Jump to content



Τι δουλειά θα θέλατε να κάνετε;


vic

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Δυστυχώς ή ευτυχώς τα λεφτά σήμερα σημαίνουν πολλές ευκολίες και σε μερικές περιπτώσεις "ευτυχία". Αλλά δε νομίζω να θέλει κάποιος να κάθεται για όλη του τι ζωή. Ο καθένας μας γουστάρει να κάνει κάτι. Είτε χόμπι είτε ασχολία. Αυτό εννοώ τι δουλειά θέλετε να κάνετε. Με τι θέλετε να ασχολειθείτε.

Link to comment
Share on other sites

μια δουλειά στην οποία θα αναγνωρίζονται οι δεξιότητες μου, να παίρνω τα ένσημα που δικαιούμαι, να μην αντιμετωίζομαι σαν πράγμα επειδη με πληρώνουν,να αμοίβομαι σύμφωνα με αυτα που λέει ο νόμος, να έχω το προβλεπόμενο ωράριο και να με αντιμετωπίζουν σαν ανθρωπο......σε ποιόν πλανήτη να πάω;;;;;;;:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά όλοι στα βαρέα και ανθυγιεινά; :clap:

Σε παρακαλω, το δικο μου σε αυτην την κατηγορια μπαινει... νταξ το ανθυγιεινα το συζηταμε, αλλα οχι και το βαρεα!

Sent from my ZTE Blade draining the sh1t out of my battery.

Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματιας στην I.P.S.C , να πληρωνομαι καλα πριν καθε αγωνα για να ριξω με το οπλο της καθε εταιρειας...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=lb6y7ZlNyLQ]YouTube - IPSC fast shooting[/ame]

Εναλλακτικα δοκιμες νεων οπλων (σαν το παιδι παρακατω αλλα με περισσοτερα μαλλια και λιγοτερη σαχλα... :) )

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=28kRjCFs8fQ&feature=related]YouTube - Future Weapons M107 Barrett 50 Cal[/ame]

Ενα απο τα παραπανω και παρτε μου την ψυχη...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καμμια.

Αλλη.

Στον Κοσμο.

Καθε φορα που βλεπω πως αλλαζει η εκφραση ενος πελατη απο "forever alone/FUUUUU" σε "Problem,Officer?" οταν μπαινω στο κρατητηριο η ανοιγω το στομα μου στο δικαστηριο μουρχεται να ξαναποσταρω αυτο το ποστ.

Οποτε...

Καμμια.

Αλλη.

Στον Κοσμο.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

στα πλαισια μιας αντιδικιας 2 τεραστιων επιχειρησεων,"κερδισα" χτες εναν πολυ μεγαλυτερο μου συναδελφο που τον εβλεπα οταν ημουν φοιτητης να βγαινει στα πανελ σαν μεγαλοδικηγορος και ελεγα "omg"

...Οποτε...

Καμμια

αλλη

στον

κοσμο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.