Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Μέχρι στιγμής έχω τσιμπήσει CS:go, sleeping dogs, GTA IV (ακόμα δε το χω παίξει, ξέρω φτου μου :p)

Fall out New Vegas, Deus Ex

Σκέφτομαι και για το Rising Storm στα 7 ευρώ. Το παίζει κανείς εδώ μέσα; Αξίζει; Δεν έχω παίξει κανένα game απ' το red orchestra series :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής έχω τσιμπήσει CS:go, sleeping dogs, GTA IV (ακόμα δε το χω παίξει, ξέρω φτου μου :p)

Fall out New Vegas, Deus Ex

Σκέφτομαι και για το Rising Storm στα 7 ευρώ. Το παίζει κανείς εδώ μέσα; Αξίζει; Δεν έχω παίξει κανένα game απ' το red orchestra series :tomato:

αξιζει

εγω εχω παρει πολλα :nothing:

Link to comment
Share on other sites

μην κανεις το λαθος και παρεις το ro2, δεν αξιζει αφου με 2,5 ευρω παραπανω τα εχεις ολα :)

http://i.imgur.com/rCTgyBM.png?2

Ξενερωσα που δεν εγινε stack το 50% με το 25% του ro2 ownership, what the hell ! πηγα και πηρα την deluxe να χλιδισω :p

thief 1&2 μεινανε και ξεπερδεψα (ελπιζω :p )

Link to comment
Share on other sites

Commandos collection, Thief collection & Max Payne 3 bought! :)

Μα γιατί να μην υπάρχει ένα σωστό μπιλιάρδο στο Steam ρε γμτ.. Ή εγώ δεν το βρίσκω;

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Double post γιατί ίσως έκανα βλακεία.. Σκάλιζα με το κινητό το steam και για ενα παιχνίδι μου ζήτησε ηλικία.. Λόγω κινητού πάτησα άλλα ντ'άλλων και τώρα μου βγάζει οτι είμαι πολύ μικρός :TD:

Πώς το κάνω reset? δεν έχω την desktop εφαρμογή γιατί το pc είναι κομματάκια

Link to comment
Share on other sites

Double post γιατί ίσως έκανα βλακεία.. Σκάλιζα με το κινητό το steam και για ενα παιχνίδι μου ζήτησε ηλικία.. Λόγω κινητού πάτησα άλλα ντ'άλλων και τώρα μου βγάζει οτι είμαι πολύ μικρός :TD:

Πώς το κάνω reset? δεν έχω την desktop εφαρμογή γιατί το pc είναι κομματάκια

Νομίζω ότι αρκεί να κάνεις logout από το κινητό και ξανά login.

Στη χειρότερη περίπτωση clear data από τις ρυθμίσεις της εφαρμογής, αλλά αμφιβάλω ότι θα χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

πρόβλημα με το steam

Εβαλα να εγκαταστήσω το skyrim και φυσικά πρωτα εγκαθιστά το steam. εχω ηδη account στο steam αλλά οταν παω να κανω login μου βγάζει μηνυμα "Steam is having trouble connecting to the Steam servers". το troubleshooting τους δεν με βοηθάει μια και μου λέει να παρακάμψω το router και να συνδεθω στο modem?????? (δεν έχω modem μονο το router της cyta για συνδεση στο internet). το εκνευριστικο είναι οτι δεν συνεχίζεται η εγκατάσταση του skyrim χωρις αυτη την αηδία του steam (και αναρωτιέμαι κιολας γιατί χρειάζεται για να παιξεις ενα μη ιντερνετικο παιχνιδι να εγκαταστήσεις οποιαδήποτε βλακεία για λόγους μαρκετινγκ;;;;;)

please αν καποιος αντιμετωπισε παρομοιο προβλημα θα με βοηθουσε πολυ μια απαντηση

Link to comment
Share on other sites

πρόβλημα με το steam

Εβαλα να εγκαταστήσω το skyrim και φυσικά πρωτα εγκαθιστά το steam. εχω ηδη account στο steam αλλά οταν παω να κανω login μου βγάζει μηνυμα "Steam is having trouble connecting to the Steam servers". το troubleshooting τους δεν με βοηθάει μια και μου λέει να παρακάμψω το router και να συνδεθω στο modem?????? (δεν έχω modem μονο το router της cyta για συνδεση στο internet). το εκνευριστικο είναι οτι δεν συνεχίζεται η εγκατάσταση του skyrim χωρις αυτη την αηδία του steam (και αναρωτιέμαι κιολας γιατί χρειάζεται για να παιξεις ενα μη ιντερνετικο παιχνιδι να εγκαταστήσεις οποιαδήποτε βλακεία για λόγους μαρκετινγκ;;;;;)

please αν καποιος αντιμετωπισε παρομοιο προβλημα θα με βοηθουσε πολυ μια απαντηση

Μήπως τρέχεις επιπλέον λογισμικό με firewall, του τύπου "Internet Security"? Εάν ναι, δοκίμασε να το απενεργοποιήσεις. Από web σε αφήνει να συνδεθείς στο steam?

Welcome to Steam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.