Jump to content



Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=tpoSaNIVT04][borderlands 2] Lascaux Farming Guide - Works with Bee post-patch - YouTube[/ame]

Το καλύτερο smg για bosses...ο warrior είναι τελειωμένος στο 5λεπτο

Σε όσο μεγαλύτερο level πρωτο μπείτε στο frostburn canyon τόσο καλύτερο το όπλο.

πιο πολύ βέβαια έχει νόημα στο 2ο playthrough αφού στο πρώτο αναγκαστικά θα μπείτε στο 7-8 level

Έγινε επεξεργασία από cddaraa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Να το ξεθαψω μιας που μετα τα 13 ευρω που εδωσα για το παιχνιδι που δεν εχω παιξει ακομα, με επιασε και εδωσα και 3,5 ευρω να παρω την εξτρα χαρακτηρα Gaige mechromancer... Το ξεκινησα λιγο... μου φανηκε πιο τσιλικο απο το λιγο που ειχα παιξει με τον commando πριν κανα μηνα...

Σε αυτην ξερει κανεις πιο tree γεμιζω? Στα reviews/amazon λεει να δινεις στο anarchy...

Link to comment
Share on other sites

Για leveling προτείνω το πρώτο tree που boostarei το robot σου.

Θα solarei mobs μόνο του και θα είναι πιο ξεκούραστο για σένα. :p

Όταν τερματίσεις κάνε κανα respec στα άλλα trees για να βγάζεις καλύτερο dps.

Link to comment
Share on other sites

physx χωρις nvidia για οσους δε το εχουν δει. με πολυ καλο αποτελεσμα.

C:\Users\USERNAME\Documents\My Games\Borderlands 2\WillowGame\Config\WillowEngine.ini

Search for:

PhysXLevel

Change

PhysXLevel=0 <- (low)

to either:

PhysXLevel=1 <- (mid)

or

PhysXLevel=2 <- (high)

Link to comment
Share on other sites

physx χωρις nvidia για οσους δε το εχουν δει. με πολυ καλο αποτελεσμα.

C:\Users\USERNAME\Documents\My Games\Borderlands 2\WillowGame\Config\WillowEngine.ini

Search for:

PhysXLevel

Change

PhysXLevel=0 <- (low)

to either:

PhysXLevel=1 <- (mid)

or

PhysXLevel=2 <- (high)

Για τα physx εχεις dedicated της nvidia?

Η χρησιμοποιεις τον cpu?

Link to comment
Share on other sites

Να το ξεθαψω μιας που μετα τα 13 ευρω που εδωσα για το παιχνιδι που δεν εχω παιξει ακομα, με επιασε και εδωσα και 3,5 ευρω να παρω την εξτρα χαρακτηρα Gaige mechromancer... Το ξεκινησα λιγο... μου φανηκε πιο τσιλικο απο το λιγο που ειχα παιξει με τον commando πριν κανα μηνα...

Σε αυτην ξερει κανεις πιο tree γεμιζω? Στα reviews/amazon λεει να δινεις στο anarchy...

The Shocking B!tch, Gaige Build v1.4 - The Gearbox Software Forums

αμα βαριέσαι να διαβάσεις το από πάνω

Borderlands 2 Skill Calculator: Mechromancer

και ότι shocking κυκλοφορεί(όπλο,ασπίδα κτλ)

Link to comment
Share on other sites

βάλε ότι θες μα μια χαρά βγαίνει όπως και να το κάνεις και όποτε θες τα αλλάζεις

ντελογο??? :p

Τι παει να πει το αλλαζω? Επειδη ενα level εχω παρει ολο κι ολο... δεν εχω ακομα skill pointzzz Οοοοοοταν αποκτησω και τα βαλω καπου, δεν μενουν εκει οπως σε ολα τα rpg????

Link to comment
Share on other sites

ντελογο??? :p

Τι παει να πει το αλλαζω? Επειδη ενα level εχω παρει ολο κι ολο... δεν εχω ακομα skill pointzzz Οοοοοοταν αποκτησω και τα βαλω καπου, δεν μενουν εκει οπως σε ολα τα rpg????

Έχεις τη δυνατότητα αργότερα στο παιχνίδι να πληρώσεις για να κάνεις respec

Link to comment
Share on other sites

Έχεις τη δυνατότητα αργότερα στο παιχνίδι να πληρώσεις για να κάνεις respec

Αν εννοεις κανονικα λεφτα τοτε η απαντηση στην ερωτηση μου ειναι "οχι μενουν οπως τα εβαλες"

Αν εννοεις λεφτα παιχνιδιου τοτε "καλη φαση"

:p

Link to comment
Share on other sites

Τελειώνεις μόνο το main story στο 2ο pass και αφήνεις όλα τα side mission. Όλα τα όπλα πλέον που θα παίρνεις θα είναι level 50 και τα bosses απ τα sidequest level 51-52. Το lascaux θα γίνει αυτόματα level 50 με το που θα μπεις στο frostburn canyon

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.