Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Θα συμφωνήσω με τις αγγελίες και με περισσότερα reviews. Σχετικά με τους mod δεν νομίζω ότι πρέπει να αλλάξει κάτι γιατί μετά περιπλέκονται τα πράγματα...

Κατά τα άλλα δεν έχω σκεφτεί ποτέ κάτι που να λείπει τόσο πολύ (γιατί ο καθένας θα το ήθελε λίγο διαφορετικό αλλά δεν γίνεται να τα έχουμε όλα)

Link to comment
Share on other sites

Reviews έρχονται πολλά σε λίγο καιρό :)

Όσον αφορά τις αγγελίες δεν πρόκειται να υπάρξει επιλογή διαγραφής, για τον απλούστατο λόγο ότι αν δεν πουλήσετε κάτι μέσα σε 2 μέρες θα την σβήνετε, θα την ξαναγράφετε και θα είναι πάλι πάνω στη λίστα. Λυπάμαι αλλά απλά δίνουμε την δυνατότητα αγγελιών, δεν είμαστε fleamarket κι ούτε επιθυμούμε να γίνουμε.

:flower:

Link to comment
Share on other sites

1) Ανυπομονώ για τα reviews :)

2)Η αγγελία να σβήνεται από εσάς αφού πουληθεί κάτι ή έστω να αλλάζει χρώμα. :T:

3) Προς θεού, σε καμία περίπτωση δε λέμε να γίνετε (γίνουμε) flearmarket!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως δεν εχω κανενα παραπονο απο το εργαστηρι!

Ολα κοιλανε σωστα κ αρμονικα!:D

Οσο για τις αγγελιες δεν ειναι προβλημα να μην σβηνονται....τοσο πολυ σε 'ενοχλει' Φανη???

Φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia [Σήμερα, στις 15:51]

Διαφωνω.

Το οτι δεν ποσταρει καποιος δεν παει να πει οτι δεν παρακολουθει.

Γιατι να διαγραφει?

Σωστο ... ! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Skinny, το post count δεν είναι τίποτε περισσότερο από αυτό που λέει το όνομά του... μετράει τις καταχωρήσεις... τίποτε περισσότερο, τίποτε λιγότερο....

Γιατί να φύγει ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Skinny, το post count δεν είναι τίποτε περισσότερο από αυτό που λέει το όνομά του... μετράει τις καταχωρήσεις... τίποτε περισσότερο, τίποτε λιγότερο....

Γιατί να φύγει ?

Συμφωνω απολυτα! Δεν σημαινει τιποτα...

Επισης ανυπομωνω να δω κανενα καλο review! Μας ειχατε καλομαθει για λιγο! Θελουμε και αλλα!;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από outlaw

Χμμμμμμ..............ας κάνω και μια παρακινδηνευμένη πρόταση βασισμένη σε κάτι που με ενοχλεί εμένα. Μπορεί ίσως να το έχω κάνει και εγώ. Οταν λοιπόν κάποιος ποστάρει κάτι....οι απαντήσεις πρέπει να αφορούν το θέμα που έθεσε ο δημιουργός του ποστ. Όχι κριτικές σε απαντήσεις άλλων (και ας είναι λάθος) και όχι πρόσθετες ερωτήσεις εκτός εαν συμφωνεί ο δημιουργός του ποστ. Έχω βαρεθεί να βλέπω κριτικές σε απαντήσεις μου προς άλλα μέλη, πράγμα άσκοπο αφού ανοίγω διάλογο με τον "σπασίκλα" και γενικά δεν βοηθάμε το παιδί που μπορεί και να κάθεται σε αναμένα κάρβουνα. Και είμαι σίγουρος οτι απο τα 150+ ποστ μου κάποια εντάσονται σε αυτήν την κατηγορία αλλά οποιεσδήποτε παρεξηγήσεις τις έλυσα μεσω π.μ.

ναι αλλα ειμαστε σε ενα φορουμ και ειμαστε ανθρωπη και οχι ρομποτ. θελουμε και να σπαμε πλακα και να γελαμε και να απανταμε σε προβληματα. πολλες φορες δεν απανταο για να μην πηγενη εκτος θεματος και καποιοι οπως καταλαβενο και εσυ να μην παρεξηγιουντε. αλλα για μενα ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου πραγματα στο φορουμ γιατι ειναι και αυθορμητο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Skinny13

εγω επισης δεν βλεπω λογο υπαρξης του counter....

αν το

LOL

που λενε ορισμενοι σε ενα τοπικ αποτελει απαντηση τοτε παω πασσο...

δεν νομιζο οτι πρεπει να φυγη. με αυτο που λες πεφτης και εσυ στην παγιδα του. δεν υπαρχη καποιο ζητημα για να το δινουμε και την απολυτη βαρητητα. εμενα προσοπικα με αρεσει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

ναι αλλα ειμαστε σε ενα φορουμ και ειμαστε ανθρωπη και οχι ρομποτ. θελουμε και να σπαμε πλακα και να γελαμε και να απανταμε σε προβληματα. πολλες φορες δεν απανταο για να μην πηγενη εκτος θεματος και καποιο οπως καταλαβενο και εσυ να μην παρεξηγιουντε. αλλα για μενα ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου πραγματα στο φορουμ γιατι ειναι και αυθορμητο.

Aκριβως ετσι ειναι , με καποια ορια φυσικα και με την προυποθεση να μην ενοχλειται ο δημιουργος του Topic

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Aκριβως ετσι ειναι , με καποια ορια φυσικα και με την προυποθεση να μην ενοχλειται ο δημιουργος του Topic

σαφως φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

Διαφωνω.

Το οτι δεν ποσταρει καποιος δεν παει να πει οτι δεν παρακολουθει.

Γιατι να διαγραφει?

καποιος μπορει να παρακολουθεί και χωρίς να ειναι εγγεγραμμένος ..

εγω το ειπα για καλο για να μήν μαζεύονται πολυ ,, που μονο και μονο μπήκαν μια δυο φορες στο site.

ας διαγραφούν αυτοι που ουτε παρακολουθούν ,,,

Link to comment
Share on other sites

Επισης παιδια πολυ σημαντικο!!!!!!

Μου ηρθε τωρα που εκανα post κατι φωτογραφιες. Καλο ειναι οταν καποιος ανεβαζει φωτογραφιες, οι αλλοι να περιμενουν να τελειωσει και μετα να σχολιασουν.

Αλλα και αυτος να ειδοποιει..πχ...τελος,αυτα..(τωρα κρατιεμαι να μην πω κατι σεξουαλικο οσον αφορα το τελειωμα,χαχαχαχα):laughing:

Υ.Γ..Το παρων κειμενο δεν αποτελει σποντα για κανενα:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από outlaw

............. Απλά με την σκέψη οτι το nick μπορεί να το θελήσει κάποιος άλλος.

Αμφιβαλω αν ειναι εφικτο να γινει κατι τετοια γιατι λογικα στην βαση το username ειναι κλειδι, οποτε αν παρεις εσυ ενα παλιο username θα φαινονται οτι τα Posts του παλιου χρηστη ανοικουν σε σενα .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.