Jump to content




DJD

Recommended Posts

είχα κάνει αίτηση προ καιρού στο CERN για δουλειά...

με απορρίψανε, ντιπ μακάκες φιλλαράκι...

ππως θα πάνε μπροστά χωρίς Έλληνα ρρε με ΛΛΛες?

:dance3:

Δεν τελείωσε και ο κόσμος, υπάρχουν και άλλα μέρη στα οποία αξίζει να κάνεις αίτηση.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τώρα γύρισα σπίτι, επιστρέφω στο πρωινό θέμα...:

Προσωπικά, τέλειο σώμα θεωρώ της Amy Ried. Δε μιλάω για φάτσα, μόνο σώμα, έτσι... 100% φυσικό, 100% θηλυκό και αψεγάδιαστο! Σίγουρα υπάρχουν κι άλλες, απλά αυτή μου ήρθε στο μυαλό. Δε βάζω φωτογραφίες γιατί είναι εντελώς NSFW...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τώρα γύρισα σπίτι, επιστρέφω στο πρωινό θέμα...:

Προσωπικά, τέλειο σώμα θεωρώ της Amy Ried. Δε μιλάω για φάτσα, μόνο σώμα, έτσι... 100% φυσικό, 100% θηλυκό και αψεγάδιαστο! Σίγουρα υπάρχουν κι άλλες, απλά αυτή μου ήρθε στο μυαλό. Δε βάζω φωτογραφίες γιατί είναι εντελώς NSFW...

Ναι σωστο κορμακι εχει.Εμενα η πρωτη που μου ηρθε στο μυαλο ειναι η laetitia casta.Ξεχειλίζει θηλυκοτητα το σωμα της.

Link to comment
Share on other sites

Περάστε --- > http://www.thelab.gr/off-topic/agapimena-stekia-tis-athinas-kai-oxi-mono-101218.html#post1063122449

Υ.Γ: Μιας και πιάσαμε πολύ τις πορνοστάρ...το Σάββατο θα πάω με 2 φίλους στο Erotic Festival. ^^

καλα θα ειναι.Ειχαν παει κατι φιλοι μου στα προηγουμενα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.