Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Chris Mich [Χθες, στις 02:14]

όχι αλλα σίγουρα χρειάζεσαι την εικόνα που θα σε αντιπροσοπεύει και εκτός τών άλλων τα avatars ομορφαίνουν το φόρουμ. Δεν συμφωνείς;

:)

Δεν διαφωνω αλλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο τελικα, μονο για να ξεχωριζω γρηγορα ποιος εχει κανει ποστ βοηθαει, αλλα στο να φτανει στο σημειο να ειναι σπαστικο οταν δεν εχεις απεχει παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μια έκληση: αυξήστε τα όρια για την προσθήκη εικόνων. Έχω βαρεθεί κάθε φορά που θέλω να ανεβάσω μια εικόνα να πρέπει να κάνω resize ή να πετσοκόβω όλλη την ώρα μέχρι να πετύχω να είναι στα όρια. Π.χ. ανεβάστε την ανάλυση σε 768Χ1024 και το μέγεθος στα 150-200KB.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

ανεβάστε την ανάλυση σε 768Χ1024 και το μέγεθος στα 150-200KB.

Υπάρχουν ακόμα χρήστες που δουλεύουν με 800χ600 ανάλυση καθώς και pstn..σκέψου ένα thread (π.χ. τα ανέκδοτα) 20 photos χ 200κ = 4mb...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μια ανακαινιση που εχω να προτεινω.....................κατω απο καθε ενοτητα να βαλετε καινουρα σχολια.........π.χ. στο τμημα της AMD εχουν μεινει τα ονοματα Duron.........Nforce1 κλπ κλπ....

ποιο καλα θα ηταν να βλεπαμε τα ονοματα FX και Nforce3 250GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδες νομιζω πως επειδη οι αγγελιες ειναι παρα πολλες, να φτιαξετε ξεχωριστους τομεις για το καθενα ξεχωριστα...πχ

-CPU

-MOBO

-HDD

-Monitoring Hardware

-Sound

καπως ετσι...θα γινει αρκετα πιο πρακτικο ετσι...

Τι λετε? (ελπιζω να το κανετε...)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ αν και ξέρω ήδη την απάντηση. "Οι αγγελείες δεν είναι ο βασικός στόχος του TheLab.gr και προς το παρόν έχουμε να κάνουμε καλύτερα πράγματα για να φτιάξουμε το site". Δε λέω δίκιο έχετε αλλά μην το αφήνεται και τελείως στη μοίρα του. Κάποια στιγμή κοιτάχτε το κι αυτό. Εγώ προσωπικά πάντως αν είμουνα Admin και είχα τις απαραίτητες γνώσεις θα το έκανα αμέσως μιας και είμαι πολύ τελειομανής!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εγω παιδια εχω απηβδησει μαυτο το βρισιδι που παιφτη στο φορουμ. δηλαδη με το @ πλεον δεν ειναι βρισια? αυτος ο κανονας δλδ γιατι καταπατητε ετσι. εχω βαρεθη να διαβαζο μηνηματα και να βριζουν ασηστολα. τωρα τι να πω. εγω παντος τα ειπα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

εγω παιδια εχω απηβδησει μαυτο το βρισιδι που παιφτη στο φορουμ. δηλαδη με το @ πλεον δεν ειναι βρισια? αυτος ο κανονας δλδ γιατι καταπατητε ετσι. εχω βαρεθη να διαβαζο μηνηματα και να βριζουν ασηστολα. τωρα τι να πω. εγω παντος τα ειπα

συμφωνώ. .

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοιτα,αλλο να γραφεις 10 λεξεις κ οι 8 να ειναι μπινελικια.Εκει συμφωνω κ γω,αλλα αμα πεταμε κ κανενα "μ@λακας" που κ που δε πιστευω να ενοχλει κανεναν...

