Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] μιας και βλεπω οτι ασχολεισε υπαρχει καποιος τροπος να παρω τα evo και να κοτσαρω πανω mic? θελω ενα καρφι να δινει και ηχο και φωνη γιατι θα τα χρησιμοποιησω με ps4. Εχει κανα mic ξεχωριστο απο thoman? Νομιζω ειχα δει εδω μεσα μια πατεντα αλλα με 60 pages thread αντε να την βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να προλάβεις φίλε μου. Αμα είναι στην επόμενη :/ ( ρώτα όμως ίσως και ξέρω γω γίνει κανα θαύμα αλλά νομίζω έχουν περάσει κάποιο όριο )

Τι θαύμα και τι όριο. :/

Τέλος πάντων καλό ξημέρωμα

Έγινε επεξεργασία από D4rkst3EL
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22211]D4rkst3EL[/MENTION], αν το κάνεις εντός εβδομάδας (μέχρι Τετάρτη) ναι. Αλλιώς δεν μπορώ να κάνω κάτι.

Τους άλλους τους κάναμε mention αλλά αφού δεν απάντησαν πάνε στη 4η ομαδική (με τίτλο "Μικρό μου Πόνυ, ο κόσμος τελειώνει :p ").

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22211]D4rkst3EL[/MENTION], αν το κάνεις εντός εβδομάδας (μέχρι Τετάρτη) ναι. Αλλιώς δεν μπορώ να κάνω κάτι.

Τους άλλους τους κάναμε mention αλλά αφού δεν απάντησαν πάνε στη 4η ομαδική (με τίτλο "Μικρό μου Πόνυ, ο κόσμος τελειώνει :p ").

Έφυγα αύριο (θεοφάνεια γαρ) ;)

Link to comment
Share on other sites

Superlux HD-681 Evo WH - Thomann Greece

shipment due to arrive on 06.02.2014:hang2::hang2::hang2::hang2::hang2::hang2::hang2:

shipment due to arrive on 06.02.2014

Αυτό ακριβώς ετοιμαζόμουν να ποστάρω και αναρωτιόμουν αν κανείς δε το είχε δει ή αν κάτι μου ξέφυγε εμένα

Link to comment
Share on other sites

η παραγγελία (ΧΩΡΙΣ τα superlux) είναι στα 337,4Ευρώ.

τα superlux από μόνα τους είναι 280 από το σύνολο.

Θα σπάσει σε 2 κομμάτια, η μια με τα ακουστικά και η άλλη με τα υπόλ πράγματα για να μην καθυστερούμε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.