Jump to content



Ένα video που πιστέυω πως αξίζει να το δείτε.. :)


PClord

Recommended Posts

To Xbox γιατί το πήρε; Αφού στο τέλος χρησιμοποίησε το 3% από την αρχική κονσόλα...

Εργαλεία είχε, ας έφτιαχνε ενα κουτάκι απο την αρχή...ffs. Έβαλε και OSX στο "xbox"...

Καλή προσπάθεια, χωρίς νόημα.

Link to comment
Share on other sites

To Xbox γιατί το πήρε; Αφού στο τέλος χρησιμοποίησε το 3% από την αρχική κονσόλα...

Εργαλεία είχε, ας έφτιαχνε ενα κουτάκι απο την αρχή...ffs. Έβαλε και OSX στο "xbox"...

Καλή προσπάθεια, χωρίς νόημα.

Λογικά ήθελε απλά εξωτερικά να μοιάζει με Xbox,αλλά το τελικό αποτέλεσμα πραγματικά ήταν άξιο της προσπάθειάς του..! :T:

Όπως και να έχει προσωπικά πιστεύω πως είναι κάτι ανάλογο με ένα htpc αλλά μου άρεσε πραγματικά ο τρόπος που χρησιμοποίησε τον χώρο που ήταν διαθέσιμος..

όσο για το "χωρίς νόημα" ο ίδιος το κάνει για διαφημιστικούς λόγους (αφού έχει γεμίσει το video με την "Newegg") και προφανώς για να γίνει γνωστός για την δουλειά του,και εμείς το παρακολουθούμε για ψυχαγωγικούς λόγους.! ;)

οπότε υπάρχει νόημα :)

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον, ήταν όμορφα δουλεμένο και το όλο βιντεάκι! Μιλάμε για πολύ στήσιμο και μοντάζ!! Δε με κούρασε καθόλου (ίσως μουσικά σε μερικά σημεία) και πιστεύω πως βλέπεται ευχάριστα!

Link to comment
Share on other sites

Πολύς αγώνας και χρήμα , για να έχεις κάτι πρωτότυπο ..

Αλλά αυτό που ο απλός νους δεν πιάνει με την πρώτη , είναι ότι η χαρά, είναι το ταξίδι,

και όχι ο προορισμός..

Τα συγχαρητήρια μου πάνε σε αυτόν που τον έμαθε να δουλεύει, και όχι στον ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Τους αυτοδίδακτους δηλαδή τους πάτησε ο Γκλέτσος???

Μου αρέσεις .... :p

Ο όρος αυτοδίδακτος , για μένα έχει να κάνει με την τελειοποίηση μιας τέχνης.

ή με την είσοδο σε μια δεύτερη τέχνη , από μια πρώτη .

Και όχι με τα πρώτα βήματα .. του καθένα , που ονομάζονται πειραματισμοί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν ειδατε στο 7:13 pου λεει "Development Kit"

Αυτα τα xbox εχουν 400-500 ευρω απο μονα τους ... εαν χακαρε case απο development unit (δεν εχουν μεγαλη διαφορα αλλα οπως και να το κανεις ειναι dev kit) ο τυπος ειναι τρελα καφρος!!

Μπραβο στην προσπαθεια του αλλα οπως ειπωθηκε και πιο πανω δεν βρισκω νοημα ...

Edit : Θεμα χρονου να κλασει απο θερμοκρασια το συστημα ... ειναι ολα τοσο σφιχτα εκει μεσα (αληθεια τι τους ηθελε τοσους σκληρους εκει μεσα?!)

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσεις .... :p

Ο όρος αυτοδίδακτος , για μένα έχει να κάνει με την τελειοποίηση μιας τέχνης.

ή με την είσοδο σε μια δεύτερη τέχνη , από μια πρώτη .

Και όχι με τα πρώτα βήματα .. του καθένα , που ονομάζονται πειραματισμοί.

Δεν μας ενδιαφέρει η δική σου ερμηνεία της λέξης αυτοδίδακτος. Μας ενδιαφέρει τι σημαίνει για ολους εμας.

Μπράβο στο παληκάρι, θα ήθελα να είχα πολλά απο τα εργαλεία που έχει στο εργαστήρι του...

Link to comment
Share on other sites

οπως για σας δεν εχει νοημα αυτο που βλεπετε , για αλλους δεν εχει νοημα που βαζετε νερα και πιανετε 5γιγαχερτζ τα σιπιγιου σας...

Εγω αυτο που ειδα , ανεξαρτητα αν ειμαι φαν του xbox η λατρης των pc , μπορω να πω οτι ο ανθρωπος ειναι φοβερος και 1000 μπραβο του..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.