Jump to content



Τι δουλειά θα θέλατε να κάνετε;


vic

Recommended Posts

Μικρος ηθελα να γινω μπατσος, οταν απολυθηκα ητανε συνεχεια στο πισω μερος του μυαλου μου να γινω μονιμας, τωρα με 2 πυργκαγιες 5 βηματα πιο περα (βυρωνα και Ηλισια) και τοσα δαση που μεγαλωσα βλεποντας τα να καιγονται με τρωει για πυροσβεστης, με το θελω θα μεινω μου φαινεται :weep:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Θα έλεγα τραγουδιστής σε metal / rock group αλλά είναι χαχαχουχα.

Θα μου άρεσε πολύ να γίνω αρχιτέκτονας. Αλλά και Πολιτικός Μηχανικός να καταφέρω να γίνω οκ θα είμαι. Απλά θα ήθελα να είμαι σε επιχείρηση στο εξωτερικό που να αναλαμβάνει ενδιαφέροντα projects.

Link to comment
Share on other sites

Πιλοτος η Μετεωρολογος

Το πρωτο θελει 100000 οποτε δεν.

Με το δευτερο ασχολουμαι ερασιτεχνικα και ειμαι ευχαριστημενος

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Οπως πχ ποσους βαθμους θα πιασει ο επεξεργαστης στο sPI ?:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Ίσως είναι shocking αλλά θα ήθελα να ήμουν σταρ σε έργα (όχι ταινίες παρακαλώ) πορνό.

Όνειρο : Πρωταγωνιστής με την Belladona και Lana barby.

Για spin off θα ήθελα να ήμουν guest σε live εμφανίσεις των Judas Priest και Mayhem.:banging:

Link to comment
Share on other sites

βασικά για να είμαι ειλικρινής:

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ pokemon-logo.gif !

:banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::dance3:

LEEHF.png

Ίσως είναι shocking αλλά θα ήθελα να ήμουν σταρ σε έργα (όχι ταινίες παρακαλώ) πορνό.

Όνειρο : Πρωταγωνιστής με την Belladona και Lana barby.

Για spin off θα ήθελα να ήμουν guest σε live εμφανίσεις των Judas Priest και Mayhem.:banging:

Για αιτήσεις στείλε πμ στον racer.

Link to comment
Share on other sites

Κάνουμε γυρίσματα στο πήδημα.

Μην γίνεσαι χυδαίος!:jump1:

Εγώ μίλησα για έργα πορνό και με την Belladona, εάν παίζει τέτοιο σκηνικό λέω να αλλάξω ρότα επαγγελματική από τώρα....αν και υπάρχει η σύζυγος στην μέση:TD:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.