Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Παιδιά τα Superlux HD-681 Evo θα είναι καλύτερα από τα razer electra που έχω τώρα ; ( ένας λόγος παραπάνω που θέλω να αλλάξω τα electra είναι ότι έχουμε ημιτετράγωνα earpads και επειδή δεν έχω και καμία κεφάλα με κουράζουν )

εγω πιστευω αξιζει να τα αλλαξεις τα electra με ενα ζευγαρι superlux.πρωτα απο ολα τα razer εστιαζουν περισσοτερο στο design,στο και καλα <<gaming>> ενω τα superlux ειναι professional studio headphones δλδ αποδιδουν καλα σε ολα τα φασματα. παντως εγω με τα supεrlux μια χαρα ειμαι σε gaming,εχουν καλο μπασο και πολυ ανετα.οποτε σου προτεινω να τα αγορασεις και ας στερηθεις 5-6 καφεδες εξω

Link to comment
Share on other sites

Παιδες κανα Headset εχετε να προτείνετε απο εκει ...μονο headphones βλεπω κανετε

υπαρχουν αυτα

Superlux HMC 660 X - Thomann Greece

Superlux HMC-631 Grey - Thomann Greece

αλλα καλυτερα να παρεις ενα απλο μοντελο και ενα μικ

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν αυτα

Superlux HMC 660 X - Thomann Greece

Superlux HMC-631 Grey - Thomann Greece

αλλα καλυτερα να παρεις ενα απλο μοντελο και ενα μικ

τα 660 οχι γιατι εχουν το μεγαλο βυσμα για το μικ και αντε να βρεις ανταπτορα

post-11666-1416078023,5417_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Pokemon640 Με ξέχασες

Όπως και τον @GruntGR !!

οκ το είδα, να αρχίζω να στέλνω PMs να προχωράμε ; :D

θέλω και εγώ τα καλωδιάκια μου.

Κυριακή βράδυ θα έχω όλο το χρόνο, εξ άλλου στη κάρτα έχω όλα τα λεφτά για τα καλώδια.

Απλά : όσοι είστε εκτός Αθήνας, να υπολογίσετε shipping 8Ευρώ, αν θέλετε κούριερ 14Ευρώ.

Πλέον η τράπεζα λέγεται πειραιώς (σε όλα τα υποκαταστήματα).

Αν στέλνετε από άλλη τράπεζα (με e-banking) φροντίστε τα κόμιστρα να είναι του αποστολέα.

Από πειραιώς σε πειραιώς είναι δωρεάν. (ε όλο και κάπου θα έχετε κοντά σας :p)

Link to comment
Share on other sites

με Γενική Μεταφορική νομίζω είναι 6-7 ευρω μεταφορικά!

- μη με λάβετε υπόψη στην ομαδική παιδιά , μάλλον την επόμενη φορά, να είστε καλά :) -

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω θεμα, παω μεθαυριο αμα λαχει και βαζω τα χρηματα στον λογαριασμο του [MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] στην Πειραιως, μενει να επιβεβαιωσουν και οι υπολοιποι για να γινει η παραγγελια μεσα στην βδομαδα

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω θεμα, παω μεθαυριο αμα λαχει και βαζω τα χρηματα στον λογαριασμο του [MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] στην Πειραιως, μενει να επιβεβαιωσουν και οι υπολοιποι για να γινει η παραγγελια μεσα στην βδομαδα
me too !!!
Link to comment
Share on other sites

Θα σας ενημερώσω με PM σήμερα βράδυ γιατί ο παλιός IBAN (όταν ενώναν τις τράπεζες Πειραιώς) άλλαξε (όπως και σε όλους όσους είχαν από εμπορική σε Alpha).

Μην στέλνετε με τον παλιό αριθμό από την Α και Β ομαδική.

Ελπίζω αυτη τη φορά να τα μαζέψουμε γρήγορα για να τα προλάβουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία τα νέα αφού το αναλαμβάνει ο [MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] όλα καλά έχει και εμπειρία στο θέμα, κατάθεση και εγώ μεθαύριο αν είναι να γίνει η παραγγελία μέσα στην βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.