Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Tapatalk..

Δηλαδή επειδή υπάρχει app για forums και ο labης καλώς το υποστηρίζει, δε πρέπει να γίνει το site πιο φιλικό στις mobile συσκευές όταν μπαίνεις από κάποιο browser;

+Ότι το tapatalk δεν είναι δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] οι απόψεις διίστανται.

Το ότι εσύ το βλέπεις μια χαρά και σε έχει βολέψει δε σημαίνει ότι το βλέπω κ εγώ,

τουλάχιστον σε αυτά που πρότεινα.

Έγινε επεξεργασία από greenforce13
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή επειδή υπάρχει app για forums και ο labης καλώς το υποστηρίζει, δε πρέπει να γίνει το site πιο φιλικό στις mobile συσκευές όταν μπαίνεις από κάποιο browser;

+Ότι το tapatalk δεν είναι δωρεάν

Καλά, δεν είναι και κάποια τεράστια τιμή, αλλά οκ, όπως το πάρει κανείς, εξαρτάται και από την συσκευή.

Ναι θα μπορούσε να βγει μια m. version

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαίρι έπεσα και εγώ στην ανάγκη για m. thelab. Μου κακοφάνηκε που δεν υπάρχει. Παλαιότερα είχαμε νομίζω. Κάτι άλλο, γιατί όλες οι ειδήσεις "Σαν σήμερα" αναρτώνται κάθε φορά μία μέρα μετά;

Link to comment
Share on other sites

To Interface ειναι λιγο εχθρικο στα κινητα.

Πχ εκει που ειναι ο συνδεσμος NEA ΘΕΜΑΤΑ, μονιμως επικαλυπτεται απο τα κουμπια του Facebook κλπ

Ειναι λιγο απαραδεκτο, εν ετη 2013 να μην υπαρχει φιλικο mobile view απο site, που ειναι τεχνολογικο κιολας.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ρε αλητες τι σκ@$%!#$^%τα κανατε με τις διαφημισεις???

Καταρχην πεταγεται παλι ενα σπαστικο ad με ηχο οποτε περναει ο κερσορας απο πανω του "bling εχετε ενα νεο μηνυμα!"

Και το αλλο το νεο ειναι οτι 4 φορες το τελευταιο 2ωρο σε ανοιγμα "new tab" μονο στον λαμπη μου ανοιγει εξτρα tab στον ff "IQ test" το ειναι απο τα "επιμονα" κιολας. Το κλεινω πριν φορτωσει και λεει "Οχι μην το κλεισετε ειναι σημαντικο κλπ κλπ" και αν επιμεινεις 2ο "R U sure you want to exit?"

Παιζει να μην φταιτε εσεις για το 2ο αλλα μου το κανει μονο σε σας.

Link to comment
Share on other sites

Πρόταση προσθήκης λίστας αποκλεισμού χρηστών (block list) των οποίων τα post δεν θα εμφανίζονται κατά τη πλοήγηση του χρήστη που τους έχει αποκλείσει (σε περίπτωση mention ή quote ισχύει η ήδη υπάρχουσα ειδοποίηση).

Δε γνωρίζω αν έχει ειπωθεί/συζητηθεί/αναφερθεί προηγουμένως (ή αν υπάρχει ήδη και δεν το έχω βρει) αλλά θα ήθελα να το δω ως feature στο forum.

edit: Προφίλ - Ρυθμίσεις & Επιλογές - Επεξεργασία Ignore List

Έγινε επεξεργασία από Τζώρτζης
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Λίγη παραπάνω προσοχή στο κείμενο τον ειδήσεων πριν ανέβει. του αγίου Systran βοήθειά μας.

http://www.thelab.gr/eidiseis/oi-efarmoges-pou-straggizoun-tin-mpataria-tou-129624.html

Έγινε επεξεργασία από Superior_Mind
Link to comment
Share on other sites

Λίγη παραπάνω προσοχή στο κείμενο τον ειδήσεων πριν ανέβει. του αγίου Systran βοήθειά μας.

http://www.thelab.gr/eidiseis/oi-efarmoges-pou-straggizoun-tin-mpataria-tou-129624.html

Περα από ένα λαθάκι το οποίο στα δικά μου μάτια μοιάζει ασήμαντο αλλά φυσικά θα διορθωθει το συντομότερο το ακριβώς σου έμοιασε με systran στο παραπάνω άρθρο; :-)

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.