Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Κατέμε είναι άδικο να κερδίσει αυτός κάτι και όχι εγώ, που αν και ένα μηνα εγγραφής έχω γράψει 13 μηνύματα(δεν μπορώ και περισσότερα σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα)

Βαλε τον Πλουταρχο να κλαιει αμα σε ενοχλει.

Πολυ μπιτσινγκ γμτ τα τρακτερ που οργωναν τους αγιους τοποι...

Link to comment
Share on other sites

@Sirakosss:

Από την άλλη, αν υπήρχε ένα κάτω όριο (π.χ. των 100 posts) προκειμένου να μπορεί κάποιος να συμμετάσχει, θα βλέπαμε τους χρήστες με <100 posts να spamάρουν εδώ κι εκεί για να φτάσουν τα 100 καθώς και να γκρινιάζουν ανελέητα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aν τώρα κάποιος είχε εγγραφεί πριν 5 χρόνια και το πρώτο του μήνυμα ήταν στο διαγωνισμό αυτό με κάνει με κάνει να συμπεράνω, πώς δεν τον νοιάζει να προσφέρει στην κοινότητα και ήρθε μόνο όταν 'γίνεται διαγωνισμός.

Κάνε λιγο τις πράξεις γιατί δεν είναι ο πρώτος διαγωνισμός,τουλάχιστον 3 χρόνια εφαρμόζεται χριστουγεννιάτικος διαγωνισμός,άρα ο συλλογισμός σου είναι άτοπος.

Κατέμε είναι άδικο να κερδίσει αυτός κάτι και όχι εγώ, που αν και ένα μηνα εγγραφής έχω γράψει 13 μηνύματα(δεν μπορώ και περισσότερα σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα)

Άδικο είναι που σκοτώσαν τον Γρηγορόπουλο,και όχι το να μπεί έστω και κάποιος σφήνα σε αυτό τον διαγωνισμό.

:getlost::getlost:

Link to comment
Share on other sites

Για να λήξει το θέμα.

Δε σας πιέζουμε να γραφτείτε, δεν σας πιέζουμε να γράφετε. Γι' αυτό το λόγο δεν βάζουμε περιορισμό για να συμμετέχετε. Αλλά από την άλλη δε μπορούμε να παραβλέψουμε την προσφορά των μελών που είτε συμμετέχουν τόσα χρόνια ή μας έχουν επιλέξει με την εγγραφή τους όλο αυτό το καιρό.

Αυτά όσον αφορά αυτό το θέμα. Αν πιστεύετε ότι έχετε αδικηθεί ή έχετε να κάνετε προτάσεις για το διαγωνισμό, σας παρακαλώ κάντε το σε νέο θέμα. Όχι εδώ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο με τα παραπάνω, θέλω να προτείνω κάτι. Δεν ξέρω αν ξαναέχει προταθεί..

Θα έλεγα εκτός από την αξιολόγηση των threads να υπάρχει και ο χαρακτηρισμός 'Χρήσιμο' με τον ίδιο τρόπο που κάποιο thread γίνεται sticky. Και όταν εγώ έχω κάποια απορία και κάνω αναζήτηση στο site να μπορώ να επιλέξω σε τι είδους threads θα το ψάξω (sticky/Usefull/Others κλπ).

Πώς το φαντάζομαι δλδ, sticky θεωρώ αυτά που έχουν έναν οδηγό που λέει βήμα προς βήμα πώς να κάνεις κάτι (εκτός από τα Reviews που δεν μπορεί να μπεί sticky, είναι ένα υποforum το οποίο είναι sticky από μόνο του έτσι και αλλιώς), χρήσιμο θεωρώ ένα thread που ρωτάει κάποιος κάτι και του δίνεται μια ολοκληρωμένη απάντηση και τελειώνει εκεί, π.χ βρίσκω χρήσιμο αυτό.

Δηλαδή, ενώ υπάρχει τόση συσσωρευμένη γνώση εδώ μέσα, κρίμα δεν είναι να χάνεται κάτω από τα άλλα αποτελέσματα στην αναζήτηση?

Δεν ξέρω, εσείς τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ς ότι δεν εμφανίζει σωστά τις σελίδες. Τι εννοώ.

