Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Manu_Dhthen1

Επισης παιδια πολυ σημαντικο!!!!!!

Μου ηρθε τωρα που εκανα post κατι φωτογραφιες. Καλο ειναι οταν καποιος ανεβαζει φωτογραφιες, οι αλλοι να περιμενουν να τελειωσει και μετα να σχολιασουν.

Αλλα και αυτος να ειδοποιει..........

Ολα αυτα σωστα ειναι αλλα ουσιαστικα ειναι αγραφοι και αυτονοητοι κανονες οποτε δεν μπορει να γινει κατι απο μερους μας.

Link to comment
Share on other sites

Για θέσω και γω τις προτάσεις μου

1. Γιατί για να βάλω αvatar πρέπει να κάνω 50 posts.:TD:

Αν κάποιος κάνει 4-5 post τι μέρα όπως εγώ θα θέλει 10-12 μέρες για να βάλει avatar.

2. Τι χρειάζεται Το Black Hole, ποσο off topic μπορεί να είναι κανείς και αν κάποιος θέλει να κάνει άκυρα post υπάρχει και tων δοκιμών

3. Γιατί δεν υπάρχει γενικότέρο θέμα για Software π.χ Γενικά για Software.

Αν θέλω να ρωτήσω δηλάδή(που θέλω) για ένα προγραμμά που να οργανώνει τα favorites που θα κάνω post.:mad:

Αυτά για την ώρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blkik [Σήμερα, στις 23:43]

Για θέσω και γω τις προτάσεις μου

1. Γιατί για να βάλω αvatar πρέπει να κάνω 50 posts.:TD:

Αν κάποιος κάνει 4-5 post τι μέρα όπως εγώ θα θέλει 10-12 μέρες για να βάλει avatar.

2. Τι χρειάζεται Το Black Hole, ποσο off topic μπορεί να είναι κανείς και αν κάποιος θέλει να κάνει άκυρα post υπάρχει και tων δοκιμών

3. Γιατί δεν υπάρχει γενικότέρο θέμα για Software π.χ Γενικά για Software.

Αν θέλω να ρωτήσω δηλάδή(που θέλω) για ένα προγραμμά που να οργανώνει τα favorites που θα κάνω post.:mad:

Αυτά για την ώρα

Θα το βαλεις εδω, αλλα Σε 10-12 μερες μαθαινεις και το site! Σαν περιοδο προσαρμογης σκεψου το (αν εχεις παει φανταρος καταλαβαινεις...) :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blkik

1. Γιατί για να βάλω αvatar πρέπει να κάνω 50 posts.:TD:

Αν κάποιος κάνει 4-5 post τι μέρα όπως εγώ θα θέλει 10-12 μέρες για να βάλει avatar.

Ε βρε κι εσύ.. σκέψου το σαν ένα ελάχιστο bonus (!) για την συμμετοχή σου :)

2. Τι χρειάζεται Το Black Hole, ποσο off topic μπορεί να είναι κανείς και αν κάποιος θέλει να κάνει άκυρα post υπάρχει και tων δοκιμών

Το Black Hole είναι για threads/διαλόγους/καταχωρήσεις... που απλά είναι off topic ακόμα και για off topic συζήτηση....

3. Γιατί δεν υπάρχει γενικότέρο θέμα για Software π.χ Γενικά για Software.

Αν θέλω να ρωτήσω δηλάδή(που θέλω) για ένα προγραμμά που να οργανώνει τα favorites που θα κάνω post.:mad:

Εκεί που σου είπε ο Ydinopoulos ;)

Και καλώς ήρθες :)

Link to comment
Share on other sites

btw trou noir(η γαλλική έκφραση του black hole) έχετε υπόψη σας τι ακριβώς σημαίνει σε ελεύθερη μετάφραση στα γαλλικά; Δε νομίζω να θέλετε ένα μ..νι φόρα παρτίδα στο site

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αφου ατικρούσατε τις προτάσεις μου θα θέσω και γω άλλες.

1. Όταν κάνεις quick post o ie6 πετάει πετάει μύνημα λάθους: debug ναι ή οχι?

Συμβαίνει μόνο σε μένα ή είναι γενικότερο

2. Πως μπορείς να μην δέχεσαι καθόλου e-mails που να σου λένε οτι το τάδε θέμα έχει νέες απαντήσεις. Το λινκ που εμπεριέχεται στα e-mails αυτά σε οδηγεί σε σελίδα που δεν έχεις δικαίωμα πρόσβασής.

Για να δούμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

χεχεχε...

