Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Οι 'Οροι Πρόσβασης και Χρήσης, ενημερώθηκαν.

Το μέγιστο μέγεθος του αρχείου πρέπει να είναι 150Kbytes και το μέγιστο επιτρεπτό μέγεθος για εικόνες είναι τα 640(width)x814(height).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Οι 'Οροι Πρόσβασης και Χρήσης, ενημερώθηκαν.

Το μέγιστο μέγεθος του αρχείου πρέπει να είναι 150Kbytes και το μέγιστο επιτρεπτό μέγεθος για εικόνες είναι τα 640(width)x814(height).

"Πέστω και θα Γίνει":D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Οι 'Οροι Πρόσβασης και Χρήσης, ενημερώθηκαν.

Το μέγιστο μέγεθος του αρχείου πρέπει να είναι 150Kbytes και το μέγιστο επιτρεπτό μέγεθος για εικόνες είναι τα 640(width)x814(height).

Εγω ειχα στο μυαλο μου κατι πιο μεγαλο απο αποψη διαστασεων

:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

καποιος εχει κεφια σημερα πολλα....ή μου φαινεται????;D

Δεν χρειάζεται κέφι για να αλλάξεις 2 παραμέτρους.. και άκεφος το έκανα :p

enough spam, thank you. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Μήπως, λέω μήηηηπως, γίνεται να γίνεται και scaling στις μεγαλύτερες; Ή πολλά ζητάω; :p

Ετοίμασε το script ή τι θα είναι που θα κάνει αυτή τη δουλειά και ευχαρίστως να το ενσωματώσουμε.

Παίδες, ετοιμάζουμε μεγάλες αλλαγές που λόγω του σχεδιασμού, της δουλειάς που απαιτείται αλλά και του χρονικού περιθωρίου που έχουμε θέσει, δεν αφήνουν χρόνο (αλλά δεν έχουν και νόημα) για αλλαγές στην υπάρχουσα έκδοση. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από RootX [09-03-2006 18:52]

Ετοίμασε το script ή τι θα είναι που θα κάνει αυτή τη δουλειά και ευχαρίστως να το ενσωματώσουμε.

Παίδες, ετοιμάζουμε μεγάλες αλλαγές που λόγω του σχεδιασμού, της δουλειάς που απαιτείται αλλά και του χρονικού περιθωρίου που έχουμε θέσει, δεν αφήνουν χρόνο (αλλά δεν έχουν και νόημα) για αλλαγές στην υπάρχουσα έκδοση. :)

Rootx

πότε υπολογίζεις να γίνουν αλλαγές?sorry που είμαι ανυπόμονος...

αλλά εδώ και περίπου έναν χρόνο δεν έχω δεί καμια ''αναβάθμηση'' ή ''ανακαίνηση''

του site απο τους υψηλόβαθμους του lab...

(Υ.Γ Δεν πρόκειται για κακια:) )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.