Δεν ειμαστε κ κατηχητικο εδω :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 02:02]

Ναι κοιτα,αλλο να γραφεις 10 λεξεις κ οι 8 να ειναι μπινελικια.Εκει συμφωνω κ γω,αλλα αμα πεταμε κ κανενα "μ@λακας" που κ που δε πιστευω να ενοχλει κανεναν...

Δεν ειμαστε κ κατηχητικο εδω :D

Ναι αλλά όταν λέει ο άλλος "παρ'τα τα ******* μου" πιστέυω ότι όλοι καταλαβαίνουμε τι θέλει να πει και δεν είναι και ότι πιο ωραίο... Επίσης έχουμε και μικρά παιδιά στο φόρουμ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα,στην καθημερινοτιτα πλεον ακουμε ΤΑ μπινελικια καθε 3 κ λιγο....

Προσωπικα δε με ενοχλει καθολου το λεξιλογιο αυτο....

Τα παιδακια βεβαια κ αυτα δυστηχως ακουν τα αχαρακτηριστα απο την tv κ το περιβαλλον...

Γενικα πιστευω ειναι καθαρα προσωπικο θεμα,αλλους τους ενοχλει αλλους οχι.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ άμα ο άλλος αρχίζει και βρίζει ασταμάτητα αλλά να πετάει καμιά ελαφριά βρισιά που και πού, εντάξει δεν με ενοχλεί. Και μη νομίζετε οτι τα μικρά παιδιά του forum είναι καλύτερα! :innocent: :whistling

Offtopic: Προσθέστε κανένα smile που να σφυράει και να έχει φωτοστέφανο. Το χρειάστηκα τώρα αλλά αφού δεν είχε έβαλα τα άλλα δυο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Ναι αλλά όταν λέει ο άλλος "παρ'τα τα *******" πιστέυω ότι όλοι καταλαβαίνουμε τι θέλει να πει και δεν είναι και ότι πιο ωραίο... Επίσης έχουμε και μικρά παιδιά στο φόρουμ... ;)

:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris [Σήμερα, στις 02:06]

Ναι αλλά όταν λέει ο άλλος "παρ'τα τα @ρχίδι@ μου" πιστέυω ότι όλοι καταλαβαίνουμε τι θέλει να πει και δεν είναι και ότι πιο ωραίο... Επίσης έχουμε και μικρά παιδιά στο φόρουμ... ;)

χαιρομαι που αυτες οι κουβεντες, υπαρχουν σε ενα θεμα με τιτλο " Ας κανουμε το Εργαστηρι καλυτερο!". δε νομιζω πως ειναι δυσκολο να συμμαζευτουμε λιγο στις εκφρασεις μας. ολους μας κανει καλυτερους.

τα ***** υπαρχουν. και μαλιστα οι σοφοι προνοησαν και τα εβαλαν σε 2 σημεια πανω στο πληκτρολογιο. λιγος αυτοπεριορισμος ποτέ δεν εβλαψε κανενα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

χαιρομαι που αυτες οι κουβεντες, υπαρχουν σε ενα θεμα με τιτλο " Ας κανουμε το Εργαστηρι καλυτερο!". δε νομιζω πως ειναι δυσκολο να συμμαζευτουμε λιγο στις εκφρασεις μας. ολους μας κανει καλυτερους.

τα ***** υπαρχουν. και μαλιστα οι σοφοι προνοησαν και τα εβαλαν σε 2 σημεια πανω στο πληκτρολογιο. λιγος αυτοπεριορισμος ποτέ δεν εβλαψε κανενα.

Eτσι ακριβως,αυτοπεριορισμος χρειαζεται.Ολα εχουν τα ορια τους κ πιστευω οτι εδω ειναι απο τα λιγα εως ελαχιστα φορουμ που η αστυνομευση ειναι χαλαρη κ δεν εχουμε εκτροπα συνεχεια(οκ,πανατα υπαρχουν εξαιρεσεις). Κ αυτο φυσικα κατι σημαινει ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.