Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ε ειναι ωρες ωρες που πρεπει να εχεις προσβαση και στις 5 αισθησεις.:p

Δεν έχουμε μόνο 5. :p Βάλε και την αίσθηση της ισορροπίας, της θερμοκρασίας, της κατανόησης των μερών του σώματος στο χώρο και του πόνου. Αυτά πρέπει να φτάνουν. Οπότε άσε την ακοή ήσυχη. :p

BTW: Στο Wiki αναφέρει την αίσθηση της γεύσης ως gustaoception.

Me Gusta!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION]

[MENTION=4482]LevelOne[/MENTION]

Mrs Stephen Fry - Wikipedia, the free encyclopedia

https://twitter.com/#!/MrsStephenFry

[ame]http://www.amazon.co.uk/Mrs-Frys-Diary-Stephen-Fry/dp/1444720783/ref=tmm_pap_title_0?ie=UTF8&qid=1277390836&sr=1-1[/ame]

Τα tweets έχουν μπόλικο γέλιο και το βιβλίο φαίνεται αν μη τι άλλο ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάρω ένα τέτοιο, γιατί οποιοδήποτε ζεστό ρόφημα μέσα σε λίγη ώρα κρυώνει και βαριέμαι να το ζεσταίνω ξανά...

Μούφα είναι... το usb δίνει μέχρι 900mA, άρα max 4.5 watt. Ένα που έχω εγώ είναι 2.5 watt, και τι να κλάσουν 2.5 watt για να κρατήσουν ζεστό τον καφέ. Το μόνο που καταφέρνουν είναι να μην παγώνει τελείως, δλδ απλά είναι ελάχιστα χλιαρός, σε καμία περίπτωση όμως ζεστός :(

Link to comment
Share on other sites

Μούφα είναι... το usb δίνει μέχρι 900mA, άρα max 4.5 watt. Ένα που έχω εγώ είναι 2.5 watt, και τι να κλάσουν 2.5 watt για να κρατήσουν ζεστό τον καφέ. Το μόνο που καταφέρνουν είναι να μην παγώνει τελείως, δλδ απλά είναι ελάχιστα χλιαρός, σε καμία περίπτωση όμως ζεστός :(

διαφορά 5 λεπτών είναι ... τίποτα.. εγώ το έχω σαν usb hub με σουβέρ

[MENTION=9387]victor[/MENTION] LOL @ tweeter avatar

Link to comment
Share on other sites

Θα σε στεναχωρήσω αλλα αυτο το δίπλωμα δεν ειναι αναγνωρισμένο επίσημα απο το TheLab.gr. Επιπλέον, η χρήση του διώκεται και αυτομάτως εισέρχεσαι στην λιστα του Αστροσίντλερ. :p

Link to comment
Share on other sites

Χτες παρελαβα την Dell 2312HM και τωρα την χαιρομουν με αυτο το επικο λινκ...μεχρι που μπηκε στο δωματιο απο πισω το girlfriend και ενιωσα ενα τσουξιμο στον σβερκο:fie:

Η ατακα: Γιαυτο μου ηθελες 2 οθονες?

Αντε να την ηρεμησεις τωρα. Ασε που εχουν και το ιδιο ονομα:shout::shout:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.