Jump to content



Καλό και Οινονομικό 27"άρι


The_Blade

Recommended Posts

Παίδες ψάχνω 27άρι με ανάλυση 1080P ή 1920*1200 και όχι περισσότερο.

υπάρχει κάτι πυ να ξεχωρίζει από τον σωρό των 300-400 ευρώ?

H 28άρα η HANNSG HH281HP 28'' HDMI, τι λέει είναι ακόμα 6bit , την έχει κανείς?

αυτές εδώ?

LG M2762D-PZ - 27" - LCD TV Display | Getitnow

Iiyama TFT 27" Wide ProLite E2710HDSD-B1, Οθόνες, Περιφερειακά, Ηλεκτρονικό Κατάστημα Ψηφιακής Τεχνολογίας,

Samsung SyncMaster P2770H - 27" - LCD Display | Getitnow

ASUS VE276Q 27'' 2MS LED

ACER S273HLbmii 27''

Link to comment
Share on other sites

Eχω το LG Μ2762D σαν Τν και ειναι αρκετα καλο για τα χρηματα του με ικανοποιητικο χρωμα.

Ειχα και το LG W2753V ως μονιτορ, με λιγο λιγο καλυτερα χρωματα απο το απο πανω.

Βασικα ΤΝ ειναι και τα δυο οποτε ξερεις τι παιζει πανω κατω.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα πριν κατι μηνες ακριβως το ιδιο monitor με τον venom και ειμαι κ γω πολυ ευχαριστημενος...οκ μπορει να ειναι tn..αλλα για τα λεφτα που την πηρα ειναι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

to LG Flatron M2794 είναι μόνο σε ένα κατάστημα, και έχει 410, εσείς τόσο το πήρατε? έχει 8 bit ή 6 bit χρώμα?

To Tv-monitor LG Flatron M2794 είναι προηγούμενο μοντέλο που έχει αντικατασταθεί από το 2762 γι' αυτό δεν το βρίσκεις εύκολα πλέον.

Link to comment
Share on other sites

to LG Flatron M2794 είναι μόνο σε ένα κατάστημα, και έχει 410, εσείς τόσο το πήρατε? έχει 8 bit ή 6 bit χρώμα?

200 ευρω μου βγηκε το συγκεκριμενο monitor..κ οπως λεει κ ο predator εχει αντικατασταθει απο το Μ 2762..

κατεληξες σε καμια?

Link to comment
Share on other sites

250€ πήρα από Quest (χωρίς ΦΠΑ) το Μ2762D. To έχω πιο πολύ σαν τηλεόραση και ως μονιτορ για το KVM (6 PC) αφού δίπλα του υπάρχει ένα 27 Ultrasharp της DELL για χρήση σε games και autocad. Διαφορά έχει αλλά για τα λεφτά του (το άλλο το πήρα 500€+ΦΠΑ) είναι ότι πρέπει, έχει πολλές συνδέσεις (DVI, 2HDMI, composite,component,VGA,USB gia player μουσική και φωτογραφιών) και mpeg4 tuner. Tο 2794 νομίζω ότι δεν έχει mpeg4 αλλά mpeg2. Γενικά είναι τίμιο ανάλογα τα λεφτά που δίνεις.

Link to comment
Share on other sites

250€ πήρα από Quest (χωρίς ΦΠΑ) το Μ2762D. To έχω πιο πολύ σαν τηλεόραση και ως μονιτορ για το KVM (6 PC) αφού δίπλα του υπάρχει ένα 27 Ultrasharp της DELL για χρήση σε games και autocad. Διαφορά έχει αλλά για τα λεφτά του (το άλλο το πήρα 500€+ΦΠΑ) είναι ότι πρέπει, έχει πολλές συνδέσεις (DVI, 2HDMI, composite,component,VGA,USB gia player μουσική και φωτογραφιών) και mpeg4 tuner. Tο 2794 νομίζω ότι δεν έχει mpeg4 αλλά mpeg2. Γενικά είναι τίμιο ανάλογα τα λεφτά που δίνεις.

από χρώματα την παλέυει?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό πάντα σε σχέση με το κόστος. Στο γραφείο έχω ένα 24" LG αρκετά ακριβό για σκέτο VGA-DVI που πραγματικά δεν βλέπω καμιά διαφορά. Σε σύγκριση με το DELL είναι χειρότερο και το βλέπεις σε Photoshop με αρχεία 12mp. Στα mkv πάντως παίζει καλύτερα απο το dell. Εννοείται και τα δύο 1080p.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.