Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Παιδια για οσους δεν το ξερουν, το alienware arena δινει δωρεαν κουπονια για

metro last light complete/dead island complete/saints row/killer is dead,

εγω πηρα το last light complete -75% (5ευρω) :confused: Δεν εχουν μεινει πολλα κουπονια!

Ωραίος :victory:

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω τον πιο οικονομικό τρόπο να προσθέσω το Brave New World στο Sid Meier's Civilization V Gold.

Αρχικές τιμές: Το Complete Edition (Τα παίρνεις όλα από την αρχή) κάνει 39,99 ενώ κάθε ένα από τα Civ V, Gods and Kings και το BNW κάνουν 29,99.

Πρακτικά με ενδιαφέρει οτιδήποτε έχετε υπόψη σας κάτω από 7.5€.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω τον πιο οικονομικό τρόπο να προσθέσω το Brave New World στο Sid Meier's Civilization V Gold.

Αρχικές τιμές: Το Complete Edition (Τα παίρνεις όλα από την αρχή) κάνει 39,99 ενώ κάθε ένα από τα Civ V, Gods and Kings και το BNW κάνουν 29,99.

Πρακτικά με ενδιαφέρει οτιδήποτε έχετε υπόψη σας κάτω από 7.5€.

Εδώ ένας κύριος το δίνει 3 TF2 κλειδιά (5,6€) αλλά να το δεχτείς μόνο αν είναι ROW gift και να αγοράσεις τα κλειδιά μόνο αφού έχεις επικοινωνήσει μαζί του και επιβεβαιώσει την συμφωνία. Έχω καιρό να κάνω trade και δεν γνωρίζω αν είναι region locked αλλά ο [MENTION=23132]inetus3r[/MENTION] θα ξέρει :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η τρέχουσα έκδοση του Sid Meier's Civilization V: Brave New World που διατίθεται στο Steam.

Σύμφωνα με τις τιμές που βλέπεις, τα 3 κλειδιά αντιπροσωπεύουν το 50% της αξίας του στο Ανατολικό μαγαζί,

συμπαθητική τιμή, αν και το παιγνίδι έχει φθάσει στο 75%.

Πρέπει να είσαι προσεκτικός όταν αγοράζεις από τρίτους (που δεν γνωρίζεις).

Από την άλλη, τo ρίσκο που παίρνει κάποιος, εξοικονομεί αρκετά χρήματα.

Ενημερωτικά, αυτές είναι όλες οι εκδόσεις του παιγνιδιού

Link to comment
Share on other sites

@minast που να το ηξερες οτι θα μπει σε προσφορα σημερα :slap:

Πωπω δεν ξερω τι να παρω...Borderlands 2 Complete η Civ Complete. πφφ..

Εdit: Εχει πεσει το steam, lol....1 ωρα να φορτωσει!

Έγινε επεξεργασία από ValantisMP
Link to comment
Share on other sites

@minast που να το ηξερες οτι θα μπει σε προσφορα σημερα :slap:

Πωπω δεν ξερω τι να παρω...Borderlands 2 Complete η Civ Complete. πφφ..

Εdit: Εχει πεσει το steam, lol....1 ωρα να φορτωσει!

Προσωπικά, μεταξύ των 2 θα σου πρότεινα Civ, γιατί νομίζω ότι είναι καλύτερο vfm. Η αλήθεια είναι ότι και τα 2 έχουν πάει ~4€ φτηνότερα κάποιες στιγμές. Αν δεν πρόκειται να παίξεις, άσ' τα για αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

@minast που να το ηξερες οτι θα μπει σε προσφορα σημερα :slap:

Πωπω δεν ξερω τι να παρω...Borderlands 2 Complete η Civ Complete. πφφ..

Εdit: Εχει πεσει το steam, lol....1 ωρα να φορτωσει!

Σιγά το δίλημμα. Εννοείται και τα δύο :D

Link to comment
Share on other sites

Tropico 4 Collector's Bundle -99% δεν ξερω αν ειναι λαθος..αλλα εγω το προλαβα!! :hehe:

Το έχω αγοράσει με την προσφορά,το έκανα εγκατάσταση κανονικά,ανοίγει ο launcher αλλά πριν ξεκινήσει το παιχνιδι βγάζει σφάλμα οτι η κάρτα δεν υποστηριζει dx9 ενω έχω μια 7950...το έχει κανει σε κανέναν άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειχα κερδισει τα κουπονια απο το alienware arena για το metro & dead island τα εκανα redeem τα κλειδια στο steam clientκαι ενω εμφανιζεται notification & preview απο τα κουπονια δεν τα εχω στο inventory. Εχω στειλει και στο support τους αλλα δεν υπαρχει απαντηση. Εχει συμβει και σε καποιον αλλο αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειχα κερδισει τα κουπονια απο το alienware arena για το metro & dead island τα εκανα redeem τα κλειδια στο steam clientκαι ενω εμφανιζεται notification & preview απο τα κουπονια δεν τα εχω στο inventory. Εχω στειλει και στο support τους αλλα δεν υπαρχει απαντηση. Εχει συμβει και σε καποιον αλλο αυτο;

Έκανες restart τον Steam Client ? Κάποιες φορές μόνο έτσι "στρώνει".

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Γενικά, την πολλαπλή επιλογή παιχνιδιών στη βιβλιοθήκη τη δουλεύουν πολύ. Αφού έβγαλαν και σηματάκι για τα 3000 παιχνίδια, κατάλαβαν φαίνεται ότι ο κόσμος δεν μπορεί να τα πασπατεύει ένα-ένα.

[MENTION=22342]minast[/MENTION] Όλα τα επιλεγμένα μπαίνουν στην ίδια τοποθεσία και δεν υπάρχει και επιλογή "add to queue", πρέπει να επιλεγούν όλα μαζί ταυτόχρονα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.