Jump to content



Recommended Posts

^^^Θέλω ένα για beta testing. Να δω ρε παιδάκι μου πως είναι αυτό το RGB και αν βγάζει όντως τόσα χρώματα. Α και αν κολλάει με το 800D μου. Α και αν γράφω πιο γρήγορα :p

Αν κρίνω από τη διαθεσιμότητα και τις τιμές των τωρινών Κουρσάρων, ζήσε Μάη μου...

Link to comment
Share on other sites

Η φάση με τα φωτάκια θα με βάλει σε έξοδα... πάλι.

1. Ποιος άλλος νομίζει ότι έσπασε το βύσμα στο stealth? :p

2. Πολύ κακό για το τίποτα: απλά ισοφαρίζουν features που υπάρχουν σε άλλα πληκτρολόγια

3. Τα cherry green είναι ευπρόσδεκτα για όσους τα θέλουν

4. Όπως είπε και ο ίδιος για τους νέους διακόπτες: Θέλουμε να πληρώσετε "premium" γιατί παραέγιναν φτηνά τα μηχανικά :D

Link to comment
Share on other sites

Topre anyone? :p

Πανάκριβα και με άσχημη αισθητική αυτά που κυκλοφορούν τώρα στην αγορά, αλλά η CM θα λανσάρει το Novatouch με αυτούς τους διακόπτες απ ότι φαίνεται.

Είναι κάτι μεταξύ membrane και mechanical, με τα καλά και απ τους 2 κόσμους απ ότι λένε.

Για να δούμε...

vοΠ - L[{[hiRealforcej

Realforce 87U All-45g "EK Edition" (Black/Dark Gray) - elitekeyboards.com - Products

topreswitch405.png

T4enAiq.jpg

157dndd.jpg

Έγινε επεξεργασία από Samael
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια χρονια πολλα και καλως σας βρηκα σε αυτο το ωραιο Forum. Θα ξεκινησω με μια ερωτηση. Εχω ερωτευτει αυτο το πληκτρολογιο. Το εχει κανεις, το εχει δουλεψει? Ειναι αξιοπιστο, αξιζει τα λεφτα του? Ευχαριστω!

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4179#ov

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το US Filco Majestouch 2 Camo Cherry MX Brown από amazon.com αλλά φοβάμαι ότι έχει και έξτρα κόστος τελωνείων. Μου βγαίνει στην τελική τιμή ένα 50ευρω παραπάνω και αναφέρει ότι είναι import fees - μάλλον θα εννοεί τα τελωνεία της χώρας μας.

Παίζει κανένα άλλο μαγαζί από Ευρώπη ή μπα? Κανένας άλλο με αυτό το πληκτρολόγιο υπάρχει να μας πει τη γνώμη του.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το US Filco Majestouch 2 Camo Cherry MX Brown από amazon.com αλλά φοβάμαι ότι έχει και έξτρα κόστος τελωνείων. Μου βγαίνει στην τελική τιμή ένα 50ευρω παραπάνω και αναφέρει ότι είναι import fees - μάλλον θα εννοεί τα τελωνεία της χώρας μας.

Παίζει κανένα άλλο μαγαζί από Ευρώπη ή μπα? Κανένας άλλο με αυτό το πληκτρολόγιο υπάρχει να μας πει τη γνώμη του.

The Keyboard Company - Purveyors of the Finest Keyboards and Mice in the UK

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.