Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Eυχαριστω πολυ φιλε μου!Το μονο που βρηκα να γραφει ειναι αυτο:

Προχωρημένη αναζήτηση: Μαζί με τις λέξεις, χρησιμοποιήστε AND, OR και NOT για καλύτερο έλεγχο της αναζήτησης.

Προσθέστε αστερίσκους (*) για περισότερα αποτελέσματα (*sco* θα επιστρεψει Prescott κλπ.)

Καλο θα ηταν να το εγραφε καπου στην αναζητηση για να το ξερουν ολοι..;) .οπως και να'χει χαιρομαι που λειτουργει!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Στην σελίδα του φόρουμ στο:¨Δείτε τις νέες απαντήσεις¨,όταν κάνω drag and drop το λινκ στην μπάρα του Firefox μετά δε δουλεύει.

Υπάρχει κάποιο άλλο λινκ που να κάνει το ίδιο?

ΥΓ: Κάποιος είχε πει για thelab.gr/nea απ ότι θυμάμαι αλλά δε δουλεύει, ή το γράφω λάθος...

Link to comment
Share on other sites

εχει ξανασυζητηθει και η ιδεα απορριφθηκε.ο λογος ειναι απλος.ποιος θα κατσει να ανοιξει νεο θεμα για το προβλημα του ενω υπαρχει το τσατ.επειδη ομως το λαμπ ειναι φορουμ και τα γραφομενα μενουν και για τους επομενους που θα ρωτησουν, καταληξαμε να μεινουμε οπως ειναι χωρις τσατ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από angelos

Υπαρχει περιπτωση να δημιουργηθει chat?

πιστευω οτι θα ειναι οτι καλυτερο...

Μπορεί να μην έχουμε chat αλλά έχουμε ένα πολύ μικρό thread που παίζει ουσιαστικά αυτό το ρόλο:

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Kατι σαν μικρο τσατ εχω πλεον θεωρησει το πειτε οτι θελετε !

:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender [Σήμερα, στις 15:38]

Στην σελίδα του φόρουμ στο:¨Δείτε τις νέες απαντήσεις¨,όταν κάνω drag and drop το λινκ στην μπάρα του Firefox μετά δε δουλεύει.

Υπάρχει κάποιο άλλο λινκ που να κάνει το ίδιο?

ΥΓ: Κάποιος είχε πει για thelab.gr/nea απ ότι θυμάμαι αλλά δε δουλεύει, ή το γράφω λάθος...

σε μενα στο 1.5 παιζει μια χαρα.

ποια εκδοση εχεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Μήπως θα γινόταν ο καθένας να θέτει κάποια threads ως sticky που να τα βλέπει μόνο αυτός ως sticky; Δηλαδή κάτι σαν bookmarks σε threads του forum... Προσωπικά θα με βόλευε απίστευτα καθώς πολλές φορές ψάχνω κάποιο παλιό thread που με ενδιέφερε...

Θα μου πείτει "και γιατί δεν τα βάζεις στα bookmarks σου;". Η απάντηση είναι γιατί πιστεύω οτι θα ήταν αρκετά πιο λειτουργικό και "όμορφο" έτσι...

Πχ στην κεντρική του forum, εκεί που λέει TheLab.gr , Γενική συζήτηση, Intel, AMD κτλ κτλ να έχει και μια περιοχή οπου θα βάζει κάθε χρήστης τα "προσωπικά του sticky" και θα τα βλέπει μόνο αυτός.

Ελπίζω να καταλαβαίνετε τι θέλω να πω... :(

Link to comment
Share on other sites

Κάτω από το πεδίο Γρήγορης απάντησης, στα δεξιά, υπάρχει ένα link που λέει "Εγγραφή σε αυτό το θέμα". Αν εγγραφείς σε ένα θέμα ή παραπάνω θέματα, τα έχεις μαζεμένα στο προφίλ σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Yπαρχει δυνατοτητα να αυξησουμε τις εικονες που μπορουμε να βαλουμε στην sig μας??

Eχω βαλει μια,και προσπαθω για λλη μια...μηκρη ειναι,δηλ δεν θα ξεπερασει τα ορια, αλλα μου βγαζει μυνημα πως μεχρι μια επιτρεπεται......

RootX,DJD τι λετε????:D

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν συνθέτεις μία εικόνα απο δυο άλλες; ;)

Προσωπικά πάντως πιστεύω καλώς υπάρχει ο περιορισμός που υπάρχει στις υπογραφές, γιατί το δεύτερο πράγμα που σιχαίνομαι μετά τα greeklish, είναι τα posts που έχουν ένα κατεβατό εικόνες για υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Γιατί δεν συνθέτεις μία εικόνα απο δυο άλλες; ;)

.

Δεν σε καταλαβα τι εννοεις.....

Εγω πχ εννοω οτι στην υπογραφη μου....εκει που εχω βαλει μια εικονα και απο πισω ενα λινκ......να μπορουσα να βαλω λλη μια ,με αλλο ενα λινκ...:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Το μεγιστο επιτρεπτο μεγεθος εικονων μηπως θα επρεπε να αλλαξει, ενα μεγαλο μερος εχει dsl ηδη και monitors με αναλυση τουλαχιστον 1280χ1024. Ενα poll πανω στο θεμα πιστευω θα ηταν καλη ιδεα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.