Jump to content



Καταστημα με best price για TAGAN 480W!!!Απο που?


fanisk

Recommended Posts

Παιδες που θα το βρω με την καλυτερη τιμη της αγορας?

Διευθυνση?

Βοηθεια Χριστιανοι:D:jump:

ΥΓ:Ακυρωσα τη παραγγελια απο ενα καταστημα στο Περιστερι...γιατι θα το εφερνε με 135 απο Checmate...και καπου νομιζα ειχα δει τιμες για 115....και φυσικα ακυρωσα την παραγγελια και πηρα πισω τα 50 της προκαταβολης....

Link to comment
Share on other sites

Φιλε kallileo

1.Ευχαριστω για την αμεση απαντηση...και στο πρωτο μου θεμα εδω μεσα για υδροψυξη εσυ ειχες απαντησει πρωτος! λοοοοοοοολ!

2.Μενω Αθηνα και θα ηθελα να το βρω Αθηνα...

3.Δεν θελω απο Θεσσαλονικη γιατι θα χρωθω μεταφορικα...και θα ανησυχω αν του αφησαν κανενα "κουσουρι" κατα τη μεταφορα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO [Σήμερα, στις 10:50]

Όπως;

Οπως 512 MB DDR 400 MHR 110 χωρις το ΦΠΑ (το Φορος Προστειθεμενης Αξιας)

Οταν νομιζετε οτι εχω αρχισει να γινομαι πολυ κακος, να μου το πειτε...

Link to comment
Share on other sites

οχ λαμακια εχει κανει ο κολιτος....θα το διορθωσει παραυτα :D.και σεις αμεσως να την πειτε.....:) anyway καλα κανατε παντως γιατι εγω δεν το ειχα δει.Το μαγαζακι ειναι καινουργιο (και το σιτε το ιδιο) αλλα οι προθεσεις ειναι καλες και οχι δεν παιρνω ποσοστα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από whitewolf

οχ λαμακια εχει κανει ο κολιτος....θα το διορθωσει παραυτα :D.και σεις αμεσως να την πειτε.....:) anyway καλα κανατε παντως γιατι εγω δεν το ειχα δει.Το μαγαζακι ειναι καινουργιο (και το σιτε το ιδιο) αλλα οι προθεσεις ειναι καλες και οχι δεν παιρνω ποσοστα :)

Ok, no offence. Απλα το παλικαρι εχει προφανως αλλο target group, γιατι πχ. καποιος απο το TheLab δε νομιζω να αγοραζε ποτε ενα ξεκαρφωτο "512Mb DDR 400". Εδω ξεκολλαμε ψυκτρες για να δουμε αμα ειναι ΒΗ-5 ή ΒΗ-6... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από whitewolf

... Το μαγαζακι ειναι καινουργιο (και το σιτε το ιδιο) ...

Πες του όμως να απολύσει αυτόν που του φτιάχνει το site. Όχι για το λάθος του MHR αλλά για την γενική εμφάνιση και έλλειψη αισθητικής. Δεν το λέω απο κακία, απλά, έτσι χάνει πελάτες (ρίξε μια ματιά σε sites άλλων ελληνικών μαγαζιών - εκτός από μερικές εξαιρέσεις είναι όλα κλάσεις ανώτερα)... :(

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Ο ασχετος...τι εστι MHR?

Και απο οτι εχω καταλαβει -αν και φευγουμε απο το αρχικο θεμα...αλλα βρηκαμε απο που! HAC- μας ενδιαφερουν τα BH-5?

MHR δεν σημαίνει τίποτα. MHz έπρεπε να γράψει.

Οι μνήμες με τσιπάκια Winbond BH-5 αντέχουν συνήθως πολύ μεγάλα FSB. Το κακό είναι πως έχει σταματήσει η παραγωγή των BH-5 κι έτσι είναι πλέον δυσεύρετα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams

Πες του όμως να απολύσει αυτόν που του φτιάχνει το site. Όχι για το λάθος του MHR αλλά για την γενική εμφάνιση και έλλειψη αισθητικής. Δεν το λέω απο κακία, απλά, έτσι χάνει πελάτες (ρίξε μια ματιά σε sites άλλων ελληνικών μαγαζιών - εκτός από μερικές εξαιρέσεις είναι όλα κλάσεις ανώτερα)... :(

το συζητησαμε χτες βραδι και αποφασισαμε να μην απολυσει τον εαυτο του :) γιατι μονος του το παλεβει το site......αλλα καποια στιγμη να το αναλαβει καποιος ειδικος που να ξερει και access :tomato: .απο εκει και περα το site θεωρειτε προχειρο και συμβουλευτικου χαρακτηρα.χωρις να κανω αμεση διαφημηση το μαγαζακι ειναι για ολους ανοιχτο και με καλη διαθεσει να εξυπηρετισει ολους τους power users και μη,ακομα και μεσο εμου να παραγγηλουμε πραγματακια,ομαδικες παραγγελιες κ.τ.λ.ΚΑΙ για να προλαβω τις κακιες ξαναλεω οτι δεν ειναι δικο μου το μαγαζι αλλα ουτε περνω ποσοστα:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από kallileo

Σου ευχομαι παντως να το βρεις σε παραπλησια τιμη και στην Αθηνα.......

Να εισαι καλα φιλε επιασε η ευχη σου!!!!!

Το πηρα την περασμενη Τριτη απο HAC....115 και 17 το sleeving kit της vantec...σε μπλε!

Αν θελετε κλειδωστε το θεμα..το πηρα το Tagan 480!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.