ειμαι κανονικα στο φορουμ

79791396.jpg

αλλά όταν κάνω back , το εμφανίζει έτσι:

98441905.jpg

με μεγάλο κενό και οριζόντια scroll bar

Αν κάνω F5 συνήθως φτιάχνει. αν μπω σε ενα πόστ και κανω back τότε πάλι δεν εμφανίζεται σωστά..

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή ενημέρωση ότι με αφορμή τις γιορτές των Χριστουγέννων και επειδή έχουμε 7 χρόνια φαγούρα (τρωγόμαστε από το 2003), η Δ.Ο. αποφάσισε να άρει όλα τα ban που είχαν δοθεί από την αρχή λειτουργίας του site (εκτός από spamobot και διπλά account).

Άντε καλή τους επιστροφή.. :shout:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή ενημέρωση ότι με αφορμή τις γιορτές των Χριστουγέννων και επειδή έχουμε 7 χρόνια φαγούρα (τρωγόμαστε από το 2003), η Δ.Ο. αποφάσισε να άρει όλα τα ban που είχαν δοθεί από την αρχή λειτουργίας του site (εκτός από spamobot και διπλά account).

Άντε καλή τους επιστροφή.. :shout:

το πόσο καλή θα είναι (αν θα είναι) θα φανεί στην πράξη :p

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή ενημέρωση ότι με αφορμή τις γιορτές των Χριστουγέννων και επειδή έχουμε 7 χρόνια φαγούρα (τρωγόμαστε από το 2003), η Δ.Ο. αποφάσισε να άρει όλα τα ban που είχαν δοθεί από την αρχή λειτουργίας του site (εκτός από spamobot και διπλά account).

Άντε καλή τους επιστροφή.. :shout:

The Terminator, he always comes back :p

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή ενημέρωση ότι με αφορμή τις γιορτές των Χριστουγέννων και επειδή έχουμε 7 χρόνια φαγούρα (τρωγόμαστε από το 2003), η Δ.Ο. αποφάσισε να άρει όλα τα ban που είχαν δοθεί από την αρχή λειτουργίας του site (εκτός από spamobot και διπλά account).

Άντε καλή τους επιστροφή.. :shout:

Αυτά να τα βλέπουν κάποια άλλα sites/forums...Δεν λέμε ονοματα, δεν λέμε ονοματα:rolleyes:

Μπράβο σας ρε. Αυτό θα πει forum.:clap::clap::clap:

Έγινε επεξεργασία από DS-7-
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια προταση για τον χριστουγεννιατικο διαγωνισμο που γινεται καθε χρονο. Νομιζω οτι εδω ειναι καταλληλοτερο thread να το γραψω, παρα το thread του διαγωνισμου, που γινεται πανικος πλεον, και εχει χασει το νοημα του να πουμε 2 ευχες, αφου ο καθενας καθεται και γκρινιαζει γιατι δεν μπορει να λυσει τους γριφους...

Η προταση μου λοιπον ειναι η εξης : Τα δωρα του διαγωνισμου να ανακοινωνονται μετα το τελος των συμμετοχων. Και εξηγω : Νομιζω οτι με αυτον το τροπο, θα σταματησει αυτος ο πανικος της γκρινιας και της αναζητησης των λυσεων. Τα δωρα καθε χρονο αυξανονται, και δελεαζουν ολο και περισσοτερους να κυνηγανε μανιωδως τις λυσεις, κατι που χαλαει το γενικοτερο κλιμα. Επισης, αν δεν υπαρχουν ανακοινωμενα δωρα, θα σταματησει η απαραδεκτη για μενα διαφημηση του διαγωνισμου σε sites του στυλ tzampatzis.gr, kerdisedwra.gr, diagwnismoi.gr κλπ.

Αν εχω καταλαβει καλα, ο διαγωνισμος γινεται για τα μελη του λαμπη, που ζουν εδω και συνεισφερουν, και οχι για τους τζαμπατζιδες που κανουν account μονο και μονο για να μπουν στους διαγωνισμους...

Τροφη για σκεψη εδωσα, ελπιζω να βοηθησα.

Καλες γιορτες :magic:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.