Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

είμαστε 5 μέχρι τώρα:

[MENTION=12934]Gregorypeg1000[/MENTION]

[MENTION=7634]cddaraa[/MENTION]

[MENTION=7322]Frostbyte[/MENTION]

[MENTION=6825]theo_mich[/MENTION]

TifoziF1

Πόσα είναι τα μεταφορικά ;

απο 300 ευρω και πανω ειναι δωρεαν!

http://www.thomann.de/gr/index.html

Link to comment
Share on other sites

Απλά παιδιά για να μην γίνει καμιά παρεξήγηση επειδή εγώ το έφερα πάλι το θέμα,δεν μπορώ να κάνω την παραγγελία γιατί δεν έχω κάρτα πιστωτική ή χρεωστική δική μου. :/

Link to comment
Share on other sites

Κάπου πηρε και το μάτι μου στα ιντερνετζ για ενα mod που μπορείς να κάνεις στα Superlux HD668B, στο σημείο που έχει κατι σαν mantalakia και να μοντάρεις μικρόφωνο για uber gaming powah.

Εξακολουθώ να προσφέρω για οσους δεν τα έχουν ακούσει και είναι απο Αθήνα, την δυνατότητα να τα ακούσουν με Xonar D2X & Zero DAC πριν τα αγοράσουν με πμ.

Επίσης, μια συμβουλή προς όσους πάρουν τα 668, παρτε οπωσδήποτε και τα AKG Velour Pads. ΟΠΩΣ & ΔΗΠΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, μια συμβουλή προς όσους πάρουν τα 668, παρτε οπωσδήποτε και τα AKG Velour Pads. ΟΠΩΣ & ΔΗΠΟΤΕ.

Δηλαδή, εγώ που τα είχα πάρει στην αρχική ομαδική, χωρίς τα akg velour pads τι χάνω; Για να καταλάβω αν πρέπει να χωθώ κι εδώ :p

Link to comment
Share on other sites

Κάπου πηρε και το μάτι μου στα ιντερνετζ για ενα mod που μπορείς να κάνεις στα Superlux HD668B, στο σημείο που έχει κατι σαν mantalakia και να μοντάρεις μικρόφωνο για uber gaming powah.

Εξακολουθώ να προσφέρω για οσους δεν τα έχουν ακούσει και είναι απο Αθήνα, την δυνατότητα να τα ακούσουν με Xonar D2X & Zero DAC πριν τα αγοράσουν με πμ.

Επίσης, μια συμβουλή προς όσους πάρουν τα 668, παρτε οπωσδήποτε και τα AKG Velour Pads. ΟΠΩΣ & ΔΗΠΟΤΕ.

L1 καλό το DAC; αξίζει η αγορά - βελτιόνονται αρκετά;

Πόσο τα πήρες και από πού;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9359]performer[/MENTION] και όλους τους ενδιαφερόμενους. Τα Superlux είναι high-fidelity ακουστικα και προορίζονται εξ´αρχής για χρήση με κάποιον DAC ή pre-amp. Θέλουν φαΐ για να αποδώσουν τα βέλτιστα και σίγουρα η Xonar D2X που εχω δεν τα τιμάει ιδιαίτερα. Μιλάμε για υποπενταπλάσια ισχύ. Zero και παλι zero λοιπόν.

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] ειδικά για μακροχρόνιες ακροάσεις, τα αυτιά σου θα σε ευχαριστούν. Με τα μαμά ιδρώνεις και ειναι "κάπως". Εκτός αυτού θα δεις οτι ο ήχος μεστώνει και ισορροπει αρκετά, καθώς τα πρίμα που ειναι σε αφθονεία αποσβένονται εν μέρει, δίνοντας ενα πιο αρμονικό αποτέλεσμα. Αξίζει τον κόπο, 100%.

Link to comment
Share on other sites

αν υπάρχει κάποιος να αναλάβει την ομαδική, ας κάνει ένα νέο θέμα, και στο πρώτο ποστ να κρατάει μια κατάσταση του ποιος συμμετέχει και με τι. Για να μη χαθούν τα αυγά και τα πασχάλια :)

Για όποιον το αναλάβει, κι εγώ μέσα για velour pads (ο zero δεν είναι από thomann, ε?)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.