Jump to content




DJD

Recommended Posts

εχχμ...

το a-class ήταν και ο λόγος (και καλά) που η bosch έβγαλε το esp....(απο τις πολλές τις τούμπες)

αφού όπως και να το κάνουμε τα a-class,smart,toyota iq etc είναι αυτοκίνητα πόλης...και κατά συνέπεια δεν είναι για στροφές.....

οπότε take care....

anyway[MENTION=14956]uNick[/MENTION] να χαίρεσαι το δίπλωμά σου και πάντα με ζώνη

μου φαίνεται πως τα τελευταία post ο astrolabos θα τα στείλει στο official car...etc.....

Link to comment
Share on other sites

«Νόμιμη» η λήψη DNA ακόμη και διά της βίας | κοινωνια | ethnos.gr

O εισαγγελικός λειτουργός τονίζει: "Οι ατομικές ελευθερίες δεν είναι, ούτε μπορεί να είναι απεριόριστες. Όποιος ζητάει κάτι τέτοιο είναι εκτός πραγματικότητας".

Μαμάμε σαν κοινωνία ρε. Respect μας.

Link to comment
Share on other sites

αν και ίσως αυτό πάει στο θέμα με τις ειδήσεις.....

με αυτές τις νοοτροπίες σε λίγο καιρό ενας αντίστοιχος εισαγγελέας θα πει....

<<Νόμιμος και ο βιασμός>>...

θα μας πάρουν με τις πέτρες σε λίγο....αλλά ας μας πάρουν μπας και βάλουμε μυαλό

i know it sounds extreme αλλά δυστυχώς εκεί μου φαίνεται πως πάμε

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μια γατα, και λογο των imba και ninja αντανακλαστικων μου :p, κοντεψε να με στειλει πανω σε μια κολονα.

ΜΑ ΠΩΣ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ?

Αντίθετα, λόγο χρόνια οδήγησης μοτο, όταν συμβαίνει σε μένα ανοίγω γκάζι.
Link to comment
Share on other sites

Κουκλιά είναι, ποιο form factor ήταν;

Trolling astrolabos

MT

Αλλα βρηκα bug...Οτι λινουξ εβαλα πανω, δεν εβλεπε τα livecd με την καμια. Εβαλα ενα εξωτερικο usb cd της Samsung και μπουταρε... Που μπορω να το αναφερω αυτο ?

Νεο θεμα τωρα : "Ποσο ομορφα ειναι τα dell o(p)tivrexeiaskatevasei 390 και ποσες ωρες περναει ο Πετρος και ο Γιαννης να χαιδευονται οσο τα κοιτανε..."

Για πολυ χάϊδεμα λέμε! Εψησα και τον συναιτερο μου και αλλαζουμε ρότα απο ΗΡ σε Dell...

Χωρις πλακα, για επαγγελματικη χρηση ειναι κορυφαια !

Link to comment
Share on other sites

περι Α(λφας) και παλι...

Το προβλημα το ειχε το πρωτο που βγηκε (μοντελο) καπου το '98... διορθωθηκε..και μετα το 2004 που μεγαλωσε σε μετατροχιο/μεταξονιο..απλα εμεινε μονο στα κεφαλια μερικων σαν αναμνηση-φοβητρο και απλα συμπεριφερεται σαν ενα οποιοδηποτε αλλο συμβατικο αμαξι.

Kαι ειναι ενα απο τα ελαχιστα μικρομεσαια αμαξια που μπορει να μπει ενας διμετρος χωρις να διπλωθει 10 φορες και χωρις να στριμωχνεται:p

(στα συν ο χωρος αποσκευων που απλα ειναι αν δεν απατωμαι ειναι απο τους μεγαλυτερους...-και πρακτικος επισης:p)

edit

και βγαινει σε ωραιο κυβικα για την ελλαδα

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

Επίσης το ψηλό πάτωμα προσφέρει άλλη αίσθηση οδήγησης.

Ήμουν τελείως αρνητικός με A και B class, μέχρι που τα οδήγησα στη δουλειά.

Απλά και εύκολα υποσχέθηκα στον εαυτό μου ένα τέτοιο αυτοκίνητο στο εγγύς μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή θερμαντική είναι η Λεοντος και διαρκεί :p

Μια φορά είχα κάνει την μ@λ@κία σε πόνο στην πλάτη, και είχα βάλει μαζί θερμαντική+Λέοντος έμπλαστρο.

Πήρε φωτιά η Καλαμαριά λέμεεεε!!!:hehe:

Στο 10λεπτο το ξεκόλλησα και έτριβα με οινόπνευμα για να φύγει και η θερμαντική!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το οδηγηση θρεντ ειναι διπλα κυριοι.

Οποτε ολοι εσεις οι οδηγαρες δεν πατε να τα πειτε εκει?

(δακτυλος/τσιρακι του αστρολαβου)

Δίπλα είναι το θρεντ με τα Αυτοκίνητα, όχι με τους κουβάδες!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.