεν λένε ότι έφυγε η ΧΑ όταν μίλησε ο Τσίπρας, αλλα ξαναλέω το άκουσα και είδα στις ειδήσεις, εκτός αν έκαναν κάποια καφρίλα στην ΕΡΤ..

Επίσης αλλού δεν λέγεται/γράφεται ότι και ΚΚΕ και ΔΗΜΑΡ έφυγαν όταν μίλησε ο Μιχαλολιάκος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.