1) Εμενα δεν μου συμβαινει ουτε στο σπιτι, ουτε στο γραφειο (ειδικα το 2ο ειναι και μπουρδελ@)

2) Προφιλ-->Επιλογές--> και κανεις κλικ στο "no" στο "Ειδοποίηση με Email εξ ορισμού

"

Αλλο.......:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blkik

1. Όταν κάνεις quick post o ie6 πετάει πετάει μύνημα λάθους: debug ναι ή οχι?

Internet Explorer -> Tools -> Internet Options -> Advanced -> Click disable script debugging -> Apply -> Ok -> :)

2. Πως μπορείς να μην δέχεσαι καθόλου e-mails που να σου λένε οτι το τάδε θέμα έχει νέες απαντήσεις. Το λινκ που εμπεριέχεται στα e-mails αυτά σε οδηγεί σε σελίδα που δεν έχεις δικαίωμα πρόσβασής.

Προφίλ -> Επιλογές -> Ειδοποίηση με Email εξ ορισμού -> no -> :)

Μπορείς να μου κάνεις paste ένα link για να δω που ακριβώς είναι το πρόβλημα;

Για να δούμε τώρα.

lol έχουμε καμιά κόντρα; :D

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου κάνεις paste ένα link για να δω που ακριβώς είναι το πρόβλημα;

Στα e-mail περιεχεται το παρακάτω:

Για να διακόψετε οριστικά τη λήψη ειδοποιήσεων για όλα τα θέματα, που

έχετε επιλέξει να παρακολουθείτε, επισκεφθείτε την ακόλουθη διεύθυνση:

http://www.thelab.gr/member2.php?action=usub&type=allthread

Προς το παρών δεν έχω άλλες ενστάσεις

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το link είναι για να γίνεσαι unsubscribe από τα θέματα που παρακολουθείς. Υπάρχει κι ένα άλλο link στο email που σε πηγαίνει στο θέμα που συμμετέχεις.

Αν δεν είχες κάνει login τότε σαν guest δεν έχεις επιλογή για unsubscribe γιαυτό και το μήνυμα που σου έβγαζε.

Link to comment
Share on other sites

Εμ η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω αν γίνονται αλλά λέω τώρα. Όσο για τους Mods προσωπικά δεν με ενοχλεί κανένας αλλά ίσως κάποιος άλλος να είναι ενοχλημένος από κάποιον moderator (όπως ο Zarras με τον unstoppable)

και τι εγινε αν ο Zarras δε γουσταρει τον τυπαρα?

Απο την αλλη υπαρχουν αλλοι 10 που τον γουσταρουν..

και να θυμισω τα σοφα λογια του Mr Spock στο StarTrek III:

"Οι αναγκες των πολλων βαραινουν περισσοτερο απο τις αναγκες του ενος 'η των λιγων"

Σοφα λογια απο τον Mr Αφτια....

Kοντρες υπαρχουν και 8α συνεχισουν να υπαρχουν οσο και αν αυτο δυσαρεστει τους εξουσιαστες και τους χρηστες των απανταχου site/forum/chat room klp.

θα ηταν πολυ ηλιθιο να συμφωνουν ολοι με ολα.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [01-06-2004 14:53]

.....Να στέλνεται προειδοποιητικό pm σε κάθε έναν που μέσα από post προσβάλει κάποιον άλλο και αν δεν το τροποποιήσει μέσα σε ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα να διαγράφεται (το Post) μπας και συμορφωθούνε μερικοί. Δεν αναφέρομαι απαραίτητα στους Zarras/Paddy αλλά στον οποιονδήποτε......

...δεν αναφερεσαι απαραιτητα σε εμας...αλλα αναφερεσαι.... ((αν δεν ηθελες να αναφερθεις...δεν θα ανφεροσουν)) ((οχι δεν με πειραξε κατι..απλως επισημαινω))

Αφησε εποχη τελικα αυτο ε? :boxed:

να το κορνιζαρουμε να το θυμομαστε.... :tomato:

ΥΓ: Eπρεπε να ειχα μια καμερα την μερα που συναντηθηκα μαζι του για την επιστροφη του board και να βλεπατε κατι μουτρα που ειχαμε και οι 2.... πολυ μπαρουτι λεμε....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chris Mich [Σήμερα, στις 18:06]

Παράκληση!!!!

ρε παίδες είναι πολύ σπαστικό χωρίς avatar. δέν γίνετε να το βάλετε στα 20 μηνύματα?

Γιατι ειναι σπαστικο, στο forum μπαινεις για να δειχνεις μονο το avatar σου??:...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Χθες, στις 16:56]

Γιατι ειναι σπαστικο, στο forum μπαινεις για να δειχνεις μονο το avatar σου??:...:

όχι αλλα σίγουρα χρειάζεσαι την εικόνα που θα σε αντιπροσοπεύει και εκτός τών άλλων τα avatars ομορφαίνουν το φόρουμ. Δεν συμφωνείς;

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.