Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

βλεπω και τα advanced physx ανοικτα τα χεις !!! no bad at all !!:cool:

Απόδειξη ότι η καρτούλα μια χαρά, πετάει :flex:, γενικά είχα πολύ ομαλό gameplay :)

off topic: Niko Κάτι πρέπει να συμβαίνει με το install του battlefield το όλο πρόβλημα δεν νομίζω να σχετίζεται με την κάρτα, καθώς σε όλα τα άλλα games είμαι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ισχύει ότι το 2033 σου έσπαγε τα νεύρα, σε κάποια σημεία ήταν θέμα τύχης να σκοτώσεις τις ορδές από τέρατα που έστελνε, από την άλλη μου άρεσε ότι έπρεπε να προσέχεις που χαλάς σφαίρες και αν έτρωγες 2 σφαλιάρες πέθαινες κατευθείαν και άρα έπρεπε να έχεις κάποια στρατηγική και δεν προχωρούσες απλά..

Link to comment
Share on other sites

Παραήταν εύκολο το last light για metro (πού είναι οι librarians,οέο?). Είναι και μικρό.

Σα το 2033 δεν ήτανε, αλλά στάθηκε στο ύψος του.

Ένα νέο STALKER, αυτό θα έκανε τη διαφορά ;)

Αμήν και πότε...

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα το 2033 μου άρεσε περισσότερο. Πιο δύσκολο, περισσότερο εγκεφαλικό, λιγότερες σφαίρες με προσοχή στη χρήση τους, πολύ καλύτερη AI και σε κάποιες πίστες έπρεπε να ακολουθήσεις στρατηγική για να την βγάλεις καθαρή: η μέθοδος κρύβομαι στην γωνία, πυροβολώ και περιμένω έναν έναν να εμφανιστούν σαν ζαλισμένοι για να τους γαζώσω, δεν παίζει όπως στο 2034.

Link to comment
Share on other sites

Απλα δύναμη το παιχνιδι! Γραφικα ? Gameplay ? Physx by Nvidia ? Παιχνιδαρα με τα ολα του....(Συνολικα οπως ειπα πιο gameristikο απο το metro 2033, το οποιο ηταν πιο pc game)

Σας δινω και φωτογραφίες απο το παιχνιδι maxarismeno σε 1440p. To οποιο ετρεξε ζάχαρη...

Ειναι πανω απο 100 photo κατα την διάρκεια του παιχνιδιου! Εχει μερικες ακατάλληλες για ανηλίκους :p

Metro Last Light 1440p.rar - Speedy Share - upload your files here

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Καλημερα το πηρα και εγω στα sales και πλέον πιστευω οτι οι εταιρειες είναι μόνο για να τα παίρνουν...

ΦΟβερο παιχνίδι και το πρωτο μέρος αλλα και αυτό..αλλά ρε π@@@τανα 4ΑGAMES γιατι τοσο buggy δηλαδη έλεος!!!!για αυτο η πειρατεια ζει και βασιλεύει..

με συστημα 2500κ/16gb ram/gtx 780 με πεταει στο ιδιο παντα σημειο ενω για κανα 3μερο επαιζε νερό...Τι να πω δεν ξερω απλα κλεω τα χρηματα που εδωσα...Μακάρι να το είχα ''ΑΓΟΡΑΣΕΙ'' απο άλλα καταστηματα...:sorry:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

MetroRedux.jpg

Κυκλοφόρησε στις 29/8 για pc και ps4/xbox.

Είναι πακέτο το οποίο περιλαμβάνει τα Metro 2033 και Metro: Last Light με βελτιωμένα γραφικά και gameplay συν όλο το DLC τους.

Προσωπικά δεν το είχα πάρει πρέφα μέχρι τώρα.

Το δοκίμασε κανεις? Υπάρχει αισθητή διαφορά στα γραφικά (τα οποία ήταν ήδη πολύ καλά)?

screens:

Metro-2033-Redux---Announce-3.jpgMetro-2033-Redux---Announce-2.jpgmetro-redux-preview-1jpg-958beb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.