Jump to content



Saints Row: The Third.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εμενα μου φαινεται ολιγον εως πολυ μπουρουχα αλλα γουστα ειναι αυτα...

Δειτε πρωτα αυτο που τρολαρει τα MW3/BF3

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zH_EKIT9MDM]Saints Row: The Third - Shock And Awesome - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=znKM0DYf_Cw]Saints Row The Third open world gameplay-trailer - YouTube[/ame]

Kυκλοφορει 18 Νοεμβριου

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μετά το φιάσκο του 2, δεν θεώρησα καν ότι αξίζει τον κόπο να φτιάξω θέμα για το συγκεκριμένο. Έχουν βάλει ότι βλακεία μπορεί να σκεφτεί κάποιος για να το κάνουν τρελιάρικο και αν δε μου το χαρίσουν, δε βλέπω να ασχολούμαι μαζί του (εκτός αν πια το εξυψώσουν οι κριτικές)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

THQ’s new president, Jason Rubin, is embarrassed for Saints Row: The Third

It’s a bit ironic when a new company president feels embarrassed for a game that does not follow the current ‘game trend’ and tries to be unique, fun and enjoyable. We’re obviously referring to THQ’s new president, Jason Rubin, who feels embarrassed about Volition’s unique third person shooter game, Saints Row: The Third. . .
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω αν και οταν βγαλουν το επομενο να μη το κανουν πολυ σοβαρο! Εμενα μου αρεσε αρκετα αυτο το παιχνιδι παντως, ισως να εχω χαμηλου επιπεδου humor.

Link to comment
Share on other sites

LOL! Μόλις είδα ότι είχα γράψει αυτό:

Προσωπικά μετά το φιάσκο του 2, δεν θεώρησα καν ότι αξίζει τον κόπο να φτιάξω θέμα για το συγκεκριμένο. Έχουν βάλει ότι βλακεία μπορεί να σκεφτεί κάποιος για να το κάνουν τρελιάρικο και αν δε μου το χαρίσουν, δε βλέπω να ασχολούμαι μαζί του (εκτός αν πια το εξυψώσουν οι κριτικές)

Και τελικά ήταν προφητικό!

OMG

Μόλις είδα ότι κέρδισα και το Saints Row the Third! Φεύγω για το πρακτορείο! :shout:

Και όντως μου το χάρισαν λοιπόν, ασχολήθηκα 1 ωρίτσα και όντως έχουν βάλει ότι βλακεία μπορεί να σκεφτεί κάποιος!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Volition has acknowledged ongoing issues with the PC version of Saints Row: The Third, but promised it’s still plugging away at them.

Saints Row: The Third is a great game and for the rest of the day the downloadable PC version is only $10 on Amazon.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πολλοι το θαψατε το παιχνιδι αλλα πιστευω ειναι απο τα καλυτερα του 2011. Μολις το τερματισα και πιστευω οτι ειναι το πιο διασκεδαστικο παιχνιδι που εχω παιξει.

Το ιδιο ξινισα και εγω οταν αρχισα να παιζω και μετα απο τις πρωτες αποστολες σκεφτομουν την απεγκατασταση. Ειχα ξενερωσει και με ολη αυτη την απαισια ιδεολογια αμερικανιά gangsta που ουδεμία σχεση εχει με τον έλληνα, αλλα τα αμερικανακια θα το λατρεψαν.

Επεμεινα τελικα κ το παιχνιδι ηταν μεγαλη απολαυση, αν κ λιγο αυτοματοποιημενο σε μερικές κινήσεις του παικτη.

Κανεις τα παντα εκει μεσα, τι να λεμε τωρα. Στο τελος, εχει 2 εναλλακτικες αποστολές και η μια ειναι στον πλανητη Αρη!

Αξίζει παντως να του δωσετε μια ευκαιρια...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.